Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbranking 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbranking 1
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 11 april 2016

H17

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK45.3310.50
2Sjur SigmoEgersund OK55.02+9.2913.06
3Asbjørn HegdalEgersund OK1.00.33+15.0014.25

H40

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir FrøytlogEgersund OK53.1312.40
2Gunnar PettersonEgersund OK54.38+1.2513.00
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK58.10+4.5713.50
4Frank HansenEgersund OK1.09.56+16.4316.39
5Leif Jarle SkåraEgersund OK1.51.21+58.0826.30
0Helge ÅseEgersund OKdiskvalifisert
0Tor Sverre SkåraEgersund OKbrutt

D17

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK44.0110.28

H15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Surdal SkailandEgersund OK49.0915.51
2Alexander HorpestadEgersund OK1.40.27+51.1832.24
3Sondre HorpestadEgersund OK1.40.36+51.2732.27
0Ludvig StapnesEgersund OKdiskvalifisert
0Steffen L. StokkenesEgersund OKdiskvalifisert

H55

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK33.4410.52
2Per Ingar HadlandGanddal IL44.47+11.0314.26
3Jan HetlandEgersund OK46.53+13.0915.07
4Bjørn Tore AaseEgersund OK56.52+23.0818.20
5Ivar AalbuEgersund OK1.03.57+30.1320.37

H65

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK1.03.4220.32
2Terje VangloEgersund OK1.18.25+14.4325.17

D15-16

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK1.06.5921.36
2Julie PuntervoldEgersund OK1.14.38+7.3924.04

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK42.0313.33
0Gry StokkenesEgersund OKdiskvalifisert
0Randi L.H. BirkelandEgersund OKbrutt

D55

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn VoilåsEgersund OK30.0214.18

Trim2

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond HadlandEgersund OK54.5417.42
2Åshild Hausberg IversenEgersund OK1.09.39+14.4522.28
3Hilde HetlandEgersund OK1.43.11+48.1733.17
0Morten LaursenEgersund OKdiskvalifisert

H13-14

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Skeie PettersonEgersund OK34.0416.13

D13-14

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie MikalsenEgersund OK56.5627.06
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK57.10+0.1427.13

D65

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK41.2119.41

H10-12

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK11.468.24
2Ole Andre BrandsbergEgersund OK19.22+7.3613.50
3Vegard BruunEgersund OK21.03+9.1715.02
4Sondre BruunEgersund OK29.19+17.3320.56

D10-12

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine Aarstad TorgersenEgersund OK16.1611.37
2Julie M HellandEgersund OK21.40+5.2415.28
3Synne Skeie PettersonEgersund OK28.31+12.1520.22
4Amalie MongEgersund OK43.55+27.3931.22

Trim4

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Connie Marie EgeliEgersund OK43.5231.20

HNy

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias SlevelandEgersund OK17.2410.52
2Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK26.17+8.5316.25
3Eric Aase OlsenEgersund OK26.42+9.1816.41
4Tor Inge SkåtøyEgersund OK32.58+15.3420.36
5Theo ArntsenEgersund OK45.30+28.0628.26

DNy

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oline HestnesEgersund OK22.3814.08
0Una Emilie SlevelandEgersund OKdiskvalifisert

Trim3

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK30.5214.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor