Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 2 - Saltvern skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 2 - Saltvern skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 26 april 2016

N-løype

900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martha BertheussenTverlandet IL9.3710.41
Emilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering13.5715.30
Elias Aasberg HøybakkmoTverlandet IL16.3818.28
Noomi Aasberg HøybakkmoTverlandet IL9.3310.36
Ingrid F. Kaski- -11.1612.31
Anja LangåsTverlandet IL9.0310.03
Ina LangåsTverlandet IL10.3711.47
Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering11.5713.16
Andrea NjållaTverlandet IL7.598.52
Jørgen NjållaTverlandet IL10.3211.42
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering15.0816.48
Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering9.0710.07
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering11.5713.16
Anna Mørkved ØigårdUkjent10.4912.01

C-løype

1 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering9.478.09
2Noomi Aasberg HøybakkmoTverlandet IL10.03+0.168.22
3Benjamin August VikenTverlandet IL10.56+1.099.06
4Anja LangåsTverlandet IL11.55+2.089.55
5Andrea NjållaTverlandet IL12.02+2.1510.01
6Martha BertheussenTverlandet IL14.06+4.1911.45
7Ina LangåsTverlandet IL14.10+4.2311.48
8Jørgen NjållaTverlandet IL15.16+5.2912.43
9Elias Aasberg HøybakkmoTverlandet IL15.21+5.3412.47
10Elias KarlsenBodø og Omegn IF Orientering15.40+5.5313.03
11Vilde Wikevand NormannTverlandet IL16.38+6.5113.51
12Geir Olav DybvadTverlandet IL18.24+8.3715.20
13Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering20.24+10.3717.00
13Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering20.24+10.3717.00
15Maria WintherUkjent21.13+11.2617.40
Maja P BuvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Endre W NormannTverlandet ILbrutt

A- løype

2 000 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14.427.21
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.57+1.157.58
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering17.13+2.318.36
4Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering17.28+2.468.44
5Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering18.38+3.569.19
6Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering18.51+4.099.25
7Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering19.00+4.189.30
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering19.09+4.279.34
9Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering20.00+5.1810.00
10Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering20.07+5.2510.03
11Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering20.23+5.4110.11
12Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering20.24+5.4210.12
13Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering21.09+6.2710.34
14Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering21.10+6.2810.35
15Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering21.18+6.3610.39
16Anders KureBodø og Omegn IF Orientering21.29+6.4710.44
17Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering21.33+6.5110.46
17Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering21.33+6.5110.46
19Marte Fallbakken BergeNTNUI22.18+7.3611.09
20Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering22.47+8.0511.23
21Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering23.42+9.0011.51
22Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering23.50+9.0811.55
23Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering24.01+9.1912.00
24Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering26.36+11.5413.18
25Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering27.12+12.3013.36
26Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering27.21+12.3913.40
27Bård KarlsenBodø og Omegn IF Orientering29.24+14.4214.42
28Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering29.48+15.0614.54
29Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering30.49+16.0715.24
30Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering31.24+16.4215.42
31Bendik HansenBodø og Omegn IF Orientering31.48+17.0615.54
32Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering32.09+17.2716.04
33Benjamin August VikenTverlandet IL33.27+18.4516.43
34Vilde W NormannTverlandet IL33.32+18.5016.46
35Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering34.36+19.5417.18
36Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering35.31+20.4917.45
37Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering37.53+23.1118.56
38Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering40.05+25.2320.02
39Lisbeth LundeBodø og Omegn IF Orientering43.30+28.4821.45
40Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering58.02+43.2029.01
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Heidi MørkvedBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Anne Grethe OlsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor