Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 28 april 2016

1,5 N

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanne Gurine BerglandIndre Østfold OK36.3926.10
0Sebastian EngenIndre Østfold OK19.2313.50
0Elias ErikssonIndre Østfold OK38.20+1.4127.22
0Una RetteraasenIndre Østfold OK37.53+1.1427.03
0Trym ØstbyeIndre Østfold OK19.2313.50

2,5 C

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander BystrømIndre Østfold OK33.0213.12
2Tidemann LierIndre Østfold OK35.03+2.0114.01
3Hans Peder BerglandIndre Østfold OK44.06+11.0417.38
4Eline MyhrvoldIndre Østfold OK47.07+14.0518.50
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK47.57+14.5519.10
6Aleksander Skaarer FinnestadIndre Østfold OK49.01+15.5919.36
7Marius Johannes DangstorpIndre Østfold OK49.03+16.0119.37
8Halvor NærbyIndre Østfold OK50.17+17.1520.06
9Anna NærbyIndre Østfold OK50.18+17.1620.07
10Per ValsgårdIndre Østfold OK50.28+17.2620.11
11Merethe OlsenIndre Østfold OK51.27+18.2520.34
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

4,0 A

4 000 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asle Sagli GudimIndre Østfold OK32.428.10
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK33.09+0.278.17
3Rune BlågestadIndre Østfold OK33.52+1.108.28
4Sture OttesenIndre Østfold OK36.02+3.209.00
5Dag Arne LierIndre Østfold OK36.09+3.279.02
6Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK39.07+6.259.46
7Frank SandbergIndre Østfold OK39.46+7.049.56
8Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK42.33+9.5110.38
9Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK43.15+10.3310.48
10Rune NygårdIndre Østfold OK44.35+11.5311.08
11Tom Vegard FeltstykketIndre Østfold OK46.25+13.4311.36
12Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK49.39+16.5712.24
13Eirik BlågestadIndre Østfold OK50.16+17.3412.34
14Tore SandemIndre Østfold OK52.29+19.4713.07
15Tore AabergIndre Østfold OK54.18+21.3613.34
16Sebastian AustenebergIndre Østfold OK54.48+22.0613.42
17Vegar SkinneIndre Østfold OK55.32+22.5013.53
18Sigvart BerglandIndre Østfold OK59.30+26.4814.52
19Theodor LierIndre Østfold OK1.08.39+35.5717.09
20Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.12.06+39.2418.01
21Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.22.22+49.4020.35
0Ina BlågestadIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Anne Lise NyengenIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Bjørn EngenIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor