Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 3
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 2 mai 2016

H17

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth MydlandEgersund OK39.06
2Thomas HadlandEgersund OK39.16+0.10
3Sjur SigmoEgersund OK57.15+18.09

H40

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir FrøytlogEgersund OK45.27
2Harald KlippenbergEgersund OK50.01+4.34
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK1.11.01+25.34
0Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Tor Sverre SkåraEgersund OKbrutt

D17

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn HadlandEgersund OK50.23

H55

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid MydlandEgersund OK36.25
2Jan HetlandEgersund OK50.40+14.15
3Bjørn Tore AaseEgersund OK54.20+17.55
4Ivar AalbuEgersund OK1.14.17+37.52

H65

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

D15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida MonsenEgersund OK1.06.01
2Julie PuntervoldEgersund OK1.15.59+9.58
3Celina Iversen ÅseEgersund OK1.16.10+10.09

D40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita Glenne KallhovdEgersund OK52.49
Randi L.H. BirkelandEgersund OKbrutt
Gun Irene MonsenEgersund OKbrutt
Inger Tone NygårdEgersund OKbrutt

D55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingunn VoilåsEgersund OKbrutt

Trim2

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frank HansenEgersund OK52.06
2Trond HadlandEgersund OK1.02.36+10.30

H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK41.39

D65

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Skretting OpstadEgersund OK43.39
2Helga AaslidEgersund OK1.22.02+38.23

H10-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin AakreEgersund OK16.25
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK23.53+7.28

D10-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne Skeie PettersonEgersund OK18.35
2Julie M HellandEgersund OK22.10+3.35
3Thea Beate PuntervoldEgersund OK26.46+8.11

HNy

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Inge SkåtøyEgersund OK35.50
2Christoffer KvernstuenEgersund OK37.32+1.42

DNy

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hermine Iversen ÅseEgersund OK25.35

Trim3

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde HetlandEgersund OK36.39
2Alexander HorpestadEgersund OK44.23+7.44
Leif Jarle SkåraEgersund OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor