Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trimtex vårkarusell Nord-Østerdal, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: tirsdag 7 juni 2016

N-åpen

1 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tyra Berger AalbuKvikne IL19.0812.55
Eline Flaa SørensenKvikne IL25.1017.00
Ingar Flaa SørensenKvikne IL35.3123.59
Julie Flaa SørensenKvikne IL25.0116.54
Oda NymoenKvikne IL22.3815.17
Kristian RønningKvikne IL16.1310.57
Olve RønningKvikne IL18.4612.40
Ida ScharerKvikne IL22.3615.16

N-åpen Lang

3 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elisabeth EspelandTynset IF51.2414.23

D -10

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren Aurora HylenKvikne IL35.2717.48
0Aurora OldertrøenTynset IF41.34+6.0720.53
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF41.51+6.2421.01

D 11-12

1 990 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL1.08.3734.28
0Ida HøsøienTynset IF36.5918.35
0Eline Horten JordetVingelen IL22.4411.25

D 13-14

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga SkjevdalRøros IL46.2718.21

D 15-16

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF34.2911.53
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL35.50+1.2112.21
3Inga SandvoldTynset IF37.58+3.2913.05
4Anna Vangen LunåsmoTynset IF42.38+8.0914.42
0Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILdiskvalifisert

D 21-

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaisa SvergjaRaumar Orientering1.02.3012.15

D 40-

4 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF56.3113.57
2Bente HortenVingelen IL1.19.25+22.5419.36
3Sissel BolstadTynset IF1.34.09+37.3823.14
0Anne Meli NarjordOs ILdiskvalifisert

D 50-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL36.3512.36
2Liv MeliIL Nansen43.59+7.2415.10
3Anne Mette NormannTynset IF50.40+14.0517.28
4Britt Laila NilsgårdRøros IL50.52+14.1717.32
5Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF55.22+18.4719.05
6Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.08.52+32.1723.44
7Helene RustenTynset IF1.16.08+39.3326.15
0Ellen Rogne BondøTynset IFdiskvalifisert

D 60-

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sunniva Johaug RyenOs IL49.0616.55
Eldbjørg RyenTynset IF47.2916.22

H 11-12

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Horten JordetVingelen IL40.0120.06
0Truls LunåsmoTynset IF31.5316.01

H 13-14

2 530 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HylenKvikne IL26.3210.29
2Jørgen SchjølbergTynset IF28.38+2.0611.19
3Vetle Meli NarjordOs IL32.45+6.1312.56
4Sebastian Rød FeragenTynset IF38.29+11.5715.12
5Jakob HøsøienTynset IF40.08+13.3615.51
6Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL1.04.59+38.2725.41

H 15-16

4 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF39.279.44
2Asgeir EspelandTynset IF52.17+12.5012.54

H 15-20B

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne FrengstadKvikne IL35.0913.53

H 17-20

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF43.248.30

H 21-

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arve U EngebakkenVingelen IL49.259.41

H 40-

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL43.5910.51
2Torger HøsøienTynset IF52.47+8.4813.01
3Leif Arne NytrøenTynset IF54.52+10.5313.32

H 50-

4 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen47.5011.48
2Terje SchjølbergRøros IL47.59+0.0911.50
3Johan Ragnar EggenAlvdal IL1.29.44+41.5422.09
0Leif JordetVingelen ILdiskvalifisert

H 60-

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar RyenOs IL46.3716.04
2Asmund PedersenAlvdal IL48.05+1.2816.34
3Tor ØstvangOs IL55.50+9.1319.15
4Simen KalbækkenTynset IF1.01.04+14.2721.03

H 70-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore StubbeNord-Østerdal OK40.5814.07
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL42.40+1.4214.42
3Lars ButtingsrudVingelen IL45.54+4.5615.49
4Reidar MyliusÅlen IL50.57+9.5917.34
5Oddvar ErlienVingelen IL1.09.06+28.0823.49
Per NygjeltenVingelen ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor