Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 6
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 26 mai 2016

1,5 N

1 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragnhild Synnøve Løes AasgaardIndre Østfold OK24.2114.19
0Gurine BerglandIndre Østfold OK40.14+15.5323.40
0Ask Bakke ØdegaardIndre Østfold OK30.27+6.0617.54
0Trym ØstbyeIndre Østfold OK15.008.49
0Oddvar AasgaardIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Herman HolmIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Herman SandhamIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Eliaz EriksssonIndre Østfold OKutenfor konkurranse

2,5 C

2 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK27.5410.20
2Tom SandhamIndre Østfold OK28.46+0.5210.39
3Sebastian EngenIndre Østfold OK34.25+6.3112.44
4Jenny Foss GulliksenIndre Østfold OK36.58+9.0413.41
5Sander BystrømIndre Østfold OK38.44+10.5014.20
6Elma Sagli GudimIndre Østfold OK40.01+12.0714.49
7Eline MyhrvoldIndre Østfold OK40.59+13.0515.10
7Ellen StrengenIndre Østfold OK40.59+13.0515.10
9Tidemann LierIndre Østfold OK41.00+13.0615.11
10Hans Peder BerglandIndre Østfold OK41.23+13.2915.19
11Vidar WiigIndre Østfold OK41.49+13.5515.29
12Per ValsgårdIndre Østfold OK46.51+18.5717.21
13Ada GulliksenIndre Østfold OK1.04.43+36.4923.58
14Sondre AasgaardIndre Østfold OK1.18.26+50.3229.02
15Steven LosoaIndre Østfold OK1.18.28+50.3429.03
Reidar JensenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

3 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asle Sagli GudimIndre Østfold OK38.0710.01
2Sture OttesenIndre Østfold OK39.35+1.2810.25
3Jørgen VisterIndre Østfold OK39.45+1.3810.27
4Vegar SkinneIndre Østfold OK41.23+3.1610.53
5Øyvind ThømtIndre Østfold OK41.33+3.2610.56
6Mats NygårdIndre Østfold OK42.18+4.1111.07
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK46.04+7.5712.07
8Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK47.29+9.2212.29
9Bente LineIndre Østfold OK48.16+10.0912.42
10Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK49.11+11.0412.56
11Kjell Erik KristiansenIndre Østfold OK52.55+14.4813.55
12Per Oskar LarsenIndre Østfold OK54.32+16.2514.21
13Tore AabergIndre Østfold OK57.07+19.0015.01
14Theodor LierIndre Østfold OK57.54+19.4715.14
15Trond RetteraasenIndre Østfold OK59.02+20.5515.32
16Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK59.55+21.4815.46
17Frank BjøringsøyIndre Østfold OK1.00.06+21.5915.48
18Bjørn FjeldstadKristiansand OK1.01.39+23.3216.13
19Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.04.35+26.2816.59
20Maren GulliksenIndre Østfold OK1.11.41+33.3418.51
21Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK1.12.34+34.2719.05
22Ina BlågestadIndre Østfold OK1.20.55+42.4821.17
23Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.22.27+44.2021.41
0Rune BlågestadIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Ivar JørgensenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor