Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 6
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 29 august 2016

H17

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK38.1911.36
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering45.13+6.5413.42

D17

3 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK41.1612.30

H15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alexander HorpestadEgersund OKdiskvalifisert

H55

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK52.3017.30
2Bjørn Tore AaseEgersund OK54.15+1.4518.05
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKdiskvalifisert

H65

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK1.08.3822.52
2Arne BrandsbergEgersund OK1.47.16+38.3835.45

D15-16

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK53.4817.56
2Julie PuntervoldEgersund OK1.10.14+16.2623.24
3Celina Iversen ÅseEgersund OK1.12.54+19.0624.18

D40

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK44.2514.48

Trim2

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK1.18.1226.04
2Monica og Steinar HorpestadEgersund OK1.28.47+10.3529.35

D65

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK1.01.3126.44

H10-12

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK47.5420.49
2Edvin AakreEgersund OK53.28+5.3423.14

D10-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermine Iversen ÅseEgersund OK1.03.0545.03
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK1.03.06+0.0145.04

Trim4

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margunn BrandsbergEgersund OK1.05.5747.06

Trim3

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK38.3816.47
2Leif Jarle SkåraEgersund OK49.06+10.2821.20
3Morten RogdebergEgersund OK1.10.13+31.3530.31
4Berit Brandsberg RogdebergEgersund OK1.10.17+31.3930.33

H10-12L

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo Svanes ArntsenEgersund OK46.4833.25
2Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK47.02+0.1433.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor