Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjoner: Larvik OK / Sandefjord OK
Dato: fredag 28 oktober 2011

Klasser: Visa alla | D17-18 | D19-20 | D21 | H17-18 | H19-20 | H21 | H21-Gjest | H1920-Gjest | D1920-Gjest

D17-18

4 960 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn KvaklandSPK Freidig48.119.42
2Siri KollerudLillomarka OL48.12+0.019.43
3Runa FremstadLarvik OK49.07+0.569.54
4Gunvor Hov HøydalFossum IF49.08+0.579.54
5Malin EijsinkÅs-UMB Orientering49.11+1.009.54
6Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering49.12+1.019.55
7Marie StyrvoldPorsgrunn OL49.14+1.039.55
8Kristine BergliaEiker OL49.17+1.069.56
9Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn49.18+1.079.56
10Julie StørmerFossum IF49.49+1.3810.02
11Kamilla OlaussenFredrikstad SK51.04+2.5310.17
12Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn51.18+3.0710.20
13Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK51.22+3.1110.21
14Marianne Opsahl BredesenFossum IF52.21+4.1010.33
15Mathilde RundhaugMo OK - Orientering53.18+5.0710.44
16Nikoline BromanderFredrikstad SK53.25+5.1410.46
17Live Bredholt JørgensenSandefjord OK53.47+5.3610.50
18Guro VassendPorsgrunn OL55.24+7.1311.10
19Karianne HjortlandLarvik OK56.57+8.4611.28
20Beate StrandMåren OK57.02+8.5111.29
21Aurora FossøyLia IL57.44+9.3311.38
22Marte Fallbakken BergeLøten OL57.45+9.3411.38
23Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL1.09.14+21.0313.57
Tonje Kvamme DahlRingerike OLbrutt
Marie Nordbye NybøKonnerud ILbrutt

D19-20

5 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd MyhreKongsberg OL49.139.11
2Therese HaareKonnerud IL49.18+0.059.12
3Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering49.25+0.129.14
4Marte NarumOL Vallset/Stange50.57+1.449.31
5Oda WennemoRaumar Orientering51.00+1.479.31
6Audhild Bakken RognstadLillehammer OK54.35+5.2210.12
7Anneke Hald BjørgumKristiansand OK54.48+5.3510.14
8Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett55.11+5.5810.18
9Fredrikke Nohr MothHalden SK55.14+6.0110.19
10Marie Hammer HåversenRaumar Orientering56.27+7.1410.33
11Marit Rønning SkoglundByåsen IL1.00.09+10.5611.14
12Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.01.36+12.2311.30
13Guro AlexandersenFredrikstad SK1.02.32+13.1911.41
14Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett1.06.55+17.4212.30
15Marianne LøvåsOK Nidarøst1.33.28+44.1517.28
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert

D21

6 960 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergHalden SK55.297.58
2Bodil HolmströmNTNUI55.37+0.087.59
3Marianne AndersenKonnerud IL55.38+0.097.59
4Tone WigemyrBækkelagets SK55.43+0.148.00
5Iliana ShandurkovaHalden SK59.34+4.058.33
6Kine Hallan SteiwerLillomarka OL1.03.34+8.059.07
7Gøril Rønning SundFrol IL1.03.45+8.169.09
8Mari FastingNTNUI1.04.46+9.179.18
9Kine GulliksenBækkelagets SK1.04.48+9.199.18
10Nicole RagvinNydalens SK1.04.57+9.289.19
11Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL1.11.14+15.4510.14
12Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.11.15+15.4610.14
13Lone BrochmannEiker OL1.12.52+17.2310.28
14Lene GodagerBækkelagets SK1.14.39+19.1010.43
15Marianne DæhliNTNUI1.24.13+28.4412.06
16Maiken FlåganKongsberg OL1.37.22+41.5313.59
17Dorothea SchulzeNydalens SK1.47.15+51.4615.24
Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SKdiskvalifisert
Marit IsachsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17-18

8 120 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag LofthusHamar OK57.417.06
2Emil AhlbäckFossum IF57.49+0.087.07
3Harald KalagerAsker Skiklubb57.53+0.127.07
4Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett57.56+0.157.08
5Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL58.01+0.207.08
6Borger MelsomFossum IF58.08+0.277.09
7Morten BujordetKristiansand OK59.37+1.567.20
8Ove BaardsgaardOL Trollelg59.38+1.577.20
9Sjur HoviSkien OK59.39+1.587.20
10Sindre RønningFrol IL59.40+1.597.20
11Sigurd FlåganKongsberg OL59.42+2.017.21
12Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg59.46+2.057.21
13Oskar RøenVaregg Fleridrett59.48+2.077.21
14Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering59.50+2.097.22
15Håkon GodagerLøten OL59.51+2.107.22
16Sindre SandvenKongsberg OL1.01.01+3.207.30
17Adrian OpheimMåren OK1.01.55+4.147.37
18Fredrik RaastadSkien OK1.02.01+4.207.38
19Anders VisterIndre Østfold OK1.06.31+8.508.11
20Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering1.06.38+8.578.12
21Anders BjergaardNydalens SK1.06.49+9.088.13
22Lars Henrik ThonIF Sturla1.06.50+9.098.13
23Simen Eid NielsenNydalens SK1.07.03+9.228.15
24Tord BjørnsenIL Express1.09.11+11.308.31
25Håkon NjåsteinIL Tyrving1.09.20+11.398.32
26Olav VestølVegårshei IL1.09.22+11.418.32
27Sindre BækLøten OL1.10.50+13.098.43
28Anders EmilssonOppsal IF Orientering1.12.33+14.528.56
29Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn1.12.35+14.548.56
30Simen Jevne ArnesenHamar OK1.12.56+15.158.58
31Øystein StorsveenLøten OL1.13.02+15.218.59
32Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.13.04+15.238.59
33Gustav FiskumIL Tyrving1.13.07+15.269.00
34Asbjørn OlsenLøten OL1.13.09+15.289.00
35Anders TreekremÅs-UMB Orientering1.13.42+16.019.04
36Thomas SchiveOK Moss1.13.43+16.029.04
37Sigurd StenvikByåsen IL1.23.41+26.0010.18
38Erik TrøenLierbygda OL1.25.48+28.0710.33
39Hallvard HaugenFossum IF1.25.52+28.1110.34
40Stian JensenIndre Østfold OK1.26.17+28.3610.37
41Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.29.35+31.5411.01
42Tord E. AndersenEiker OL1.29.44+32.0311.03
43Kristian ØienOL Trollelg1.33.02+35.2111.27
44Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg1.37.02+39.2111.56
45Erlend RaastadSkien OK1.53.50+56.0914.01
Mathias DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Nikolai Korvald SkaareNydalens SKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubbbrutt
Torjus RaaVaregg Fleridrettbrutt
Paul SirumFrol ILbrutt
Åsmund WennemoRaumar Orienteringbrutt

H19-20

9 780 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.09.397.07
2Sindre GodagerGjø-Vard OL1.09.45+0.067.07
3Nicholas OskarssonLillomarka OL1.12.48+3.097.26
4Carl Petter LyngenFrol IL1.12.50+3.117.26
5Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK1.12.51+3.127.26
6Ivar LundanesFrol IL1.12.56+3.177.27
7Hans Petter MathisenNTNUI1.12.58+3.197.27
8Jo Forseth IndgaardFrol IL1.14.16+4.377.35
9Petter Næss BjørgulHalden SK1.14.19+4.407.35
10Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.14.37+4.587.37
11Simen AamodtNTNUI1.17.55+8.167.58
12Mats NordbrødenHalden SK1.18.37+8.588.02
13Eskil Sande GullordGjø-Vard OL1.21.30+11.518.20
14Fredrik SteinsvikNTNUI1.25.06+15.278.42
15Sindre SætherSPK Freidig1.30.20+20.419.14
16Lars OwrenSPK Freidig1.33.44+24.059.35
17Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK1.33.59+24.209.36
18Peder RauanLarvik OK1.59.33+49.5412.13
19Finn-Eivind EskøyFossum IF2.10.42+1.01.0313.21
20Martin BråtenFlosta IL2.11.47+1.02.0813.28
Andreas VangstadKristiansand OKdiskvalifisert
Martin VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
Simen OlafsenSPK Freidigbrutt

H21

12 990 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.26.516.41
2Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.26.52+0.016.41
3Anders NordbergSkien OK1.26.53+0.026.41
4Tue LassenBækkelagets SK1.27.00+0.096.41
5Carl Waaler KaasBækkelagets SK1.27.08+0.176.42
6Anders TiltnesIL Tyrving1.27.24+0.336.43
7Espen FiskumNTNUI1.30.26+3.356.57
8Eirik RustadRaumar Orientering1.30.28+3.376.57
9Olav LundanesHalden SK1.30.31+3.406.58
10Jostein NørbechIL Tyrving1.30.32+3.416.58
11Håvard VassendenFrol IL1.33.26+6.357.11
12Matthew SpeakeLillomarka OL1.33.28+6.377.11
13Fredrik EliassonHalden SK1.33.39+6.487.12
14Magnus SvingheimRaumar Orientering1.37.44+10.537.31
15Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.37.47+10.567.31
16Vegard Brun SagaNTNUI1.37.48+10.577.31
17Jeppe RuudBækkelagets SK1.40.25+13.347.43
18Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering1.42.08+15.177.51
19Sindre Jansson HaverstadNTNUI1.43.56+17.058.00
20Dag Steinar RagvinSkien OK1.50.20+23.298.29
21Thore KornmoPorsgrunn OL1.51.13+24.228.33
22Sigurd HynneÅs-UMB Orientering1.51.17+24.268.34
23Eivind ResserKongsberg OL1.51.19+24.288.34
24Henning SpjelkavikIL Tyrving1.52.30+25.398.39
25Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK1.53.09+26.188.42
26Alf Johan LimaGanddal IL1.53.38+26.478.44
27Einar TommelstadNydalens SK1.54.12+27.218.47
28Harri LuchsingerKongsberg OL1.54.44+27.538.49
29Øyvind EngerNTNUI1.57.06+30.159.00
30Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering1.57.37+30.469.03
31Ståle GjelstenNTNUI1.57.38+30.479.03
32Vegard RuttenborgNTNUI1.58.51+32.009.08
33Audun ResserKongsberg OL1.59.09+32.189.10
34Eivind LandeBø OL1.59.21+32.309.11
35Magnus JohanssonKristiansand OK2.05.05+38.149.37
36Øyvind StoksethHalden SK2.05.24+38.339.39
37Per WiréhnByåsen IL2.12.03+45.1210.09
38Ola LestebergKongsberg OL2.13.44+46.5310.17
39Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett2.26.43+59.5211.17
40Gisle NysæterSkien OK2.26.46+59.5511.17
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Andreas JohanssonBækkelagets SKdiskvalifisert
Erik AxelssonHalden SKbrutt
Mats DahlénKristiansand OKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Ivar HaugenKristiansand OKbrutt
Truls KvaaseBækkelagets SKbrutt
Øyvind LundRaumar Orienteringbrutt
Magnus Skauge OliversenTrøsken ILbrutt
Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orienteringbrutt
Henrik OttesenStord Orienteringbrutt
Joakim PrestmoBækkelagets SKbrutt
Asgeir Bakken RognstadNTNUIbrutt
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringbrutt

H21-Gjest

12 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Milo NykodýmKristiansand OKbrutt

H1920-Gjest

9 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vit BravenyKristiansand OK1.21.288.19
2Jakub KamenickýKristiansand OK1.35.33+14.059.46

D1920-Gjest

5 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mirjam HellmuellerKongsberg OL1.04.0511.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor