Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 9, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 9, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 9 juni 2016

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Sindre R HoltH 17- (13)1.20.56+3.57

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (2)40.30
1Morten HamreH 40- (2)40.48
2Ole Magnus StoremyrH-12N (2)34.11+3.37
Kjell HeideH 50- (6)diskvalifisert

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jørgen FrøydH 17- (13)1.17.03+0.04
2Kåre ThorbjørnsenH 70- (3)1.16.58+8.54
3Tobias KristensenH 17- (13)1.20.50+3.51
8Tom KristensenH 17- (13)1.34.29+17.30
9Per Olav GulbrandsenH 17- (13)1.34.41+17.42
Jens Didrik BergH 17- (13)brutt
Anders Bjørningstad KristoffersenH 17- (13)brutt

OK Skeidi

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ine Bjaadal WinbergD 11-12 (1)16.23
1Brita Cecilie MustadD 40- (4)40.30
1Tonny LindquistD 60- (2)1.14.41
1Arve GlittumH 50- (6)40.22
2Jan Erik TinderholtH 40- (2)48.46+7.58
3Hanne HerumD 50- (5)57.37+0.26
3Arild RørholtH 50- (6)50.25+10.03
4Gro PedersenD 50- (5)59.09+1.58
5Lars Rune LieH 17- (13)1.29.45+12.46
6Fredrik PollandH 17- (13)1.31.33+14.34
10Bjørn PollandH 17- (13)1.44.51+27.52
12Jon Øivind PedersenH 17- (13)2.24.00+1.07.01
Per-Gunnar MustadH 17- (13)diskvalifisert

Porsgrunn OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne VassendD 15-16 (1)41.28
1Gun JørgensenD 17-N (1)31.00
1Benedikte BøenD 17- (1)50.38
1Eli Marie WiigD 50- (5)57.11
1Eli KlovningD 70- (1)1.50.43
1Magnus BrodinH 11-12 (2)16.54
1Solan EikedalenH-12N (2)30.34
1Anders L. RosenvoldH 13-14 (1)57.09
1Thore KornmoH 17- (13)1.16.59
1Atle RemmeH 60- (4)50.37
1Jakob KløverødH 70- (3)1.08.04
2Hilde VassendD 40- (4)47.07+6.37
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)57.19+0.08
2Inger Marie JohanssonD 60- (2)1.50.43+36.02
2Oscar Wiersdalen ThunoldH 11-12 (2)17.07+0.13
2Rasmus MathisenH 15-16 (2)40.45+0.15
2Jan GatevoldH 50- (6)40.44+0.22
2Ole JohanssonH 60- (4)50.38+0.01
3Siv WiersdalenD 40- (4)1.00.03+19.33
3Kay JørgensenH 60- (4)57.47+7.10
3Egil RonæssH 70- (3)2.05.05+57.01
4Jorunn IsaksenD 40- (4)1.03.30+23.00
4Jiri UrvalekH 60- (4)1.00.10+9.33
5Kerstin Elisabeth AasD 50- (5)1.00.08+2.57
7Hans-Petter EikedalenH 17- (13)1.33.08+16.09
11Lars Ole ThunoldH 17- (13)2.12.24+55.25
Håkon KornmoH 17- (13)brutt
Arne Næss JohnsenH 60- (4)brutt
Magne KlovningH 70- (3)brutt

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Harald OmlandH 50- (6)57.14+16.52
5Bjørn Richard KirsteH 50- (6)1.07.31+27.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor