Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka vår 2016 – løp 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 11 april 2016

Herrer A-løype

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stryk KamsvågFossum IF37.01
2Gard LindsethNydalens SK38.11+1.10
3Svein NygårdLillomarka OL38.38+1.37
4Joar OldernesLillomarka OL39.34+2.33
5Nils Ragnar LiholtLillomarka OL40.34+3.33
6Hallvard FjærLillomarka OL45.27+8.26
7Arne DybdahlLillomarka OL45.48+8.47
8Tore SannesLillomarka OL46.20+9.19
9Martin GranlyLillomarka OL47.21+10.20
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF49.21+12.20
11Johan MattssonLillomarka OL51.14+14.13
12Per OsenVestre Akers SK51.46+14.45
13Truls AngellLillomarka OL54.45+17.44
14Brian Aagaard NilsenLillomarka OL54.52+17.51
15Simen MasdalLillomarka OL58.29+21.28
16Claes-H. UngerLillomarka OL1.15.38+38.37
Steinar EastwoodLillomarka OLbrutt

Damer A-løype

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril HallanLillomarka OL44.18
2Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL47.33+3.15
3Trine OldernesLillomarka OL56.16+11.58
4Ingvild C. FleisjeLillomarka OL57.55+13.37
5Kristin BrekkeLillomarka OL58.53+14.35
6Ida TangenNydalens SK1.00.55+16.37
7Trude FixdalIL Koll1.12.57+28.39
Oda Marie ColquhounLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut EngenRaumar Orientering35.12
2Tore SundtjønnÅrvoll IL36.12+1.00
3Frode KamsvågIL Tyrving37.10+1.58
4Jon Ivar JuvikLillomarka OL39.33+4.21
5John Thomas PetersenLillomarka OL44.58+9.46
6Ove HildrumLillomarka OL45.41+10.29
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL46.30+11.18
8Kai Halvorsen AarekolSiemens46.55+11.43
9Johnny JohansenLillomarka OL47.42+12.30
10Andreas FløLillomarka OL48.47+13.35
11Egil HusethKamp/Vestheim IF49.55+14.43
12William WoodhouseLillomarka OL49.57+14.45
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL50.30+15.18
14Kjetil JacobsenHamar OK51.18+16.06
15Lars Audun VoldLillomarka OL51.22+16.10
16Knut FossgardLillomarka OL1.02.16+27.04
17Harald SørensenLillomarka OL1.06.50+31.38
18Hans Anton EklundLillomarka OL1.11.15+36.03
Hans Henrik FlemmingHEMING Orienteringdiskvalifisert
Fredrik SteiwerLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda EngenRaumar Orientering43.47
2Elin FløLillomarka OL52.12+8.25
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL58.15+14.28
Kristin FleisjeNittedal OLdiskvalifisert

Herrer C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL28.55
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Tor E HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer C-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege Farnes HildrumLillomarka OL32.55
2Lene ColquhounNittedal OL1.01.57+29.02
3Bettina GamreLillomarka OL1.10.19+37.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor