Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vagleskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Vagleskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 22 juni 2016

Sandefjord OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 3D/H 11-12 (8)23.33+1.23
1. Anna Taksdal9.0619.061
2. Øyvind Lamark14.272+1.2323.3310+1.23+1.23
2Ganddal IL 1H17 (8)1.04.56+2.27
1. Per Ivar Stokland21.282+1.5921.282+1.59
2. Fredrik Omdal21.47143.1520
3. Alf Johan Walgermo Lima21.412+2.271.04.5620+2.27+2.27
2Ganddal IL 3D/H 13-16 (5)55.21+9.49
1. Markus Andreas Breivold17.462+0.1317.462+0.13
2. Åsmund Lauritz Vaaland20.262+1.2738.1220+1.27+1.14
3. Andreas Nybak Urdal17.094+9.4955.2120+9.49+8.22
3Ganddal IL 2D/H 13-16 (5)1.03.57+6.15
1. Ole Kristian Taksdal20.103+2.3720.103+2.37
2. Elias Eidsvåg30.123+11.1350.2230+11.13+8.36
3. Janne Tjørhom Aasheim13.352+6.151.03.5730+6.15-4.58
5Ganddal IL 1D17 (6)1.29.01+0.09
1. Ane Klepsvik Vinsjansen34.516+11.2034.516+11.20
2. Grethe Stokland32.555+11.301.07.4660+11.30+0.10
3. Aud Hognestad Taksdal21.152+0.091.29.015-1+0.09-11.21
Ganddal IL 2H17 (8)diskvalifisert
1. Oddvar Taksdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Martin Stoklanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Per Frode Sandaldiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 1D/H 13-16 (5)diskvalifisert
1. Tobias Røddediskvalifisertdiskvalifisert
2. Thomas Barvik Mælanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Ganddal IL 2D/H 11-12 (8)diskvalifisert
1. Trym Løken Nødlanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jonas Årvik Sandaldiskvalifisertdiskvalifisert

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Egersund OK 1Åpen (1)1.13.51
1. Sindre Skeie Petterson35.27135.271
2. Synne Skeie Petterson22.56158.2310
3. Gunnar Petterson15.2811.13.5110

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 1D17 (6)1.06.02
1. Vilde Malmei23.31123.311
2. Hannah Malmei21.25144.5610
3. Marie Line Furland21.0611.06.0210
2Sandnes IL (Rogaland) 2D17 (6)1.19.25+8.42
1. Sunniva Omdal24.112+0.4024.112+0.40
2. Marit Haavardsholm25.262+4.0149.3720+4.01+3.21
3. Ingrid Omdal29.484+8.421.19.2520+8.42+4.41
3Sandnes IL (Rogaland) 2H17 (8)1.25.57+13.13
1. Bjørnar Andre Haug27.594+8.3027.594+8.30
2. Lars Hole Mikalsen25.313+3.4453.3040+3.44-4.46
3. Finn Eivind Slungård32.274+13.131.25.573-1+13.13+9.29
Sandnes IL (Rogaland) 1H17 (8)diskvalifisert
1. Magnus Landstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tor Gunnar Akslanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vegard Peiklidiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 2D/H 11-12 (8)diskvalifisert
1. Ane Hagalid Sæbødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vegard Haugdiskvalifisertdiskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 1H165 (2)1.14.44
1. Svein Glendrange28.57128.571
2. Rune Karstensen25.562+0.5354.5310+0.53+0.53
3. Stein Arne Olsen19.5111.14.4410
1Stavanger Orienteringsklubb 1D165 (2)1.29.55
1. Gry Vikhamar Thengs32.282+5.3532.282+5.35
2. Haldis Glendrange30.482+3.531.03.1620+3.53-1.42
3. Turid Nystrøm26.3911.29.551-1
1Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16 (5)52.01+8.09
1. Sara Nystrøm Olsen17.33117.331
2. Dina Sofie Falkenberg Torgersen18.59136.3210
3. Vilde Margrethe Sæbbø15.293+8.0952.0110+8.09+8.09
2Stavanger Orienteringsklubb 2H165 (2)1.24.59+6.46
1. Arne Østensen33.192+4.2233.192+4.22
2. Pål Bårdsen25.03158.2220
3. Pål H. Gjerden26.372+6.461.24.5920+6.46+6.46
2Stavanger Orienteringsklubb 2D165 (2)1.30.44+10.17
1. Anne Garsrud26.53126.531
2. Elisabeth Christie Ørke26.55153.4810
3. May Meling36.562+10.171.30.442+1+10.17+10.17
3Stavanger Orienteringsklubb 2D17 (6)1.28.43+6.27
1. Tone Cecilie Nystrøm33.215+9.5033.215+9.50
2. Brit Nilsen27.493+6.241.01.104-1+6.24-3.26
3. Wenche Margrethe Sæbbø27.333+6.271.28.433-1+6.27+0.03
3Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 11-12 (8)33.13+8.22
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen11.474+2.4111.474+2.41
2. Peter Sæbbø21.263+8.2233.133-1+8.22+5.41
4Stavanger Orienteringsklubb 1D17 (6)1.28.55+9.50
1. Ellen Tindeland28.594+5.2828.594+5.28
2. Nina Karlsen29.004+7.3557.593-1+7.35+2.07
3. Toril Falkenberg30.565+9.501.28.554+1+9.50+2.15
5Stavanger Orienteringsklubb 3H17 (8)1.33.43+7.26
1. Kjell Skjæveland34.315+15.0234.315+15.02
2. Johannes Skjæveland Eide32.325+10.451.07.0350+10.45-4.17
3. Andreas Eide Skjæveland26.403+7.261.33.4350+7.26-3.19
Stavanger Orienteringsklubb 1H17 (8)diskvalifisert
1. Hans Christian Granly Falkenbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Espen Karlsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johan Christie Ørkediskvalifisertdiskvalifisert

Ålgård Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ålgård Orientering 1H17 (8)1.00.58
1. Ørjan Ravndal19.29119.291
2. Lars Sigve Oftedal22.152+0.2841.4410+0.28+0.28
3. Ola Magnus Laugaland19.1411.00.5810
2Ålgård Orientering 2D/H 11-12 (8)24.49
1. Emma Gilje11.453+2.3911.453+2.39
2. Adrian Ueland13.04124.492-1
4Ålgård Orientering 2H17 (8)1.28.23+18.06
1. Andreas Breiland24.373+5.0824.373+5.08
2. Sturla Stokkeland26.264+4.3951.0330+4.39-0.29
3. Sigurd R. Oftedal37.205+18.061.28.234+1+18.06+13.27
4Ålgård Orientering 1D/H 13-16 (5)1.45.25
1. Samuel Kleppa25.254+7.5225.254+7.52
2. Andreas Furuly1.12.404+53.411.38.0540+53.41+45.49
3. Alida Oftedal7.2011.45.2540
4Ålgård Orientering 1D/H 11-12 (8)37.38+12.52
1. Nora Byrkjedal Levang11.422+2.3611.422+2.36
2. Julie Berge25.564+12.5237.384+2+12.52+10.16
6Ålgård Orientering 1D17 (6)1.35.29+11.05
1. Mette M Nødland26.273+2.5626.273+2.56
2. Hilde Skretting36.516+15.261.03.185+2+15.26+12.30
3. Otilie Oftedal32.116+11.051.35.296+1+11.05-4.21
Ålgård Orientering 3D/H 11-12 (8)diskvalifisert
1. Gabriel Skurvediskvalifisertdiskvalifisert
2. Samuel A Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
Ålgård Orientering 4D/H 11-12 (8)diskvalifisert
1. Marius Uelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor