Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

D 11-12

1 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL13.049.08
2Serine JørgensenLillehammer OK13.19+0.159.18
3Live Raknes SogstadGjø-Vard OL14.23+1.1910.03

D 13-14

1 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL12.547.37
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK13.20+0.267.53
3Martine SkjelsvikLillehammer OK14.34+1.408.37
4Berthe TesloHadeland OL16.56+4.0210.01
5Astrid RognstadHadeland OL17.06+4.1210.07
6Oline HyttebakkLøten o-lag18.04+5.1010.41
7Janne SeierstadRaufoss IL Orientering25.22+12.2815.00
8Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL27.28+14.3416.15

D 15-16

1 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.508.39
2Ingeborg RognstadHadeland OL15.56+0.068.42
3Kamilla LomeHamar OK21.17+5.2711.37
4Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL22.19+6.2912.11
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL28.57+13.0715.49

D 17-20

1 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK13.527.15
2Evine Westli AndersenLøten o-lag15.37+1.458.10
3Ane Holm GrønengLillehammer OK15.46+1.548.15
4Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering15.51+1.598.17
5Heidi Therese WiestVang OL16.25+2.338.35
6Marit SveenHamar OK16.56+3.048.51
7Stine Frogner TømmervoldHamar OK18.04+4.129.27
8Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering18.56+5.049.54
9Lise Hveem KrogstiRingsaker OK20.59+7.0710.59
10Guro KarlsenLillehammer OK21.31+7.3911.15
11Janne CumminsRaufoss IL Orientering34.32+20.4018.04

H 11-12

1 430 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10.117.07
2Lars LienGjø-Vard OL10.51+0.407.35
3Anders TaraldsenLillehammer OK11.21+1.107.56
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL12.50+2.398.58
5Jonas Høglien NesLillehammer OK14.15+4.049.57
6Patrick JemtlandRingsaker OK14.55+4.4410.25
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.59+4.4810.28
8Even LienGjø-Vard OL15.01+4.5010.30
9Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.13+5.0210.38
10Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL21.02+10.5114.42
11Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering21.55+11.4415.19
0Thomas KalgraffRingsaker OKdiskvalifisert

H 13-14

1 690 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sjur Holm GrønengLillehammer OK13.498.10
2Grunde IsaksætreGrue IL13.51+0.028.11
3Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK15.08+1.198.57
4Vegard RanestadHamar OK15.11+1.228.59
5Mats LindaasElverum OK15.25+1.369.07
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK15.56+2.079.25
7Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.44+4.5511.05
8Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL19.34+5.4511.34
9Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering19.50+6.0111.44
10Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering20.04+6.1511.52
11Lars WallinSnertingdal IF Orientering22.06+8.1713.04
12Sigurd KvammeOL Toten-Troll23.13+9.2413.44
13Anton ØyvindssonRingsaker OK24.15+10.2614.20

H 15-16

1 830 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasVang OL12.026.34
2Elias ØhmanGjø-Vard OL12.16+0.146.42
3Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange13.29+1.277.22
4Eskil FrøislandVang OL13.34+1.327.24
5Even KarlsenLillehammer OK13.47+1.457.31
6Jakob MoOL Toten-Troll14.24+2.227.52
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.54+2.528.08
8Ole Johan BråtenVang OL15.17+3.158.21
9Martin AlfeiLøten o-lag15.21+3.198.23
10Jostein KarlsenLillehammer OK15.51+3.498.39
11Fredrik SveenVang OL16.36+4.349.04
11Frikk DukefossLillehammer OK16.36+4.349.04
13Halvor KlashaugenLillehammer OK18.05+6.039.52
14Johan StorebakkenHamar OK18.32+6.3010.07
15Iver HyttebakkLøten o-lag18.46+6.4410.15
16Petter Stensli ForsethLøten o-lag18.53+6.5110.19
17Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK19.46+7.4410.48

H 17-20

1 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK12.436.39
2Johannes BordalRingsaker OK12.51+0.086.43
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering13.25+0.427.01
4Sverre NarumOL Vallset/Stange14.34+1.517.37
5Per Ivar ReinemoHamar OK14.46+2.037.43
6Håvard HovdeRingsaker OK15.38+2.558.11
7Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL20.33+7.5010.45

N-Åpen

1 100 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even SeegårdSnertingdal IF Orientering11.3710.33
0Jeppe August GrundtvigLillehammer OK11.0210.01
0Andrea Storlien UlenLillehammer OK12.2011.12
0Eline VenstadLillehammer OK22.1520.13
0Sofie TaraldsenLillehammer OK12.0010.54
0Johan SkjåkLillehammer OK9.328.40
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK18.0416.25
0Maren Bleken RudVang OL17.3716.00
0Peder MoOL Toten-Troll18.4317.00
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK15.0013.38
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering12.2611.18
0Selma BekkelundGjø-Vard OL14.0712.49
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK20.0218.12
0Ida Øverli StøenLillehammer OK8.347.47
0Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering11.1610.14
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.5510.49
0Sigve TorsethLillehammer OK43.25+15.0239.28
0Helene BrekkenGjø-Vard OL21.3219.34
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering17.2715.51
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL28.2325.48
0Helene KokslienSnertingdal IF Orientering20.3018.38
0Ingrid JørgensenLillehammer OK22.0220.01
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.4417.01
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange16.1414.45
0Nikolai TesloHadeland OL22.1620.14
0Linus BekkelundGjø-Vard OL15.1213.49
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering10.359.37
0Erik BeitdokkenLillehammer OK15.3114.06
0Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.0110.55
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Audun TorsethLillehammer OKdiskvalifisert

C-Åpen

1 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Herman KarterudVang OL15.0610.33
1Håkon WedumLillehammer OK15.0610.33
3Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL18.38+3.3213.01
4Mina Bleken RudVang OL20.53+5.4714.36
5Gaute LindaasElverum OK22.15+7.0915.33
6Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL23.03+7.5716.07
7Ane BeitdokkenLillehammer OK31.11+16.0521.48
0Roy Anders HolmRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert
0Emil Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor