Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 5
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 15 august 2016

H17

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK22.348.40

H40

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil TorgersenEgersund OK19.517.38
2Harald KlippenbergEgersund OK20.17+0.267.48
3Geir Anders HadlandEgersund OK25.42+5.519.53

D17

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK22.188.34
2Jane M HellandEgersund OK22.43+0.258.44

H15-16

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK26.1012.27

H55

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HetlandEgersund OK22.1410.35
2Per Ingar HadlandGanddal IL23.40+1.2611.16

H65

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK31.0714.49
2Arne BrandsbergEgersund OK38.38+7.3118.23

D15-16

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK27.4713.13
2Julie PuntervoldEgersund OK32.28+4.4115.27

D40

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK21.2210.10
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK25.49+4.2712.17

Trim2

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica og Steinar HorpestadEgersund OK24.1811.34
2Frank HansenEgersund OK27.02+2.4412.52
3Olav HellandEgersund OK34.27+10.0916.24
4Trond HadlandEgersund OK34.58+10.4016.39
5Hilde HetlandEgersund OK59.11+34.5328.10

H13-14

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK16.148.32

D65

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK34.0616.14

H10-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK17.3210.18
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK17.48+0.1610.28
3Anders KvernstuenEgersund OK45.58+28.2627.02
0Jon Felix Eckoff GjermestadEgersund OKdiskvalifisert
0Ove StrømsvågEgersund OKdiskvalifisert

D10-12

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Skeie PettersonEgersund OK19.3411.30
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK19.58+0.2411.44
3Karine Aarstad TorgersenEgersund OK32.21+12.4719.01

Trim4

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jane PaulsenEgersund OK19.4711.38

HNy

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leander IversenEgersund OK16.3215.01
0Erik Aarstad TorgersenEgersund OKdiskvalifisert

DNy

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermine Iversen ÅseEgersund OK16.1514.46
2Vilde PuntervoldEgersund OK25.27+9.1223.08

Trim3

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor