Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 9 mai 2016

Herrer A-løype

4 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdLillomarka OL39.498.07
2Gard LindsethNydalens SK42.41+2.528.42
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL44.06+4.179.00
4Steinar EastwoodLillomarka OL46.49+7.009.33
5Terje UrfjellIL Imås47.54+8.059.46
6Nils Ragnar LiholtLillomarka OL48.31+8.429.54
7Hallvard FjærLillomarka OL49.26+9.3710.05
8Martin GranlyLillomarka OL49.57+10.0810.11
9Tore SannesLillomarka OL49.58+10.0910.11
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.57+14.0811.00
11Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL54.08+14.1911.02
12Erik HolterLarvik OK55.40+15.5111.21
13Morten TangenMåren OK58.37+18.4811.57
14Johan MattssonLillomarka OL1.00.22+20.3312.19
15Truls AngellLillomarka OL1.12.03+32.1414.42
16Mathias VoldLillomarka OL1.13.34+33.4515.00
17Simen MasdalLillomarka OL1.36.24+56.3519.40

Damer A-løype

4 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL49.1510.03
2Toril HallanLillomarka OL50.19+1.0410.16
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL53.02+3.4710.49
4Marit EithunNittedal OL54.24+5.0911.06
5Emma PaulsenLIllomarka OL56.54+7.3911.36
6Ellen Marie AriansenLillomarka OL58.03+8.4811.50
7Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL59.08+9.5312.04
8Lise HorntvedtLarvik OK1.04.52+15.3713.14
Ingrid BredalenLillomarka OLdiskvalifisert
Oda Eithun PaulsenNittedal OLdiskvalifisert
Hedda VonenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering38.2810.41
2Knut FossgardLillomarka OL39.27+0.5910.57
3Harald SørensenLillomarka OL50.19+11.5113.58
4Lars Audun VoldLillomarka OL52.16+13.4814.31
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL52.36+14.0814.36
6Per Bo SvensonBækkelagets SK1.00.22+21.5416.46
7William WoodhouseLillomarka OL1.04.11+25.4317.49
8Frode OphaugPRIVAT1.08.15+29.4718.57
9Kjetil JacobsenHamar OK1.12.22+33.5420.06
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Netta Bar-NathanLillomarka OL44.4012.24
2Reidunn HallanLillomarka OL59.12+14.3216.26
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.03.34+18.5417.39
4Mette BørsethLillomarka OL1.04.12+19.3217.50
5Åse Marit HansenNittedal OL1.06.27+21.4718.27

Herrer C-løype

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL28.5910.44
2Per HaugenLillomarka OL42.59+14.0015.55
3Tor E HenriksenLillomarka OL48.24+19.2517.55
4Nov Bar-NathanLillomarka OL49.45+20.4618.25
5Åsmund Bakke BerntsenNittedal OL50.41+21.4218.46
5Ola SkaarNittedal OL50.41+21.4218.46
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BrekkeLillomarka OL33.4812.31
2Sarah AriansenNittedal OL42.56+9.0815.54
3Oda Eithun PaulsenNittedal OL47.36+13.4817.37
4Emilie Pedersen VoldLillomarka OL49.46+15.5818.25
5Lene ColquhounNittedal OL52.53+19.0519.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor