Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 7 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 7 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 12 september 2016

H17

5 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth MydlandEgersund OK42.188.27
2Asbjørn HegdalEgersund OK51.57+9.3910.23
3Thomas HadlandEgersund OK53.26+11.0810.41
0Jørgen HetlandEgersund OKdiskvalifisert

H40

5 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK48.029.36
2Harald KlippenbergEgersund OK50.00+1.5810.00
3Geir FrøytlogEgersund OK57.37+9.3511.31

D17

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK41.008.12

H15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK1.02.1517.47
Ludvig StapnesEgersund OKbrutt

H55

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK37.2710.42
2Jan HetlandEgersund OK45.26+7.5912.58
3Bjørn Tore AaseEgersund OK1.11.38+34.1120.28

H65

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK1.01.3217.34
2Arne BrandsbergEgersund OK1.01.59+0.2717.42
0Edmund UalandEgersund OKdiskvalifisert

D15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK48.2613.50
2Celina Iversen ÅseEgersund OK58.28+10.0216.42
3Julie PuntervoldEgersund OK1.07.54+19.2819.24

D40

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK33.089.28
2Gun Irene MonsenEgersund OK49.08+16.0014.02
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK54.28+21.2015.33
4Hilde HetlandEgersund OK56.38+23.3016.10
5Berit BrandsbergEgersund OK1.06.40+33.3219.02
6Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK1.07.31+34.2319.17

D55

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK35.5110.14

Trim2

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL34.139.46
2Kjetil TorgersenEgersund OK48.18+14.0513.48
3Monica og Steinar HorpestadEgersund OK1.01.43+27.3017.38
4Kristin SkadsemGanddal IL1.12.37+38.2420.44
5Knut Endre JacobsenEgersund OK1.19.03+44.5022.35

H13-14

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK32.4717.15

D65

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK59.2416.58

H10-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK13.247.52
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK20.46+7.2212.12
3Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK22.21+8.5713.08
4Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK49.45+36.2129.15
5Sondre BruunEgersund OK49.46+36.2229.16

D10-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK15.158.58
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK19.06+3.5111.14
3Synne Skeie PettersonEgersund OK19.26+4.1111.25

HNy

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matias SteffensenNOTEAM28.3117.49
2Ove StrømsvågEgersund OK28.47+0.1617.59
3Erik Aarstad TorgersenEgersund OK31.18+2.4719.33

DNy

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK13.578.43
2Vilde PuntervoldEgersund OK21.57+8.0013.43

Trim1

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering40.198.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor