Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 2 - Saltstraumen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Saltstraumen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 3 mai 2016

N- løype (1,5km)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Martha BertheussenTverlandet IL8.52
Fillip BybergBodø og Omegn IF Orientering33.31
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering11.26
Noomi Aasberg HøybakkmoTverlandet IL8.04
Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering11.04
Andrea NjållaTverlandet IL9.18
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering11.22
Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering7.13
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering10.59

C-Løype (2 km)

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Benjamin August VikenTverlandet IL20.26
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering21.11+0.45
3Endre Wikevann NormannTverlandet IL23.44+3.18
4Geir Olav DybvadTverlandet IL25.39+5.13
5Vilde W NormannTverlandet IL27.45+7.19
6Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering29.10+8.44
7Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering31.32+11.06
8Andrea NjållaTverlandet IL32.51+12.25
9Noomi Aasberg HøybakkmoTverlandet IL32.53+12.27
10Martha BertheussenTverlandet IL32.55+12.29
11Jørgen NjållaTverlandet IL33.28+13.02
12Elias Aasberg HøybakkmoTverlandet IL33.46+13.20
13Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering35.31+15.05

B-løype (3 km)

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering29.24
2Petter StoltenbergUkjent30.39+1.15
3Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering34.17+4.53
4Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering35.05+5.41
5Ricard KringhaugValnesfjord IL38.39+9.15
6Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering38.58+9.34
7Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering42.47+13.23
8Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering44.39+15.15
9Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering44.49+15.25
10Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering45.34+16.10
11Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering45.58+16.34
12Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering46.26+17.02
13Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering47.55+18.31
14Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering49.23+19.59
15Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering49.51+20.27
16Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50.38+21.14
17Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering54.47+25.23
18Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering59.15+29.51
19Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1.06.49+37.25

A-løype (4 km)

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering38.23
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38.40+0.17
3Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering39.41+1.18
4Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering39.47+1.24
5Per Otto AursandBodø og Omegn IF Orientering41.48+3.25
6Anders KureBodø og Omegn IF Orientering43.27+5.04
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering43.41+5.18
8Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering45.22+6.59
9Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering48.37+10.14
10Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.05.18+26.55

A-løype (6 km)

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering48.30
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering50.31+2.01
3Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering55.33+7.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering57.17+8.47
5Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering1.03.17+14.47
6Marte Fallbakken BergeNTNUI1.05.12+16.42
7Laore SouminenBodø og Omegn IF Orientering1.08.54+20.24
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.13.20+24.50
9Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.23.48+35.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor