Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: onsdag 13 april 2016

D-12

1 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma DåsnesVang OL15.347.56
2Julie MyklesetVang OL16.26+0.528.23
3Mari Ovidia RanestadHamar OK30.21+14.4715.29
4Christiane HermansenVang OL31.04+15.3015.51

H-12

1 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HermansenVang OL14.517.34
2Eivind JetlundVang OL16.03+1.128.11
3Adrian Rogstad DørumVang OL19.20+4.299.51

D13-16

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Bangstad BergersenHamar OK27.0311.05

H13-16

2 440 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.397.14
2Even LindaasVang OL17.53+0.147.19
3Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.13+0.347.27
4Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK18.54+1.157.44
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK20.47+3.088.31
6Ole Johan BråtenVang OL21.14+3.358.42
7Vegard RanestadHamar OK26.36+8.5710.54
8Mats LindaasElverum OK27.53+10.1411.25
9Herman KarterudVang OL32.10+14.3113.10
0Fredrik SveenVang OLdiskvalifisert

D17

3 040 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK22.187.20
2Sofie JohanssonLøten o-lag23.46+1.287.49
3Stine Frogner TømmervoldHamar OK27.37+5.199.05
4Marit SveenHamar OK27.38+5.209.05
5Marianne MyklebustHamar OK28.36+6.189.24
6Tone Bleken RudVang OL29.41+7.239.45
7Ragnhild JetlundVang OL29.50+7.329.48
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering33.03+10.4510.52
9Kristin UlvesethVang OL35.43+13.2511.44
10Eli StensliLøten o-lag38.48+16.3012.45
0Evine Westli AndersenLøten o-lagdiskvalifisert

H17

3 040 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK20.066.36
2Yngve VoldenLøten o-lag20.31+0.256.44
3Ivar Jevne ArnesenHamar OK21.58+1.527.13
4Sverre NarumOL Vallset/Stange22.45+2.397.29
5Håkon DåsnesVang OL23.33+3.277.44
6Henrik Bleken RudVang OL23.52+3.467.51
7John Anders BakkeLøten o-lag25.12+5.068.17
8Knut JetlundVang OL25.42+5.368.27
9Arne RøsteRingsaker OK27.06+7.008.54
10Øyvind RanestadHamar OK28.30+8.249.22
11Lars Erik BakkeLøten o-lag29.22+9.169.39

D50

3 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Jorunn RognlienModum OL39.1312.54
0Kjersti RønningHamar OKdiskvalifisert
0Inger Marie ØygardLøten o-lagdiskvalifisert

H50

3 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode HaugHamar OK23.297.43
2Ole Christian BangHamar OK26.42+3.138.46
3Harald BergeLøten o-lag27.00+3.318.52
4Kristian StorsveenLøten o-lag28.35+5.069.24
5Henning WernøeHamar OK28.54+5.259.30
6Harald ØstbyeElverum OK29.03+5.349.33
7Arne ArnesenHamar OK30.04+6.359.53
8Andreas HuberHamar OK30.42+7.1310.05
9Erik HaugenRingsaker OK31.28+7.5910.21
10Trond Ivar TømmervoldHamar OK34.39+11.1011.23
11Herman BakkeLøten o-lag35.26+11.5711.39
0Arild  NordsveenRingsaker OKdiskvalifisert
0Trond OlsenLøten o-lagdiskvalifisert
0Frode BergersenHamar OKdiskvalifisert

D60

2 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK25.3010.27
2Berit RøsteRingsaker OK33.16+7.4613.38

H60

2 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Magne NordviGrue IL22.429.18
2Harald VoldenHamar OK23.51+1.099.46
3Knut MalmoRingsaker OK24.51+2.0910.11
4Knut WikstrømRingsaker OK28.38+5.5611.44
5Terje MalmHamar OK30.33+7.5112.31
0Terje WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert

D70

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten BakkeGjø-Vard OL34.2314.05

H70

2 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hasse BergstrømIl Tyrving25.3910.30
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering26.40+1.0110.55
3Per VoldVang OL29.50+4.1112.13

N-åpen

1 230 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mina Bleken RudVang OL11.50+4.099.37
0Henriette BergLøten o-lag10.01+2.208.08
0Niklas MyklesetVang OL16.24+8.4313.20
0Johanne BergLøten o-lag12.18+4.3710.00
0Iben Nilsen HjemsæterHamar OK44.52+37.1136.28
0Maren Bleken RudVang OL15.54+8.1312.55
0June Rogstad BekkevoldLøten o-lag7.416.14
0Tuva MyklesetVang OL15.59+8.1812.59
0Julie Gjessing SkjesetVang OL26.29+18.4821.31
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL25.42+18.0120.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor