Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ganddalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ganddalsløpet
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 3 april 2016

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraH 17-B (2)34.178.34

Ganddal IL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Grete Stokke SeljeskogD 17-N (2)22.098.51
0Silje Lea SlettenD 11-12N (3)22.379.02
1Inger Cecilie RiseD 17-B (2)39.389.54
1Ole Kristian TaksdalH 13-14 (3)25.446.26
1Janne Tjørhom AasheimD 15-16 (1)44.047.28
1Vibeke LamarkD 40- (3)1.25.468.19
1Ann Karin TjørhomD 50- (4)56.509.37
1Lars HelgelandH 40- (4)1.59.338.32
2Anna TaksdalD 11-12 (4)24.10+3.037.06
2Tobias RøddeH 13-14 (3)31.30+5.467.52
2Jan Inge LundeH 17-B (2)39.50+5.339.57
2Aud Hognestad TaksdalD 21- (4)1.46.15+0.297.35
2Stig AlvestadH 21- (11)1.52.44+9.376.57
2Trond LamarkH 40- (4)2.08.45+9.129.11
2Kjell SvihusH 60- (9)52.12+11.588.50
3Hilde OhrD 11-12 (4)45.55+24.4813.30
3Ingrid LamarkD 13-14 (5)30.55+4.407.43
3Øyvind LamarkH 11-12 (8)23.40+1.216.57
3Jakob Hovland WadelH 13-14 (3)49.46+24.0212.26
3Anne Marie GauselD 17-A kort (5)1.25.49+24.4514.32
3Ragnhild AuglændD 50- (4)1.02.21+5.3110.34
3Jan Henrik NeuenkirchenH 17-A kort (3)2.12.34+1.04.5012.52
3Knut SkjævelandH 70- (3)41.15+4.3110.34
4Ane Klepsvik VinsjansenD 21- (4)3.29.57+1.44.1114.59
4Ella RiseD 11-12 (4)49.53+28.4614.40
5Erlend BremnesH 11-12 (8)30.44+8.259.02
5Alf Johan Walgermo LimaH 21- (11)2.07.13+24.067.51
5Bjarne GimreH 60- (9)55.19+15.059.22
6Aksel DommersnesH 11-12 (8)30.48+8.299.03
6Morten Bjerga SundliH 21- (11)2.07.27+24.207.52
Anne LangmyrN-åpen (13)48.4619.30
Peder R. OrstadN-åpen (13)45.3618.14
Marius RøddeN-åpen (13)29.3011.48
Alexander SandveN-åpen (13)45.4718.18
Natalie SandveN-åpen (13)45.0818.03
Håkon Stokke SeljeskogN-åpen (13)28.5811.35
Øyvind Stokke SeljeskogN-åpen (13)49.3519.50
0Fredrik OmdalH 21- (11)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieD 17-20 (4)1.15.377.20
1Johannes DjupeslandH 17-20 (1)2.11.319.23
2Sigurd Paulsen VieH 15-16 (3)1.00.36+0.285.53
3Grethe Paulsen VieD 40- (3)1.36.50+11.049.24
4Kristina VollD 17-20 (4)1.24.53+9.168.14

Sandnes IL (Rogaland)

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marte Roth AarskogD 11-12N (3)33.5613.34
0Kaja Hiorth MyklatunD 11-12N (3)34.22+0.2613.44
0Cecilie HiorthD 17-N (2)30.1612.06
1Kaja PeikliD 11-12 (4)21.076.12
1Geir HaugvaldstadC-Åpen (3)22.306.37
1Bjørg Line FurlandD 17-A kort (5)1.01.0410.21
1Vilde MalmeiD 21- (4)1.45.467.33
1Kim RichterH 17-A kort (3)1.07.446.34
1Vegard PeikliH 21- (11)1.43.076.21
2Marthe SvihusD 17-20 (4)1.16.56+1.197.28
2Ragnhild ThuD 17-B (2)43.05+3.2710.46
2Markus RichterH 11-12 (8)23.34+1.156.55
2Stian HaugvaldstadC-Åpen (3)22.33+0.036.37
3Sunniva OmdalD 17-20 (4)1.17.03+1.267.28
3Hannah MalmeiD 21- (4)1.57.23+11.378.23
3Jonas AkslandH 15-16 (3)1.14.23+14.157.13
3Magnus LandstadH 21- (11)1.54.36+11.297.04
3Morten AamodtH 50- (11)1.02.25+1.086.03
4Marie WathneD 13-14 (5)34.01+7.468.30
4Bjørnar PeikliH 11-12 (8)30.03+7.448.50
4Tor Gunnar AkslandH 21- (11)1.57.45+14.387.16
6Gisle WathneH 50- (11)1.08.36+7.196.39
8Sturle OmdalH 50- (11)1.14.42+13.257.15
Alva ChristiansenN-åpen (13)35.1714.06
Arild Pfluger HundeideN-åpen (13)35.1814.07
Helene Pfluger HundeideN-åpen (13)35.4014.16
Eirik WathneH -10 (1)33.289.50
0Omund Thu LandstadH 11-12 (8)diskvalifisert
0Rune ChristiansenH 40- (4)diskvalifisert
0Arnfinn RømuldH 50- (11)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Elin DymbeD 13-16N (1)26.2510.34
1Vilde Margrethe SæbbøD 13-14 (5)26.156.33
1Arne Jacob Nystrøm OlsenH 11-12 (8)22.196.33
1Anne GarsrudD 60- (1)37.199.34
1Turid NystrømD 70- (4)43.1911.06
1Johan Christie ØrkeH 15-16 (3)1.00.085.50
1Arne Kristian EspedalH 60- (9)40.146.49
1Svein GlendrangeH 70- (3)36.449.25
2Sara Nystrøm OlsenD 13-14 (5)28.38+2.237.09
2Toril FalkenbergD 17-A kort (5)1.09.44+8.4011.49
2Tone Cecilie NystrømD 40- (3)1.36.11+10.259.20
2May MelingD 50- (4)59.36+2.4610.06
2Haldis GlendrangeD 70- (4)44.41+1.2211.27
2Espen Fyhn NilsenH 17-A kort (3)1.21.18+13.347.53
2Stein Arne OlsenH 50- (11)1.02.13+0.566.02
2Øyvind EgeskogH 70- (3)37.37+0.539.38
3Bjørn AlsakerH 60- (9)52.37+12.238.55
3Hans Christian Granly FalkenbergC-Åpen (3)40.30+18.0011.54
3Gry Vikhamar ThengsD 70- (4)45.05+1.4611.33
3Pål BårdsenH 40- (4)2.22.01+22.2810.08
4Brit Vivian MelingD 17-A kort (5)1.34.10+33.0615.57
4Elisabeth Christie ØrkeD 50- (4)1.06.57+10.0711.20
4Berit Ebbell OlsenD 70- (4)1.12.13+28.5418.31
4Lars DrageH 50- (11)1.02.40+1.236.05
4Arne ØstensenH 60- (9)53.50+13.369.07
5Dina Sofie Falkenberg TorgersenD 13-14 (5)40.21+14.0610.05
5Øyvind RummelhoffH 50- (11)1.07.07+5.506.30
6Tore TvedtH 60- (9)55.40+15.269.26
7Nils John VestølH 50- (11)1.11.21+10.046.55
7Finn Morten ÅrstadH 60- (9)1.01.32+21.1810.25
8Espen KarlsenH 21- (11)2.52.55+1.09.4810.40
8Cato MoltheH 60- (9)1.08.22+28.0811.35
9Ivar Johan LarsenH 50- (11)1.36.48+35.319.23
Peter SæbbøN-åpen (13)23.259.22
0Wenche Margrethe SæbbøD 17-A kort (5)diskvalifisert
0Martin BlystadH 21- (11)diskvalifisert
0Kjetil WirakH 50- (11)diskvalifisert
0Svein EliassenH 60- (9)diskvalifisert

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kenneth WesterheimH 21- (11)2.16.57+33.508.27
Liam Alexander Horpestad WesterheimN-åpen (13)47.3519.02

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenH 50- (11)1.01.175.56

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Samuel A StokkelandH 11-12 (8)40.30+18.1111.54
Vebjørn OftedalN-åpen (13)32.1812.55
0Sigurd R. OftedalH 21- (11)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor