Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 1 -Alstad skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 1 -Alstad skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 april 2016

N-løype

800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martha BertheussenTverlandet IL15.2519.16
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering27.0833.55
Frida HauglandBodø og Omegn IF Orientering8.1410.17
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering17.5522.23
Amalie Sofie HenriksenBodø17.5722.26
Elias Aasberg HøybakkmoTverlandet IL10.0612.37
Theodor Skognes Johansen- -11.1614.05
Elias KarlsenBodø og Omegn IF Orientering10.4213.22
Ingrid F. Kaski- -8.0310.03
Knut F. KaskiUkjent11.0913.56
Erik LangåsTverlandet IL10.0712.38
David LeiteUkjent15.0318.48
Oda MørkvedBodø og Omegn IF Orientering19.4224.37
Andrea NjållaTverlandet IL15.3619.30
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.2315.28
Melissa Steen-ØinesUkjent8.2010.25
Maya ValenUkjent10.5213.35

C-løype

1 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL8.368.36
2Endre Wikevann NormannTverlandet IL8.39+0.038.39
3Jørgen NjållaTverlandet IL8.50+0.148.50
4Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering9.47+1.119.47
5Noomi Aasberg HøybakkmoTverlandet IL10.39+2.0310.39
5Vilde Wikevand NormannTverlandet IL10.39+2.0310.39
7Ina LangåsTverlandet IL11.16+2.4011.16
8Anja LangåsTverlandet IL11.17+2.4111.17
9Geir Olav DybvadTverlandet IL11.49+3.1311.49
10Maria Kristine AasBodø og Omegn IF Orientering13.34+4.5813.34
11Sigrud Aas- -14.41+6.0514.41
12Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.06+9.3018.06
13Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering27.08+18.3227.08
14Lovise JordbruBodø og Omegn IF Orientering30.08+21.3230.08
15Edvard Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering38.56+30.2038.56
16Adine Alværn EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering39.02+30.2639.02
David LeiteUkjentdiskvalifisert

A- løype

2 100 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering13.126.17
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.32+0.206.26
3Markus Furuholmen- -14.41+1.296.59
4Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14.53+1.417.05
5Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering15.52+2.407.33
6Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering16.12+3.007.42
7Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering16.14+3.027.43
8Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering16.39+3.277.55
9Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering16.50+3.388.00
10Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.13+4.018.11
11Marte Fallbakken BergeNTNUI17.59+4.478.33
12Harald ValenUkjent18.22+5.108.44
13Bjørn-Wiggo HansenBodø og Omegn IF Orientering18.29+5.178.48
14Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.51+5.398.58
15Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.54+5.429.00
16Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering19.09+5.579.07
17Anders KureBodø og Omegn IF Orientering19.12+6.009.08
18Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering19.38+6.269.20
19Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19.40+6.289.21
20Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering19.48+6.369.25
21Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering19.50+6.389.26
22Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering21.27+8.1510.12
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering22.17+9.0510.36
24Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering23.53+10.4111.22
25Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering24.06+10.5411.28
26Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering24.51+11.3911.50
27Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering24.57+11.4511.52
28Bendik HansenBodø og Omegn IF Orientering26.10+12.5812.27
29Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering26.14+13.0212.29
30Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering26.19+13.0712.31
31Anne Grethe OlsenBodø og Omegn IF Orientering27.02+13.5012.52
32Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering27.13+14.0112.57
33Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering28.22+15.1013.30
34Benjamin August VikenTverlandet IL29.53+16.4114.13
35Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering29.54+16.4214.14
35Endre Wikevann NormannTverlandet IL29.54+16.4214.14
37Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering30.06+16.5414.20
38Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering30.09+16.5714.21
39Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering37.08+23.5617.40
Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor