Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 6 juni 2016

Herrer A-løype

4 200 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL36.378.43
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL38.59+2.229.16
3Nils Ragnar LiholtLillomarka OL41.22+4.459.50
4Steinar EastwoodLillomarka OL43.25+6.4810.20
5Eirik Høst FossgardLillomarka OL45.58+9.2110.56
6Øyvind GlendrangeÅrvoll IL47.26+10.4911.17
7Morten TangenMåren OK47.36+10.5911.20
8Arne DybdahlLillomarka OL48.31+11.5411.33
9Hallvard FjærLillomarka OL48.54+12.1711.38
10Martin GranlyLillomarka OL49.19+12.4211.44
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.21+13.4411.59
12Øystein WiggenByåsen IL50.24+13.4712.00
13Tore SannesLillomarka OL52.01+15.2412.23
14Per OsenVestre Akers SK52.51+16.1412.35
15Dag WangLillomarka OL53.41+17.0412.46
16Mathias VoldLillomarka OL56.12+19.3513.22
17Truls AngellLillomarka OL1.16.39+40.0218.15
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Rudi B OlsenLillomarka OLdiskvalifisert
Brynjar FredheimLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL45.5610.56
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL46.35+0.3911.05
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL48.39+2.4311.35
4Ingrid BlindheimLillomarka OL52.06+6.1012.24
5Oda Marie ColquhounLillomarka OL53.29+7.3312.44
6Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL56.37+10.4113.28
7Ingrid BredalenLillomarka OL1.13.11+27.1517.25
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigFossum IF29.529.03
2Johan MattssonLillomarka OL33.46+3.5410.13
3Tore SundtjønnLillomarka OL37.31+7.3911.22
4Lars Audun VoldLillomarka OL38.07+8.1511.33
5Egil HusethKamp/Vestheim IF40.45+10.5312.20
6Tom EdvardsenIL Koll46.32+16.4014.06
7Harald SørensenLillomarka OL50.34+20.4215.19
8Knut FossgardLillomarka OL51.31+21.3915.36
9Steinar HansenLillomarka OL57.14+27.2217.20
10Eskil BrændenLillomarka OL1.20.54+51.0224.30
11Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.23.55+54.0325.25

Damer B-løype

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Netta Bar-NathanLillomarka OL41.4712.39
2Merete RørvikLillomarka OL46.38+4.5114.07
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL47.18+5.3114.20
4Reidunn HallanLillomarka OL49.23+7.3614.57
5Hanne FredheimLillomarka OL50.19+8.3215.14
6Lene ColquhounNittedal OL1.11.10+29.2321.33
Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

Herrer C-løype

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL24.4513.01
2Nov Bar-NathanLillomarka OL29.44+4.5915.38

Damer C-løype

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sharon BroadwellNoTeam26.1013.46
1Sharon BroadwellNoTeam26.1013.46
3Sunniva Holten HalvorsrudLillomarka OL31.33+5.2316.36
4Emilie Pedersen VoldLillomarka OL31.42+5.3216.41
5Eilen VikIL Koll52.51+26.4127.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor