Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 2
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 18 april 2016

H17

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK29.088.05
2Kenneth MydlandEgersund OK34.41+5.339.38
3Asbjørn HegdalEgersund OK43.31+14.2312.05
4Jørgen HetlandEgersund OK53.07+23.5914.45

H40

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK35.289.51
2Gunnar PettersonEgersund OK48.07+12.3913.21
0Nils Tore PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Tor Sverre SkåraEgersund OKbrutt

D17

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK34.309.35

H15-16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK55.2721.19
0Steffen L. StokkenesEgersund OKdiskvalifisert

H55

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK27.1410.28
2Jan HetlandEgersund OK37.50+10.3614.33
3Bjørn Tore AaseEgersund OK42.23+15.0916.18
4Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK44.59+17.4517.18
Ivar AalbuEgersund OKbrutt

H65

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd GarpestadEgersund OK41.1315.51
Tormod AaslidEgersund OKbrutt
Edmund UalandEgersund OKbrutt

D15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida MonsenEgersund OK50.0819.16
2Tolene Lovise Frøytlog KarlsenEgersund OK1.02.33+12.2524.03
3Celina Iversen ÅseEgersund OK1.15.56+25.4829.12
4Julie PuntervoldEgersund OK1.17.32+27.2429.49

D40

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK34.2313.13
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK41.18+6.5515.53
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK43.09+8.4616.35
4Inger Skretting OpstadEgersund OK53.29+19.0620.34

D55

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK35.4319.50

Trim2

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Jarle SkåraEgersund OK46.3217.53
2Trond HadlandEgersund OK47.33+1.0118.17
3Morten LaursenEgersund OK1.07.52+21.2026.06
4Åshild Hausberg IversenEgersund OK1.08.06+21.3426.11
0Frank HansenEgersund OKdiskvalifisert

H13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK42.2823.35

D65

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK56.1231.13

H10-12

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK11.5410.49
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK19.28+7.3417.41
3Tor Inge S. BarkaEgersund OK25.51+13.5723.29
4Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK31.05+19.1128.15
5Vegard BruunEgersund OK1.13.14+1.01.201.06.34
6Sondre BruunEgersund OK1.13.19+1.01.251.06.39

D10-12

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK22.0520.04
2Julie M HellandEgersund OK25.59+3.5423.37

Trim4

1 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe NygårdEgersund OK28.0525.31
2Connie Marie EgeliEgersund OK28.10+0.0525.36
3Solveig Aase OlsenEgersund OK30.46+2.4127.58

HNy

800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eric Aase OlsenEgersund OK14.1817.52
0Arild OpstadEgersund OKdiskvalifisert

DNy

800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie SkåraEgersund OK16.0220.02
2Hermine Iversen ÅseEgersund OK17.16+1.1421.35
3Oline HestnesEgersund OK22.34+6.3228.12

Trim3

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK52.5629.24
0Olav HellandEgersund OKdiskvalifisert
0Gry H. StokkenesEgersund OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor