Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Snertingdal IF Orientering
Dato: onsdag 1 juni 2016

D 11-12

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma DåsnesVang OL23.4811.13
2Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK25.15+1.2711.54
3Serine JørgensenLillehammer OK25.31+1.4312.02
4Mari Ovidia RanestadHamar OK31.44+7.5614.58
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL36.19+12.3117.07
0Anne FrøislandVang OLdiskvalifisert
0Marie KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

2 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK35.5012.01
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK37.41+1.5112.38
3Berthe TesloHadeland OL42.55+7.0514.24
4Emma Bangstad BergersenHamar OK52.28+16.3817.36
5Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL54.27+18.3718.16

D 15-16

3 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL41.1010.51
2Ingeborg RognstadHadeland OL59.40+18.3015.44
3Kamilla LomeHamar OK1.15.56+34.4620.02

D 17-20

4 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK35.018.16
2Heidi Therese WiestVang OL42.45+7.4410.06
3Ane Holm GrønengLillehammer OK44.36+9.3510.32
4Evine Westli AndersenLøten o-lag48.08+13.0711.22
5Marit SveenHamar OK52.34+17.3312.25
6Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering53.38+18.3712.40
7Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.05.08+30.0715.23

H 11-12

2 160 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL15.577.23
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK17.37+1.408.09
3Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL19.45+3.489.08
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL22.05+6.0810.13
5Anders TaraldsenLillehammer OK24.27+8.3011.19
6Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL24.34+8.3711.22
7Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL25.05+9.0811.36
8Patrick JemtlandRingsaker OK25.15+9.1811.41
9Even Nordli EriksenGjø-Vard OL28.16+12.1913.05
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll30.18+14.2114.01
11Jonas Høglien NesLillehammer OK31.08+15.1114.24
12Thomas KalgraffRingsaker OK33.50+17.5315.39
13Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL36.51+20.5417.03
0Aksel HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Even LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

2 980 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL26.458.58
2Vegard RanestadHamar OK27.44+0.599.18
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK28.39+1.549.36
4Even BordalRingsaker OK30.25+3.4010.12
5Grunde IsaksætreGrue IL32.42+5.5710.58
6Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering34.50+8.0511.41
7Sjur Holm GrønengLillehammer OK34.58+8.1311.44
8Mats LindaasElverum OK39.06+12.2113.07
9Sigurd KvammeOL Toten-Troll40.02+13.1713.26
10Lars WallinSnertingdal IF Orientering1.02.48+36.0321.04
0Jon StrandSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Andre BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
0Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 15-16

3 790 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasVang OL30.328.03
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL30.43+0.118.06
3Eskil FrøislandVang OL32.11+1.398.29
4Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange35.51+5.199.27
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK38.41+8.0910.12
6Jakob MoOL Toten-Troll39.16+8.4410.21
7Jostein KarlsenLillehammer OK44.48+14.1611.49
8Fredrik SveenVang OL52.08+21.3613.45
9Simen Gran BlystadLøten o-lag54.02+23.3014.15
10Håvard GjestvangOL Toten-Troll54.04+23.3214.15
11Elias ØhmanGjø-Vard OL55.14+24.4214.34
12Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK57.05+26.3315.03
13Johan StorebakkenHamar OK58.11+27.3915.21
14Frikk DukefossLillehammer OK1.00.02+29.3015.50
15Halvor KlashaugenLillehammer OK1.44.11+1.13.3927.29
0Ole Johan BråtenVang OLdiskvalifisert
0Even KarlsenLillehammer OKdiskvalifisert

H 17-20

4 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Jevne ArnesenHamar OK35.238.21
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering38.26+3.039.05
3Sverre Bang StøengHamar OK40.44+5.219.37
4Sverre NarumOL Vallset/Stange43.22+7.5910.15
5Per Ivar ReinemoHamar OK45.34+10.1110.46
6Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL1.11.05+35.4216.48

N-Åpen

1 450 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lone LyshaugSnertingdal IF Orientering35.10+16.3024.15
0Malin RøsteRaufoss IL Orientering21.56+3.1615.07
0Even SeegårdSnertingdal IF Orientering21.11+2.3114.36
0Selma BekkelundGjø-Vard OL18.4012.52
0Emil HagaveiLøten o-lag14.299.59
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL20.31+1.5114.08
0Nikolai TesloHadeland OL21.01+2.2114.29
0Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering21.05+2.2514.32
0Erland Nordli EriksenGjø-Vard OL43.04+24.2429.42
0Petter Finstuen VoldheimTorpa OL18.0512.28
0Helene BrekkenGjø-Vard OL34.37+15.5723.52
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering24.02+5.2216.34
0Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering15.3910.47
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL30.22+11.4220.56
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange16.4411.32
0Maren Bleken RudVang OL16.4511.33
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering17.2712.02
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL27.32+8.5218.59
0Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering16.1911.15
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK17.1011.50
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15.4410.51
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering13.419.26
0Peder MoOL Toten-Troll16.2011.15
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.51+0.1113.00
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.0412.27
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering34.51+16.1124.02
0Sofie TaraldsenLillehammer OK21.18+2.3814.41
0Helene KokslienSnertingdal IF Orientering20.20+1.4014.01
0Sindre JøranliTorpa OL18.1112.32

C-Åpen

2 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman KarterudVang OL19.369.04
2Gaute LindaasElverum OK24.39+5.0311.24
3Martin ReinemoHamar OK25.37+6.0111.51
4Jørgen Holm GrønengLillehammer OK25.57+6.2112.00
5Mina Bleken RudVang OL27.03+7.2712.31
6Emil Tonjer FingarsenElverum OK28.07+8.3113.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor