Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 9
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 26 september 2016

H17

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK26.0610.02
2Kenneth MydlandEgersund OK29.37+3.3111.23
3Asbjørn HegdalEgersund OK36.22+10.1613.59

H40

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK32.3312.31
2Gunnar PettersonEgersund OK35.57+3.2413.49
3Geir Anders HadlandEgersund OK38.14+5.4114.42
0Morten RogdebergEgersund OKdiskvalifisert
0Helge ÅseEgersund OKdiskvalifisert

D17

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK30.1711.38
2Jane M HellandEgersund OK40.40+10.2315.38

H15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1.12.0927.45

H55

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK42.0816.12
2Bjørn Tore AaseEgersund OK44.38+2.3017.10
3Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK54.00+11.5220.46

H65

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK44.1417.00
2Tormod AaslidEgersund OK56.50+12.3621.51
3Arne BrandsbergEgersund OK1.09.36+25.2226.46

D15-16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK49.2819.01
2Julie PuntervoldEgersund OK1.05.49+16.2125.18

D40

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK41.3916.01
2Hilde HetlandEgersund OK48.55+7.1618.48

Trim2

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK45.0517.20
2Monica og Steinar HorpestadEgersund OK52.22+7.1720.08
0Knut Endre JacobsenEgersund OKdiskvalifisert
Olav HellandEgersund OKbrutt

H13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK50.5224.13

D65

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK47.5922.50

H10-12

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK20.4413.49
2Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK22.43+1.5915.08
3Sondre BruunEgersund OK41.21+20.3727.34
4Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK41.22+20.3827.34
5Vegard BruunEgersund OK42.44+22.0028.29

D10-12

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK42.2228.14

Trim4

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Monica EgeliEgersund OKdiskvalifisert

HNy

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK29.0120.43

DNy

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK20.4914.52
2Hermine Iversen ÅseEgersund OK22.48+1.5916.17
3Hedda E. JonssonEgersund OK26.07+5.1818.39
4Tilde E. JonssonEgersund OK26.25+5.3618.52
0Elida E. JonssonEgersund OKdiskvalifisert

Trim3

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore PaulsenEgersund OK53.5425.40
2Jane PaulsenEgersund OK54.04+0.1025.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor