Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafetten (OLL)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafetten (OLL)
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: onsdag 10 august 2016

Sprintstafett DHHD

82 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Akershus og Oslo 21.20.03
1. Ragne Wiklund19.32119.321
2. Sander Arntzen19.532+0.0539.25100.00
3. Halvor Tørnqvist Halden20.244+2.3759.49100.00
4. Ingrid Kvålsgard20.142+0.131.20.03100.00
2Akershus og Oslo 11.22.32+2.29
1. Maren Norderud19.503+0.1819.503+0.18
2. Kornelius Kriszat-Løvfald19.48139.3830+0.13
3. Petter Astrup Arnesen22.5314+5.061.02.315+2+2.42+2.29
4. Oda Scheele20.0111.22.322-3+2.29
3Hordaland 11.24.57+4.54
1. Mari Strømme Lid22.008+2.2822.008+2.28
2. Stian Rykkje20.475+0.5942.474-4+3.22+0.54
3. Kristian Rykkje19.373+1.501.02.2440+2.35-0.47
4. Eli Fjellbirkeland Johannesen22.337+2.321.24.573-1+4.54+2.19
4Akershus og Oslo 31.28.17+8.14
1. Lotte Jauhojärvi Markussen19.432+0.1119.432+0.11
2. Jens Johan Brekke19.532+0.0539.3620+0.110.00
3. Lars Young Vik22.4712+5.001.02.233+1+2.34+2.23
4. Pernille Katla25.5416+5.531.28.174+1+8.14+5.40
5Sør-Trøndelag 11.30.35+10.32
1. Hedda Hoff Hagen26.5032+7.1826.5032+7.18
2. Mats Eidsmo20.424+0.5447.3212-20+8.07+0.49
3. Simen Spets Storhov22.119+4.241.09.438-4+9.54+1.47
4. Lene Berg Hanssen20.525+0.511.30.355-3+10.32+0.38
6Nord-Trøndelag 11.30.45+10.42
1. Vibeke Kvistad Dengerud24.3324+5.0124.3324+5.01
2. Audun Wanvik Haugen24.5519+5.0749.2818-6+10.03+5.02
3. Simen Eliassen Kvarme20.275+2.401.09.559-9+10.06+0.03
4. Sigrid Vehus Skjerve20.504+0.491.30.456-3+10.42+0.36
7Akershus og Oslo 61.33.23+13.20
1. Ane Sofie Krogh21.455+2.1321.455+2.13
2. Per Clemet Wisløff25.0322+5.1546.488+3+7.23+5.10
3. Sondre Ytterbø22.5113+5.041.09.397-1+9.50+2.27
4. Yngvild Langedal Breivik23.4413+3.431.33.2370+13.20+3.30
8Akershus og Oslo 41.33.32+13.29
1. Åsne Naadland Holo20.104+0.3820.104+0.38
2. Vebjørn Blom-Hagen22.489+3.0042.585+1+3.33+2.55
3. Henrik Fredriksen Aas19.222+1.351.02.202-3+2.31-1.02
4. Karianne Olsvik Dengerud31.1235+11.111.33.328+6+13.29+10.58
9Hedmark 31.34.29+14.26
1. Anna Vangen Lunåsmo23.5415+4.2223.5415+4.22
2. Gaute Kvittum Nytrøen23.2510+3.3747.1911-4+7.54+3.32
3. Eskil Frøisland24.3623+6.491.11.5513+2+12.06+4.12
4. Rønnaug Hansæl-Nergaard22.348+2.331.34.299-4+14.26+2.20
10Hordaland 21.34.35+14.32
1. Ragnhild Vrålstad Løvås24.1820+4.4624.1820+4.46
2. Magnus Gjerstad24.0816+4.2048.2614-6+9.01+4.15
3. Mathias Rosenlund24.3824+6.511.13.0415+1+13.15+4.14
4. Tora Aasheim Nymark21.316+1.301.34.3510-5+14.32+1.17
11Vest-Agder 11.34.38+14.35
1. Inga Stødle24.0517+4.3324.0517+4.33
2. David Runde20.566+1.0845.016-11+5.36+1.03
3. Marius Aurebekk20.346+2.471.05.3560+5.46+0.10
4. Silje Kregnes29.0328+9.021.34.3811+5+14.35+8.49
12Østfold 21.35.00+14.57
1. Karoline Bjørnerød22.1711+2.4522.1711+2.45
2. Christopher Ladim23.3911+3.5145.567-4+6.31+3.46
3. Tore Herman Kirkebøen26.1930+8.321.12.1514+7+12.26+5.55
4. Emma Danevad22.459+2.441.35.0012-2+14.57+2.31
13Akershus og Oslo 91.38.54+18.51
1. Pernille Sønsterudbråten24.2721+4.5524.2721+4.55
2. Øistein Fagerli Næss24.0014+4.1248.2715-6+9.02+4.07
3. Ole Jakob Frankrig23.2419+5.371.11.5112-3+12.02+3.00
4. Maria Rørvik Haver27.0319+7.021.38.5413+1+18.51+6.49
14Sør-Trøndelag 31.39.57+19.54
1. Vilde Lereim Storli22.049+2.3222.049+2.32
2. Are Lodgaard26.3432+6.4648.3817+8+9.13+6.41
3. Petter Liabakk Eriksen23.0918+5.221.11.4711-6+11.58+2.45
4. Ingrid Wanvik Krogstadmo28.1021+8.091.39.5714+3+19.54+7.56
15Akershus og Oslo 81.40.18+20.15
1. Hanne Eide Rapp21.597+2.2721.597+2.27
2. Andreas Ramberg24.5821+5.1046.579+2+7.32+5.05
3. Håkon Sturød24.4725+7.001.11.4410+1+11.55+4.23
4. Hedda Skatvedt28.3427+8.331.40.1815+5+20.15+8.20
16Akershus og Oslo 51.40.24+20.21
1. Ragne Norrud28.0238+8.3028.0238+8.30
2. Peter Gisholt22.338+2.4550.3522-16+11.10+2.40
3. Trygve Myhr26.5534+9.081.17.30220+17.41+6.31
4. Marte Madslien Bakken22.5410+2.531.40.2416-6+20.21+2.40
17Akershus og Oslo 111.41.12+21.09
1. Ina Martini27.0033+7.2827.0033+7.28
2. Even Nygaard Østreng29.3840+9.5056.3837+4+17.13+9.45
3. Audun Bergan17.4711.14.2517-20+14.36
4. Kristine Eide Rapp26.4718+6.461.41.12170+21.09+6.33
18Buskerud 41.43.33+23.30
1. Mari Landro Svingheim27.5135+8.1927.5135+8.19
2. Nicolai Harvik29.1539+9.2757.0640+5+17.41+9.22
3. Nikolai Nordhaug23.2920+5.421.20.3535-5+20.46+3.05
4. Kjersti Tønnessen Bergstøl22.5811+2.571.43.3318-17+23.30+2.44
19Buskerud 31.43.49+23.46
1. Andrea Ranvik21.455+2.1321.455+2.13
2. Vegard Øverli Berg28.5837+9.1050.4324+19+11.18+9.05
3. Oskar Arnevik32.2043+14.331.23.0341+17+23.14+11.56
4. Marlin Haavengen20.463+0.451.43.4919-22+23.46+0.32
20Akershus og Oslo 151.43.50+23.47
1. Tina Kalleson30.5444+11.2230.5444+11.22
2. Eirik Høst Fossgard26.3331+6.4557.2743-1+18.02+6.40
3. Elias Skjolden Sørensen20.508+3.031.18.1724-19+18.28+0.26
4. Ada Wulfsberg25.3314+5.321.43.5020-4+23.47+5.19
21Troms 11.45.45+25.42
1. Tora Indregard24.1519+4.4324.1519+4.43
2. Håvard Vaeng Bernhardsen26.2930+6.4150.4425+6+11.19+6.36
3. Jonatan Graversen22.5615+5.091.13.4016-9+13.51+2.32
4. Anna Jacobsen-Gaski32.0538+12.041.45.4521+5+25.42+11.51
22Buskerud 21.45.57+25.54
1. Ingvild Langeggen28.0339+8.3128.0339+8.31
2. Erik Mårtensson29.1138+9.2357.1441+2+17.49+9.18
3. Sindre Lysaker Norbom22.4611+4.591.20.0031-10+20.11+2.22
4. Helene Eger25.5717+5.561.45.5722-9+25.54+5.43
23Rogaland 11.45.59+25.56
1. Sara Nystrøm Olsen27.5636+8.2427.5636+8.24
2. Sigurd Paulsen Vie24.0515+4.1752.0126-10+12.36+4.12
3. Johan Christie Ørke24.5426+7.071.16.5519-7+17.06+4.30
4. Janne Tjørhom Aasheim29.0429+9.031.45.5923+4+25.56+8.50
24Telemark 11.46.10+26.07
1. Hanne Vassend23.2814+3.5623.2814+3.56
2. Rasmus Mathisen28.5636+9.0852.2427+13+12.59+9.03
3. Alexander Repstad Storemyr26.4233+8.551.19.0628+1+19.17+6.18
4. Anna Meen27.0420+7.031.46.1024-4+26.07+6.50
25Buskerud 51.46.11+26.08
1. Lotte Myklemyr23.2213+3.5023.2213+3.50
2. Håkon August Nordbø26.0928+6.2149.3119+6+10.06+6.16
3. Egil Frydenlund26.2131+8.341.15.5218-1+16.03+5.57
4. Tuva Aas Stræte30.1934+10.181.46.1125+7+26.08+10.05
26Akershus og Oslo 121.46.34+26.31
1. Live Østvold26.4631+7.1426.4631+7.14
2. Oliver Wallin Higgins30.3842+10.5057.2442+11+17.59+10.45
3. Isak Jonsson20.437+2.561.18.0723-19+18.18+0.19
4. Ingrid Marie Stubban Hygen28.2726+8.261.46.3426+3+26.31+8.13
27Sør-Trøndelag 61.47.13+27.10
1. Solveig Sæternes25.3430+6.0225.3430+6.02
2. Jonas Vindal28.1934+8.3153.5331+1+14.28+8.26
3. Håkon Holstad23.0216+5.151.16.5519-12+17.06+2.38
4. Stine Aune30.1833+10.171.47.1327+8+27.10+10.04
28Nord-Trøndelag 21.47.17+27.14
1. Mari Kilskar Grevskott27.4634+8.1427.4634+8.14
2. Fredrik Vehus Skjerve24.5620+5.0852.4229-5+13.17+5.03
3. Tobias Alstad26.0929+8.221.18.5126-3+19.02+5.45
4. Ane Marte Vatn28.2625+8.251.47.1728+2+27.14+8.12
29Sør-Trøndelag 21.47.59+27.56
1. Dina Reitan30.1742+10.4530.1742+10.45
2. Lars Sandstad25.2025+5.3255.3734-8+16.12+5.27
3. Kristian Fredrik Lynum26.2932+8.421.22.0639+5+22.17+6.05
4. Frida Haugskott25.5315+5.521.47.5929-10+27.56+5.39
30Akershus og Oslo 101.48.19+28.16
1. Ingrid Hasaas30.3543+11.0330.3543+11.03
2. Ådne Skjærstein25.5927+6.1156.3436-7+17.09+6.06
3. Emil Størmer22.2610+4.391.19.0027-9+19.11+2.02
4. Maya Jones Arnesen29.1930+9.181.48.1930+3+28.16+9.05
31Akershus og Oslo 131.48.45+28.42
1. Inger Rødnes24.4326+5.1124.4326+5.11
2. August Syrdal Øen32.2145+12.3357.0439+13+17.39+12.28
3. Herman Brunborg23.2920+5.421.20.3334-5+20.44+3.05
4. Ingrid Blindheim28.1222+8.111.48.4531-3+28.42+7.58
32Østfold 31.49.13+29.10
1. Marie Hansen24.2922+4.5724.2922+4.57
2. Oliver Hagaseth Mydske25.0423+5.1649.3320-2+10.08+5.11
3. Runar Saur Modahl31.2242+13.351.20.5536+16+21.06+10.58
4. Hanna Lye Moum28.1824+8.171.49.1332-4+29.10+8.04
33Aust-Agder 11.51.49+31.46
1. Malin Hauge22.1610+2.4422.1610+2.44
2. Anders Vestøl28.2035+8.3250.3623+13+11.11+8.27
3. Atle Nilsen29.1338+11.261.19.4930+7+20.00+8.49
4. Mia Hirsch32.0037+11.591.51.4933+3+31.46+11.46
34Østfold 51.51.59+31.56
1. Lisa Jenssen29.1141+9.3929.1141+9.39
2. Sondre Ottesen28.1733+8.2957.2844+3+18.03+8.24
3. Haakon Johann Slang-Sundsetvik25.0227+7.151.22.3040-4+22.41+4.38
4. Marie F. Lindløv Jensen29.2931+9.281.51.5934-6+31.56+9.15
35Hedmark 21.52.03+32.00
1. Ane Ingeborg Kalbækken22.4912+3.1722.4912+3.17
2. Lars Ranheim Brynestad33.2448+13.3656.1335+23+16.48+13.31
3. Even Lindaas24.1522+6.281.20.2833-2+20.39+3.51
4. Kamilla Lome31.3536+11.341.52.0335+2+32.00+11.21
36Akershus og Oslo 191.52.29+32.26
1. Oda Marie Colquhoun24.3123+4.5924.3123+4.59
2. Anders Horvei31.0343+11.1555.3433+10+16.09+11.10
3. Vegard Løvli23.0417+5.171.18.3825-8+18.49+2.40
4. Petra Hoveid33.5139+13.501.52.2936+11+32.26+13.37
37Troms / Vest-Agder 61.53.45+33.42
1. Ane-Marte Borg Hanssen24.0316+4.3124.0316+4.31
2. Vegard Stangnes24.2517+4.3748.28160+9.03+4.32
3. Simon Beckmann Kristiansen35.1146+17.241.23.3943+27+23.50+14.47
4. Idunn Strand30.0632+10.051.53.4537-6+33.42+9.52
38Akershus og Oslo 161.56.18+36.15
1. Alexandra Linløkken25.1029+5.3825.1029+5.38
2. Joakim Wilkens Jernberg30.0141+10.1355.1132+3+15.46+10.08
3. Eivind Berner Myhre25.5628+8.091.21.0737+5+21.18+5.32
4. Thea Sofie Salvesen35.1140+15.101.56.1838+1+36.15+14.57
39Akershus og Oslo 171.59.12+39.09
1. Ingrid Madslien24.1118+4.3924.1118+4.39
2. Ferdinand Fremming23.5013+4.0248.0113-5+8.36+3.57
3. Kristian Østermann29.1939+11.321.17.2021+8+17.31+8.55
4. Tonje Rognerud Bøe41.5244+21.511.59.1239+18+39.09+21.38
40Telemark 21.59.30+39.27
1. Elise Ausen24.3725+5.0524.3725+5.05
2. Even-Andre Thorbjørnsen22.267+2.3847.0310-15+7.38+2.33
3. Halvard Kornmo36.0847+18.211.23.1142+32+23.22+15.44
4. Elise Støren36.1941+16.181.59.3040-2+39.27+16.05
41Østfold 42.02.42+42.39
1. Nina Pedersen34.0848+14.3634.0848+14.36
2. Kristoffer B. Helminsen33.0847+13.201.07.16480+27.51+13.15
3. Eirik Imrik27.1436+9.271.34.3047-1+34.41+6.50
4. Ingrid Kristine Hansen28.1222+8.112.02.4241-6+42.39+7.58
42Sør-Trøndelag 52.03.13+43.10
1. Tale Tannvik Skei24.4427+5.1224.4427+5.12
2. Jo Even Kolstad25.1724+5.2950.0121-6+10.36+5.24
3. Matias Nissen29.3640+11.491.19.3729+8+19.48+9.12
4. Maren Viken43.3646+23.352.03.1342+13+43.10+23.22
43Buskerud 72.03.24+43.21
1. Åsne Haavengen27.5636+8.2427.5636+8.24
2. Rolf Trygve Haug24.5218+5.0452.4830-6+13.23+4.59
3. Jørgen Nøkleby Melling27.1235+9.251.20.0031+1+20.11+6.48
4. Oda Gjerdahl43.2445+23.232.03.2443+12+43.21+23.10
44Hordaland 42.05.20+45.17
1. Ingunn Torød Buset25.0028+5.2825.0028+5.28
2. Andreas Nysæter32.0344+12.1557.0338+10+17.38+12.10
3. Mads Jørgen Skage31.1941+13.321.28.2244+6+28.33+10.55
4. Annie Myhre36.5843+16.572.05.20440+45.17+16.44
45Hedmark 42.05.44+45.41
1. Jorun Bækken28.4540+9.1328.4540+9.13
2. Ole Johan Bråten23.3911+3.5152.2427-13+12.59+3.46
3. Jørgen Schjølberg29.0737+11.201.21.3138+11+21.42+8.43
4. Hanne Grøtli Svergja44.1347+24.122.05.4445+7+45.41+23.59
46Sør-Trøndelag 42.08.22+48.19
1. Synne Marie Kvamme32.0845+12.3632.0845+12.36
2. Ludvig Williams Strømsnes26.1929+6.3158.2746+1+19.02+6.26
3. Jonas Grønli33.1645+15.291.31.43460+31.54+12.52
4. Hanne Helmine Rogstad36.3942+16.382.08.22460+48.19+16.25
47Østfold 92.15.31+55.28
1. Maren Sofie Gulliksen34.0047+14.2834.0047+14.28
2. Jakob Torgersen32.4946+13.011.06.49470+27.24+12.56
3. Christian Brynildsen45.3348+27.461.52.2248+1+52.33+25.09
4. Alexandra Angvoll23.0912+3.082.15.3147-1+55.28+2.55
48Vest-Agder 22.20.14+1.00.11
1. Julie Christiansen32.2246+12.5032.2246+12.50
2. Kristian Pytten25.4726+5.5958.0945-1+18.44+5.54
3. Odd-Anton Hermansen32.2144+14.341.30.30450+30.41+11.57
4. Ingrid Elise Vingerrhagen49.4448+29.432.20.1448+3+1.00.11+29.30
49Østfold 72.04.02+43.59
1. Elisabeth Brække32.4656+13.1432.4656+13.14
2. Jonatan Aune30.1851+10.301.03.0451-5+23.39+10.25
3. Odin Sæther33.4854+16.011.36.5250-1+37.03+13.24
4. Kaisa Antonsen27.1051+7.092.04.0249-1+43.59+6.56
50Buskerud 122.10.07+50.04
1. Silje Morlandstø26.5251+7.2026.5251+7.20
2. Tomine Lysaker Sanden41.0160+21.131.07.5353+2+28.28+21.08
3. Christine Hoen33.5055+16.031.41.43530+41.54+13.26
4. Solveig Letmolie28.2453+8.232.10.0750-3+50.04+8.10
51Buskerud 92.12.01+51.58
1. Anniken Ranvik28.0453+8.3228.0453+8.32
2. Annette Bjørnås Krogstie33.5254+14.041.01.5650-3+22.31+13.59
3. Kathinka Rogstad34.4857+17.011.36.4449-1+36.55+14.24
4. Sarah Wøllo35.1759+15.162.12.0151+2+51.58+15.03
52Buskerud 62.12.41+52.38
1. Vera Gano Mønnich30.3854+11.0630.3854+11.06
2. Nora Småge Hilsen35.3357+15.451.06.1152-2+26.46+15.40
3. Andrea Vanebo31.0553+13.181.37.1651-1+37.27+10.41
4. Tonje-Malin Rhrich35.2561+15.242.12.4152+1+52.38+15.11
53Akershus og Oslo 182.18.09+58.06
1. Sigrid Kinck Rannem36.5258+17.2036.5258+17.20
2. Gaute Fosstveit45.5363+26.051.22.4562+4+43.20+26.00
3. Erlend Børli25.1649+7.291.48.0154-8+48.12+4.52
4. Ea Lunøe30.0855+10.072.18.0953-1+58.06+9.54
54Nordland / Vest-Agder 32.22.00+1.01.57
1. Tuva Hepburn55.4063+36.0855.4063+36.08
2. Jonas Myhre25.5049+6.021.21.3060-3+42.05+5.57
3. Magnus Mosfjell30.1751+12.301.51.4756-4+51.58+9.53
4. Hedda Sofie Irgens30.1356+10.122.22.0054-2+1.01.57+9.59
55Rogaland 22.22.54+1.02.51
1. Ingrid Omdal24.4349+5.1124.4349+5.11
2. Henrik Haga Nesse35.1856+15.301.00.01490+20.36+15.25
3. Tor Eirik Eckhoff Gjermestad53.1964+35.321.53.2059+10+53.31+32.55
4. Ida Monsen29.3454+9.332.22.5455-4+1.02.51+9.20
56Troms 22.23.18+1.03.15
1. Malin Kristina Møller Jørgensen32.1955+12.4732.1955+12.47
2. Jon Marcussen49.2365+29.351.21.4261+6+42.17+29.30
3. Jacob Meldgaard30.4952+13.021.52.3158-3+52.42+10.25
4. Ellinor Agersborg Moan30.4757+10.462.23.1856-2+1.03.15+10.33
57Oppland 22.24.50+1.04.47
1. Ingeborg Rognstad26.4650+7.1426.4650+7.14
2. Håvard Gjestvang45.1062+25.221.11.5656+6+32.31+25.17
3. Sigurd Kvamme37.3059+19.431.49.2655-1+49.37+17.06
4. Berthe Teslo35.2460+15.232.24.5057+2+1.04.47+15.10
58Buskerud 132.25.14+1.05.11
1. Thea Land39.3561+20.0339.3561+20.03
2. Marte Karine Larsen41.4461+21.561.21.1959-2+41.54+21.51
3. Martine Jægtvik37.0258+19.151.58.2162+3+58.32+16.38
4. Amanda Skyttersæter Saugerud26.5350+6.522.25.1458-4+1.05.11+6.39
59Akershus og Oslo 222.31.22+1.11.19
1. Ingvild Pedersen Bergan36.4757+17.1536.4757+17.15
2. Kåre Peter Krohn Gjessing46.2764+26.391.23.1463+6+43.49+26.34
3. Ole Henrik Woxholth34.3956+16.521.57.5360-3+58.04+14.15
4. Hanna Eckhardt Andersen33.2958+13.282.31.2259-1+1.11.19+13.15
60Hordaland 52.32.47+1.12.44
1. Ragnhild Bohne59.0564+39.3359.0564+39.33
2. Magnus Lehmann40.5059+21.021.39.5565+1+1.00.30+20.57
3. Fredrik Blichfeldt43.4561+25.582.23.4064-1+1.23.51+23.21
4. Svanhild Grevskott Båtnes9.07492.32.4760-4+1.12.44
61Møre og Romsdal / Vest-Agder 52.35.25+1.15.22
1. Sofie Sjåholm41.5862+22.2641.5862+22.26
2. Magne Angelhus Morstøl28.3150+8.431.10.2955-7+31.04+8.38
3. Erlend Odd Berge41.3060+23.431.51.5957+2+52.10+21.06
4. Ane Hagset Stavnesli43.2663+23.252.35.2561+4+1.15.22+23.12
62Akershus og Oslo 202.38.10+1.18.07
1. Monica Brevik38.5659+19.2438.5659+19.24
2. Marius Bakke34.3355+14.451.13.2958-1+34.04+14.40
3. Lars Øderud Vatne44.4262+26.551.58.1161+3+58.22+24.18
4. Matilde Holen39.5962+19.582.38.1062+1+1.18.07+19.45
63Vestfold 22.42.41+1.22.38
1. Frida Daler39.0060+19.2839.0060+19.28
2. Viljan van Raaij33.1953+13.311.12.1957-3+32.54+13.26
3. Jakob Hjelseth27.0450+9.171.39.2352-5+39.34+6.40
4. Julie Eikeland1.03.1865+43.172.42.4163+11+1.22.38+43.04
64Buskerud 82.52.29+1.32.26
1. Tiril Olaussen1.00.3565+41.031.00.3565+41.03
2. Ida Bolette Enerhaugen32.1052+12.221.32.4564-1+53.20+12.17
3. Even Amundsen Bjørkli51.2363+33.362.24.0865+1+1.24.19+30.59
4. Ingeborg Kvarme28.2152+8.202.52.2964-1+1.32.26+8.07
65Akershus og Oslo 232.59.15+1.39.12
1. Malene Jebsen27.4252+8.1027.4252+8.10
2. Olaf Halsaa Dolven40.3258+20.441.08.1454+2+28.49+20.39
3. Henrik Gudim1.07.0365+49.162.15.1763+9+1.15.28+46.39
4. Karoline Egner Granerud43.5864+23.572.59.1565+2+1.39.12+23.44
Akershus og Oslo 21diskvalifisert
1. Inga Cathrin Winsvolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. John Otterleidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jenny Emilie Brenni Herredsveladiskvalifisertdiskvalifisert
Aust-Agder / Vest-Agder 10diskvalifisert
1. Ada Helene Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Fredrik Monrad Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Asgeir Reiersen Jensendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Fanny Skindlodiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 1diskvalifisert
1. Tale Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sølve Dragediskvalifisertdiskvalifisert
3. Aslak Heimdaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 10diskvalifisert
1. Karoline Torødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iselin Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lukas Werring Svennediskvalifisertdiskvalifisert
4. Ine Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 11diskvalifisert
1. Alvilde Lysaker Sandendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mathias Skourup Rognebakkediskvalifisertdiskvalifisert
3. Malene Instanesdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Oda Isnes Tysediskvalifisertdiskvalifisert
Hedmark 1diskvalifisert
1. Mari Robøle Liendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Njaal Ellegaard Melbydiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jostein Svaland Dalediskvalifisertdiskvalifisert
4. Inga Sandvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Hordaland 3diskvalifisert
1. Mari Fjellbirkeland Johannesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ulrik Hellendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erik Bohnediskvalifisertdiskvalifisert
4. Eirunn Husby Nordstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Nordland 1diskvalifisert
1. Eli Kolstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Trygve Bø Kongsbakkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Esten S. Kringhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kaja Samuelsen Skiridiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 3diskvalifisert
1. Ragne Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius Møllerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trym Nergård Rønningdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sofie Hallemdiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 4diskvalifisert
1. Matilde Munkebydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tore Markhusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristian Veiediskvalifisertdiskvalifisert
4. Randi Marie Glomsruddiskvalifisertdiskvalifisert
Oppland 1diskvalifisert
1. Kristine Haanes Strandliediskvalifisertdiskvalifisert
2. Elias Øhmandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jakob Modiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristine Kravdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Østfold 1diskvalifisert
1. Aurora Gjølsjødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Niels Christian Helleruddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Bendik Eliassendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Hedda Raadal Bjørlodiskvalifisertdiskvalifisert
Østfold 6diskvalifisert
1. Adine Blakkestad Ingesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Isak Juel Fagermoendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegar Skinnediskvalifisertdiskvalifisert
4. Ida-Synnøve Kristiansendiskvalifisertdiskvalifisert
Rogaland 3diskvalifisert
1. Celina Iversen Åsediskvalifisertdiskvalifisert
2. Alexander Horpestaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Aksel Bjellanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Julie Puntervolddiskvalifisertdiskvalifisert
Vestfold 1diskvalifisert
1. Andrine Harriet Fremstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Trym B Islanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mina Schjervendiskvalifisertdiskvalifisert
Oppland / Sør-Trøndelag 7brutt
1. Synne Solbergbruttbrutt
2. Alf Johan Folgerøbruttbrutt
3. Mikkel Holtbruttbrutt
4. bruttbrutt
Østfold 8brutt
1. Selma Kristiansenbruttbrutt
2. Ole Øivind Norstedbruttbrutt
3. Eirik Krokabruttbrutt
4. bruttbrutt

Sprintstafett åpen

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Akershus og Oslo 71.36.51
1. Anna Øfsthus Gravir27.016+5.2127.016+5.21
2. Henrik Reusch26.483+4.5753.495-1+7.44+2.23
3. Sivert Sande Kverme23.072+0.091.16.563-2+2.44-5.00
4. Nils Tveite19.5511.36.511-2
2Nord-Trøndelag 21.39.19+2.28
1. Yngve Aaen24.144+2.3424.144+2.34
2. Henrik Kraft21.51146.051-3
3. Håvard Veie28.073+5.091.14.12100.00
4. Hallvar Hallan25.072+5.121.39.192+1+2.28+2.28
3Akershus og Oslo 141.41.16+4.25
1. Marie Liland24.255+2.4524.255+2.45
2. Kristian Markhus Brekke28.184+6.2752.434-1+6.38+3.53
3. Knut Selstad22.5811.15.412-2+1.29
4. Vemund Heier25.353+5.401.41.163+1+4.25+2.56
4Sogn og Fjordane 11.48.48+11.57
1. Elias Bergset21.482+0.0821.482+0.08
2. Magnar Slagstad29.295+7.3851.173+1+5.12+5.04
3. Magnus Eide29.494+6.511.21.064+1+6.54+1.42
4. Trygve Nummedal Os27.424+7.471.48.4840+11.57+5.03
5Finnmark 11.58.05+21.14
1. Eskil Frischknecht22.053+0.2522.053+0.25
2. Gard Frost26.342+4.4348.392-1+2.34+2.09
3. Tom Einar Flermoen Paulsen33.375+10.391.22.165+3+8.04+5.30
4. Emil Wilfred Jensen35.496+15.541.58.0550+21.14+13.10
6Vestfold 12.05.09+28.18
1. Even Gravningen21.40121.401
2. Olav Aasmundtveit Hoff38.456+16.541.00.256+5+14.20+14.20
3. Morten Krona Haflan34.056+11.071.34.3060+20.18+5.58
4. Henrik R Holt30.395+10.442.05.0960+28.18+8.00
7Sør-Trøndelag 42.20.47+43.56
1. Erling Eide Hustvedt24.067+2.2624.067+2.26
2. Henrik Braathen37.507+15.591.01.5670+15.51+13.25
3. Kenneth Kjelaas38.197+15.211.40.1570+26.03+10.12
4. Gabriel Callanan40.327+20.372.20.4770+43.56+17.53
8Hedmark 12.39.14+1.02.23
1. Alf Briskerud Hasselvold28.388+6.5828.388+6.58
2. Johan Storebakken38.598+17.081.07.3780+21.32+14.34
3. Fredrik Sveen50.268+27.281.58.0380+43.51+22.19
4. Simen Gran Blystad41.118+21.162.39.1480+1.02.23+18.32
Akershus og Oslo 25diskvalifisert
1. Felix Finsruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mikkel Katladiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eirik Thunshelle Øvstedaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tobias Mikael Espedaldiskvalifisertdiskvalifisert
Hedmark 2diskvalifisert
1. Asgeir Espelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Bordaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kasper Ramlodiskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert
Hordaland 1diskvalifisert
1. Olav Hammersland Garnesdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oskar Madslien Steinhaugdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Stautlanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tage Rosenlunddiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 1diskvalifisert
1. Morten Svendgårddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Martin Wold Stavrumdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Aksel Veskediskvalifisertdiskvalifisert
4. Hege Hallandiskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 2diskvalifisert
1. Nikolai Renolendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Eidediskvalifisertdiskvalifisert
3. Øystein Moltumyrdiskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 3diskvalifisert
1. Jens Husbydiskvalifisertdiskvalifisert
2. Hallvard Dahlediskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Grøntvedt Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johannes Langaasdiskvalifisertdiskvalifisert
Telemark / Vestfold / Østfold 3diskvalifisert
1. Maria Gammelsæter Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Erik Kristoffer Sandbakken Grønnerøddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Vestfold 2diskvalifisert
1. Jonas Eikåsdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Anders Eckdahldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristoffer Fjærediskvalifisertdiskvalifisert
4. Anny Rognediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor