Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen # 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen # 2
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 21 april 2016

1,5 N

1 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Signe ChristoffersenIndre Østfold OK21.1215.08
0Eliaz ErikssonIndre Østfold OK12.278.53
0Felix HerlandIndre Østfold OK16.5112.02
0Tuva Marie HermansenIndre Østfold OK22.06+0.5415.47
0Aksel Rekdal JohansenIndre Østfold OK11.188.04
0Emil Rekdal JohansenIndre Østfold OK15.4411.14
0Isabelle MathisenIndre Østfold OK25.30+4.1818.12
0Una RetteraasenIndre Østfold OK25.30+4.1818.12
0Fabian UlfsbyIndre Østfold OK16.4411.57
0Pauline ValsgårdIndre Østfold OK17.0212.10
0Agathe ØisethIndre Østfold OK17.4012.37
0Trym ØstbyeIndre Østfold OK9.376.52

2,5 C

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind EriksenIndre Østfold OK31.3413.09
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK32.48+1.1413.40
3Vilde RetteraasenIndre Østfold OK34.23+2.4914.19
4Ada GulliksenIndre Østfold OK36.45+5.1115.18
5Per ValsgårdIndre Østfold OK38.55+7.2116.12
6Elma GudimIndre Østfold OK40.12+8.3816.45
7Sander BystrømIndre Østfold OK42.13+10.3917.35
8Merete OlsenIndre Østfold OK47.14+15.4019.40
9Tidemann LierIndre Østfold OK59.35+28.0124.49
0Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKutenfor konkurranse
0Marita BerglandIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OKikke startet

4,0 A

4 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK35.227.51
2Rune BlågestadIndre Østfold OK40.37+5.159.01
3Sture OttesenIndre Østfold OK42.25+7.039.25
4Sigvart BerglandIndre Østfold OK44.05+8.439.47
4Asle GudimIndre Østfold OK44.05+8.439.47
6Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK44.12+8.509.49
7Rune NygårdIndre Østfold OK46.16+10.5410.16
8Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK46.49+11.2710.24
9Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK47.10+11.4810.28
10Vegar SkinneIndre Østfold OK47.12+11.5010.29
11Dag Arne LierIndre Østfold OK48.37+13.1510.48
12Frank SandbergIndre Østfold OK48.44+13.2210.49
13Roy Vidar JohansenIndre Østfold OK53.04+17.4211.47
14Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK53.19+17.5711.50
15Ann Helen Aabogen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK57.44+22.2212.49
16Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1.02.01+26.3913.46
17Theodor LierIndre Østfold OK1.06.57+31.3514.52
18Elida GudimIndre Østfold OK1.12.55+37.3316.12
19Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.15.58+40.3616.52
20Ina BlågestadIndre Østfold OK1.39.32+1.04.1022.07
21Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.39.34+1.04.1222.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor