Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 22 mai 2016

H17

4 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadGanddal IL32.417.36
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering34.26+1.458.00
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)35.33+2.528.16
4Arild AasheimGanddal IL36.26+3.458.28
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering36.42+4.018.32
6Thomas HadlandEgersund OK37.10+4.298.38
7Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)40.30+7.499.25
8Kenneth MydlandEgersund OK41.21+8.409.36
9Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)41.57+9.169.45
10Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL42.58+10.179.59
11Per Ivar StoklandGanddal IL44.16+11.3510.17
12Oddvar TaksdalGanddal IL45.45+13.0410.38
13Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett47.12+14.3110.58
14Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb50.47+18.0611.48
15Trond LamarkGanddal IL54.32+21.5112.40
16Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.00.42+28.0114.06
17Per Martin StoklandGanddal IL1.01.43+29.0214.21
18Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.03.25+30.4414.44
19Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.05.44+33.0315.17
20Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.07.41+35.0015.44
21Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb1.09.51+37.1016.14
22Jørgen BreivoldGanddal IL1.14.53+42.1217.24
23Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.26.30+53.4920.06
0Vetle LaugalandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering34.189.48

H50

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb30.198.39
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.36+0.178.44
3Harald KlippenbergEgersund OK32.19+2.009.14
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering33.27+3.089.33
5Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)39.05+8.4611.10
6Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb43.56+13.3712.33
7Per Ingar HadlandGanddal IL46.18+15.5913.13
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb48.42+18.2313.54
9Ove OalandGanddal IL52.48+22.2915.05
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb55.01+24.4215.43
11Oskar KaaløySandefjord OK1.11.43+41.2420.29

H60

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb26.569.17
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb32.33+5.3711.13
3Kjell SvihusGanddal IL35.53+8.5712.22
4Terje StokkelandÅlgård Orientering42.59+16.0314.49
5Bjørn Tore AaseEgersund OK43.16+16.2014.55
6Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb43.49+16.5315.06

H70

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.1814.11
2Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb40.09+1.5114.52
3Knut SkjævelandGanddal IL41.03+2.4515.12
4Arne BrandsbergEgersund OK55.21+17.0320.30
5Geir HusdalTIF Viking1.05.53+27.3524.24

H13-14

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL23.4012.27
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering24.19+0.3912.47
3Samuel KleppaÅlgård Orientering24.38+0.5812.57
4Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering27.43+4.0314.35
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL30.30+6.5016.03
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK35.43+12.0318.47
7Tobias RøddeGanddal IL45.59+22.1924.12
8Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK51.37+27.5727.10

H15-16B

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Preben Bransdsberg StormyrEgersund OK39.4820.56
2Alexander HorpestadEgersund OK52.35+12.4727.40

H17B

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK18.039.30
2Frank HansenEgersund OK23.42+5.3912.28
3Kjetil TorgersenEgersund OK25.24+7.2113.22
4Olav HellandEgersund OK26.07+8.0413.44
5Frode Halvor LundÅlgård Orientering27.51+9.4814.39
6Helge JørgensenHaugesund IL Orientering29.45+11.4215.39

H11-12

1 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL20.2211.18
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23.07+2.4512.50
3Jonas Årvik SandalGanddal IL23.56+3.3413.17
4Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27.21+6.5915.11
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)28.43+8.2115.57
6Samuel A StokkelandÅlgård Orientering29.06+8.4416.10
7Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)32.45+12.2318.11
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.52+12.3018.15
9Ole Andre BrandsbergEgersund OK35.33+15.1119.45
10Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)35.39+15.1719.48
11Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)38.38+18.1621.27
0Sigbjørn Aase OlsenEgersund OKdiskvalifisert
0Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)43.0423.55

H12N

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)21.1015.07
2Christoffer KvernstuenEgersund OK27.12+6.0219.25
3Tobias SlevelandEgersund OK29.39+8.2921.10
4Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)34.20+13.1024.31
5Eric Aase OlsenEgersund OK54.13+33.0338.43

H17N

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)26.4819.08
2Arild OpstadEgersund OK29.48+3.0021.17

D17

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30.138.38
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)32.23+2.109.15
3Jorunn HadlandEgersund OK36.39+6.2610.28
4Kari ChristiansenSandefjord OK38.17+8.0410.56
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)38.50+8.3711.05
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.48+13.3512.30
7Vibeke LamarkGanddal IL48.15+18.0213.47
8Trine BolstadGanddal IL48.42+18.2913.54

D15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31.3110.52
2Ida MonsenEgersund OK38.51+7.2013.23
3Julie PuntervoldEgersund OK1.03.41+32.1021.57
0Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D50

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK33.3811.35
2Ann Karin TjørhomGanddal IL34.57+1.1912.03
3Kristin SkadsemGanddal IL59.05+25.2720.22

D60

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK51.5519.13

D70

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb53.1119.41
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb53.25+0.1419.47

D13-14

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.0610.34
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.06+2.0011.37
3Ingrid LamarkGanddal IL27.19+7.1314.22

D15-16B

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK37.2819.43

D17B

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK28.0314.45
2Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb36.54+8.5119.25
3Torunn LaugalandÅlgård Orientering43.21+15.1822.48
4Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)52.48+24.4527.47
5Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb1.03.59+35.5633.40
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D11-12

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL22.2712.28
2Alida OftedalÅlgård Orientering23.33+1.0613.05
3Ane NevlandÅlgård Orientering36.21+13.5420.11
4Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)39.16+16.4921.48
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK1.24.00+1.01.3346.40
6Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.26.00+1.03.3347.46

D12N

1 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39.4728.25
0Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)32.4423.22
0Una Emilie SlevelandEgersund OK44.07+4.2031.30
0Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)17.1512.19
0Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)19.1813.47
0Hermine Iversen ÅseEgersund OK44.09+4.2231.32
0Emma GiljeÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D17N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margunn BrandsbergEgersund OK29.3621.08

C-Åpen

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild OftedalÅlgård Orientering37.2020.44
2Steinar og Monica HorpestadEgersund OK37.24+0.0420.46
3Maria NilssonGanddal IL40.46+3.2622.38
0Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert

N-Åpen

1 400 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering20.2414.34
2Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)23.07+2.4316.30
3Adrian UelandÅlgård Orientering24.48+4.2417.42
4Julie M HellandEgersund OK24.59+4.3517.50
5Vebjørn OftedalÅlgård Orientering25.48+5.2418.25
6Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)26.32+6.0818.57
7Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)26.49+6.2519.09
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb27.12+6.4819.25
9Norah BreivoldGanddal IL27.44+7.2019.48
10Synne Skeie PettersonEgersund OK30.35+10.1121.50
11Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)30.42+10.1821.55
12Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)31.41+11.1722.37
13Therese Alisa LundÅlgård Orientering32.15+11.5123.02
14Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering32.28+12.0423.11
15Brage LaugalandÅlgård Orientering32.41+12.1723.20
16Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)32.44+12.2023.22
17Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)33.50+13.2624.10
18Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)33.59+13.3524.16
19Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)34.03+13.3924.19
20Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34.32+14.0824.40
21Karoline SkurveÅlgård Orientering34.56+14.3224.57
22Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)35.54+15.3025.38
23Jon Felix GjermestadEgersund OK36.47+16.2326.16
24Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)36.54+16.3026.21
25Lea StokkelandÅlgård Orientering37.18+16.5426.38
26Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)39.08+18.4427.57
27Pernille BreivoldGanddal IL43.51+23.2731.19
28Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)47.57+27.3334.15
28Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)47.57+27.3334.15
30Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)48.13+27.4934.26
31Marius RøddeGanddal IL55.22+34.5839.32
32Stine KleppaÅlgård Orientering56.44+36.2040.31
0Oscar EftelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Gabriel SkurveÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Marius UelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor