Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 7 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 7 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 12 september 2016

Egersund OK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadD65 (1)59.2416.58
1Edvin AakreH10-12 (5)13.247.52
1Julie M HellandDNy (2)13.578.43
1Tor Eirik Eckhoff GjermestadH13-14 (1)32.4717.15
1Gunnar PettersonH40 (3)48.029.36
1Ida MonsenD15-16 (3)48.2613.50
1Thea Beate PuntervoldD10-12 (3)15.158.58
1Tormod AaslidH65 (3)1.01.3217.34
1Kenneth MydlandH17 (4)42.188.27
1Jorunn HadlandD17 (1)41.008.12
1Inger Tone NygårdD40 (6)33.089.28
1Ingunn VoilåsD55 (1)35.5110.14
1Arvid MydlandH55 (3)37.2710.42
1Alexander HorpestadH15-16 (1)1.02.1517.47
2Vilde PuntervoldDNy (2)21.57+8.0013.43
2Karine Aarstad TorgersenD10-12 (3)19.06+3.5111.14
2Ole Andre BrandsbergH10-12 (5)20.46+7.2212.12
2Ove StrømsvågHNy (3)28.47+0.1617.59
2Harald KlippenbergH40 (3)50.00+1.5810.00
2Asbjørn HegdalH17 (4)51.57+9.3910.23
2Kjetil TorgersenTrim2 (5)48.18+14.0513.48
2Arne BrandsbergH65 (3)1.01.59+0.2717.42
2Celina Iversen ÅseD15-16 (3)58.28+10.0216.42
2Jan HetlandH55 (3)45.26+7.5912.58
2Gun Irene MonsenD40 (6)49.08+16.0014.02
3Geir FrøytlogH40 (3)57.37+9.3511.31
3Erik Aarstad TorgersenHNy (3)31.18+2.4719.33
3Bjørn Tore AaseH55 (3)1.11.38+34.1120.28
3Synne Skeie PettersonD10-12 (3)19.26+4.1111.25
3Christoffer Øen KvernstuenH10-12 (5)22.21+8.5713.08
3Thomas HadlandH17 (4)53.26+11.0810.41
3Julie PuntervoldD15-16 (3)1.07.54+19.2819.24
3Monica og Steinar HorpestadTrim2 (5)1.01.43+27.3017.38
3Randi L.H. BirkelandD40 (6)54.28+21.2015.33
4Sigbjørn Aase OlsenH10-12 (5)49.45+36.2129.15
4Hilde HetlandD40 (6)56.38+23.3016.10
5Sondre BruunH10-12 (5)49.46+36.2229.16
5Berit BrandsbergD40 (6)1.06.40+33.3219.02
5Knut Endre JacobsenTrim2 (5)1.19.03+44.5022.35
6Sophie Christin Eckhoff GjermestadD40 (6)1.07.31+34.2319.17
0Edmund UalandH65 (3)diskvalifisert
0Jørgen HetlandH17 (4)diskvalifisert
Ludvig StapnesH15-16 (1)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor