Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 2 Heggedal st.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 2 Heggedal st.
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 21 april 2016

Nybegynner kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mikkel HalleAsker SK35.02
Trym KyrkedelenAsker SK35.00

Nybegynner lang

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Malena Emy Asker SK43.18
Amalie BirkelundAsker SK51.08
Mathias BirkelundAsker SK29.29
Karin Halsaa DolvenAsker SK36.20
Simen Dalen EriksenAsker SK42.28
Henrik HedmannAsker SK34.02
Tobias KnudsenAsker SK41.44
Vegard KyrkedelenAsker SK34.15
Jacob Bø Mortensen Asker SK44.27
Peter Munch-FinneAsker SK43.20
Jaran MågeAsker SK41.36
Sondre NæssAsker SK30.39
Brage Fuglseth OlsenAsker SK39.34
Mikkel RastadAsker SK44.47
Emil RisløvAsker SK38.04
Astrid YtterbøAsker SK43.41

C-løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva Espelin Asker SK50.02
Katinka EvensenAsker SK1.12.59
Silje Ruud FossheimAsker SK49.27
Guro HjerpaasenAsker SK56.55
Simen VågeAsker SK34.40
Martha WisløffAsker SK1.17.41

H11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob RastadAsker SK30.53
2Simen Hagen StrømsnesAsker SK39.46+8.53
2Simen Hagen StrømsnesAsker SK39.46+8.53
4Martin Johannessen LinneboAsker SK41.36+10.43
5Emil Ruud FossheimAsker SK51.49+20.56
6Jakob Backer-TellnesAsker SK52.14+21.21
7Andreas EriksenAsker SK1.20.22+49.29
Even RennemoAsker SKdiskvalifisert
Eirik NæssAsker SKdiskvalifisert
Tarje EspelinAsker SKdiskvalifisert

D11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK52.24
2Maren Aure SkogedalAsker SK52.47+0.23
3Sara MartiniAsker SK53.18+0.54
4Mina VistAsker SK58.14+5.50
5Viktoria HollandAsker SK59.39+7.15
6Maren MedalenAsker SK59.44+7.20
7Anine KvernerudAsker SK1.19.55+27.31

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker SK36.45
2Felix FinsrudAsker SK41.14+4.29
3Eilev KvaaleAsker SK52.43+15.58
4Jonas MyhrAsker SK57.23+20.38
5Simen Aure SkogedalAsker SK1.10.02+33.17
6Olaf Halsaa DolvenAsker SK1.40.38+1.03.53

D13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ina MartiniAsker SK58.30
2Matilde Sagen Lande Asker SK1.39.31+41.01

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker SK58.38
2Trygve MyhrAsker SK1.08.28+9.50
3Henrik Fredriksen AasAsker SK1.09.04+10.26

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Øfsthus GravirAsker SK42.22
2Silje Marie VågeAsker SK1.06.57+24.35
3Ingvild Pedersen BerganAsker SK1.13.11+30.49

H17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard GulbrandsenAsker SK54.03
2Eivind Øfsthus GravirAsker SK1.01.26+7.23
3Axel HoveidAsker SK1.05.34+11.31
4Bjørnar LøvliAsker SK1.07.12+13.09

D17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tilla Farnes HennumAsker SK1.15.44
Margrethe WisløffAsker SKdiskvalifisert
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SKdiskvalifisert

H21-39

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling Sommerfeldt Asker SK54.42
2Per WiréhnAsker SK57.15+2.33

H40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn-Willy ArntzenAsker SK1.08.42
2Jens Erik MortensenAsker SK1.15.23+6.41

D40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilda ØfsthusAsker SK56.19
Gunhild MyhrAsker SKdiskvalifisert

H50

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond RønnebergAsker SK1.03.31
2Kim Farnes HansenAsker SK1.05.17+1.46
3Vidar StrandLierbygda1.07.48+4.17
4Jon Arvid FossumAsker SK1.11.15+7.44
5Reidar FossumAsker SK1.30.11+26.40
Anton PlaianAsker SKdiskvalifisert

D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann Katrin OlsenAsker SK55.23
2Margrete EngzeliusAsker SK1.01.27+6.04

H60

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans O AugedalAsker SK44.28
2Øyvind GylverAsker SK54.59+10.31
3Øyvind HoveidAsker SK57.49+13.21
Inge WestlyAsker SKdiskvalifisert

H17B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RastadAsker SK37.55
2Gunnar PedersenAsker SK50.43+12.48
3Torstein KvaaleAsker SK52.25+14.30
4Kjetil HagenAsker SK55.25+17.30
5Brynjar VistAsker SK1.00.01+22.06
6Per Anders YtterbøAsker SK1.03.17+25.22
7Magne AasAsker SK1.11.23+33.28
8Jon OIav HjerpaasenAsker SK1.13.57+36.02

D17B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandAsker SK35.34
2Julia Petra PlaianAsker SK51.50+16.16
3Sølvi MartiniAsker SK1.00.42+25.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor