Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vagleskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Vagleskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 22 juni 2016

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 1H165 (2)1.14.44
1. Svein Glendrange28.57128.571
2. Rune Karstensen25.562+0.5354.5310+0.53+0.53
3. Stein Arne Olsen19.5111.14.4410
1Stavanger Orienteringsklubb 1D165 (2)1.29.55
1. Gry Vikhamar Thengs32.282+5.3532.282+5.35
2. Haldis Glendrange30.482+3.531.03.1620+3.53-1.42
3. Turid Nystrøm26.3911.29.551-1
1Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16 (5)52.01+8.09
1. Sara Nystrøm Olsen17.33117.331
2. Dina Sofie Falkenberg Torgersen18.59136.3210
3. Vilde Margrethe Sæbbø15.293+8.0952.0110+8.09+8.09
2Stavanger Orienteringsklubb 2H165 (2)1.24.59+6.46
1. Arne Østensen33.192+4.2233.192+4.22
2. Pål Bårdsen25.03158.2220
3. Pål H. Gjerden26.372+6.461.24.5920+6.46+6.46
2Stavanger Orienteringsklubb 2D165 (2)1.30.44+10.17
1. Anne Garsrud26.53126.531
2. Elisabeth Christie Ørke26.55153.4810
3. May Meling36.562+10.171.30.442+1+10.17+10.17
3Stavanger Orienteringsklubb 2D17 (6)1.28.43+6.27
1. Tone Cecilie Nystrøm33.215+9.5033.215+9.50
2. Brit Nilsen27.493+6.241.01.104-1+6.24-3.26
3. Wenche Margrethe Sæbbø27.333+6.271.28.433-1+6.27+0.03
3Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 11-12 (8)33.13+8.22
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen11.474+2.4111.474+2.41
2. Peter Sæbbø21.263+8.2233.133-1+8.22+5.41
4Stavanger Orienteringsklubb 1D17 (6)1.28.55+9.50
1. Ellen Tindeland28.594+5.2828.594+5.28
2. Nina Karlsen29.004+7.3557.593-1+7.35+2.07
3. Toril Falkenberg30.565+9.501.28.554+1+9.50+2.15
5Stavanger Orienteringsklubb 3H17 (8)1.33.43+7.26
1. Kjell Skjæveland34.315+15.0234.315+15.02
2. Johannes Skjæveland Eide32.325+10.451.07.0350+10.45-4.17
3. Andreas Eide Skjæveland26.403+7.261.33.4350+7.26-3.19
Stavanger Orienteringsklubb 1H17 (8)diskvalifisert
1. Hans Christian Granly Falkenbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Espen Karlsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johan Christie Ørkediskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor