Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 4 - Buggeland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 4 - Buggeland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 22 august 2016

Damer - mellom løype

2 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb26.5112.47
2Ingrid LamarkGanddal IL29.13+2.2213.54
3Anna TaksdalGanddal IL29.16+2.2513.56
4Barbro SandalGanddal IL30.32+3.4114.32
5Maria NilssonGanddal IL30.35+3.4414.33
6Kristin BarvikGanddal IL30.39+3.4814.35
7Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb31.07+4.1614.49
8Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb31.38+4.4715.03
9Inger Cecilie RiseGanddal IL34.00+7.0916.11
10Karin Malmin BøhnGanddal IL34.27+7.3616.24
11Anna Alexandra WirowskiGanddal IL34.28+7.3716.24
12Pernille HovstadGanddal IL34.30+7.3916.25
13Randi BuggeGanddal IL35.02+8.1116.40
14Hilde OhrGanddal IL36.11+9.2017.13

Damer - lang løype

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26.587.55
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL28.59+2.018.31
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL35.43+8.4510.30
4Kristin SkadsemGanddal IL49.33+22.3514.34

Herrer - mellom løype

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.149.38
2Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL22.24+2.1010.40
3Øyvind LamarkGanddal IL22.36+2.2210.45
4Thomas Barvik MælandGanddal IL29.30+9.1614.02
5Jonas Årvik SandalGanddal IL30.30+10.1614.31
6David Jess LinjordGanddal IL34.24+14.1016.22
7Erlend BremnesGanddal IL34.52+14.3816.36
8Jakob Hovland WadelGanddal IL38.12+17.5818.11
9Eivind RothGanddal IL38.15+18.0118.12
10Anders Jess LinjordGanddal IL40.17+20.0319.10
11Fredrik HovstadGanddal IL40.39+20.2519.21
12Aksel DommersnesGanddal IL55.07+34.5326.14
0Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL22.126.31
2Morten Bjerga SundliGanddal IL25.38+3.267.32
3Aart Joakim int VeldGanddal IL26.39+4.277.50
4Fredrik SandalGanddal IL26.42+4.307.51
5Per Olav HaarrGanddal IL26.52+4.407.54
6Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.33+6.218.23
7Trond LamarkGanddal IL30.43+8.319.02
8Tobias RøddeGanddal IL31.47+9.359.20
9Paul Terje HaarrGanddal IL32.27+10.159.32
10Markus Andreas BreivoldGanddal IL35.24+13.1210.24
11Ove OalandGanddal IL35.50+13.3810.32
12Kjell SvihusGanddal IL36.56+14.4410.51
13Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.25+15.1311.00
14Tore SvendsenGanddal IL37.28+15.1611.01
15Knut SkjævelandGanddal IL41.35+19.2312.13
16Andreas Nybak UrdalGanddal IL48.03+25.5114.07
17Arild SvihusGanddal IL53.35+31.2315.45
18Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.05.29+43.1719.15
0Per Ingar HadlandGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norah BreivoldGanddal IL9.5310.58
2Kristoffer TveitGanddal IL11.33+1.4012.50
3Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL13.37+3.4415.07
4Marius RøddeGanddal IL16.02+6.0917.48
5Pernille BreivoldGanddal IL18.27+8.3420.30
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL21.48+11.5524.13
7Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL21.55+12.0224.21
8Inger RothGanddal IL25.02+15.0927.48
9Olav RothGanddal IL25.07+15.1427.54
10Peder OrstadGanddal IL27.16+17.2330.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor