Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 9, Skeidimila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 9, Skeidimila
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 9 juni 2016

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi16.23

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL41.28

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gun JørgensenPorsgrunn OL31.00

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedikte BøenPorsgrunn OL50.38

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brita Cecilie MustadOK Skeidi40.30
2Hilde VassendPorsgrunn OL47.07+6.37
3Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.00.03+19.33
4Jorunn IsaksenPorsgrunn OL1.03.30+23.00

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL57.11
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL57.19+0.08
3Hanne HerumOK Skeidi57.37+0.26
4Gro PedersenOK Skeidi59.09+1.58
5Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.00.08+2.57

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonny LindquistOK Skeidi1.14.41
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.50.43+36.02

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.50.43

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL16.54
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL17.07+0.13

H-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solan EikedalenPorsgrunn OL30.34
2Ole Magnus StoremyrIL Hauken34.11+3.37

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL57.09

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander Repstad StoremyrIL Hauken40.30
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.45+0.15

H 17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL1.16.59
2Jørgen FrøydLarvik OK1.17.03+0.04
3Tobias KristensenLarvik OK1.20.50+3.51
4Sindre R HoltHedrum OL1.20.56+3.57
5Lars Rune LieOK Skeidi1.29.45+12.46
6Fredrik PollandOK Skeidi1.31.33+14.34
7Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.33.08+16.09
8Tom KristensenLarvik OK1.34.29+17.30
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.34.41+17.42
10Bjørn PollandOK Skeidi1.44.51+27.52
11Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2.12.24+55.25
12Jon Øivind PedersenOK Skeidi2.24.00+1.07.01
Per-Gunnar MustadOK Skeididiskvalifisert
Jens Didrik BergLarvik OKbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OKbrutt

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten HamreIL Hauken40.48
2Jan Erik TinderholtOK Skeidi48.46+7.58

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi40.22
2Jan GatevoldPorsgrunn OL40.44+0.22
3Arild RørholtOK Skeidi50.25+10.03
4Harald OmlandSkien OK57.14+16.52
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.07.31+27.09
Kjell HeideIL Haukendiskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle RemmePorsgrunn OL50.37
2Ole JohanssonPorsgrunn OL50.38+0.01
3Kay JørgensenPorsgrunn OL57.47+7.10
4Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.00.10+9.33
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLbrutt

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL1.08.04
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.16.58+8.54
3Egil RonæssPorsgrunn OL2.05.05+57.01
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor