Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 3 - Øksnevadskogen Nord
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 6 juni 2016

Damer - mellom løype

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL33.5011.40
2Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)34.50+1.0012.00
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb37.13+3.2312.50
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb40.38+6.4814.00
5Silje Lea SlettenGanddal IL43.57+10.0715.09
6Grete Stokke SeljeskogGanddal IL44.49+10.5915.27
7Hilde OhrGanddal IL45.45+11.5515.46
8Pernille HovstadGanddal IL51.16+17.2617.40
9Anna Alexandra WirowskiGanddal IL51.25+17.3517.43
10Gro Mariero TotlandStavanger Orienteringsklubb1.05.03+31.1322.25
0Elin DymbeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ane Klepsvik VinsjansenGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30.167.22
2Trine BolstadGanddal IL35.54+5.388.45
3Siri Cecilie LøkenGanddal IL41.07+10.5110.01
4Ingrid LamarkGanddal IL43.51+13.3510.41
5Kristin SkadsemGanddal IL56.07+25.5113.41
0Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Barbro SandalGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellom løype

2 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SvensenGanddal IL29.1610.05
2Bjarne GimreGanddal IL29.45+0.2910.15
3Øyvind LamarkGanddal IL30.34+1.1810.32
4Knut SkjævelandGanddal IL30.53+1.3710.38
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL32.00+2.4411.02
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.52+3.3611.20
7Markus Andreas BreivoldGanddal IL33.00+3.4411.22
8Ole Kristian TaksdalGanddal IL36.25+7.0912.33
9Jonas Årvik SandalGanddal IL40.04+10.4813.48
10Jakob Hovland WadelGanddal IL40.14+10.5813.52
11Arild SvihusGanddal IL40.58+11.4214.07
12Thomas Barvik MælandGanddal IL42.29+13.1314.38
13Elias EidsvågGanddal IL42.31+13.1514.39
14Jan Inge LundeGanddal IL44.58+15.4215.30
15Erlend BremnesGanddal IL45.04+15.4815.32
16Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL45.26+16.1015.40
17Daniel de Jong NjaaGanddal IL49.02+19.4616.54
18Aksel DommersnesGanddal IL49.03+19.4716.54
19Fredrik HovstadGanddal IL49.46+20.3017.09
19Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL49.46+20.3017.09
21David Jess LinjordGanddal IL59.18+30.0220.26
22Eivind RothGanddal IL59.59+30.4320.41
23Anders Jess LinjordGanddal IL1.02.02+32.4621.23

Herrer - lang løype

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL26.136.23
2Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL27.29+1.166.42
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)28.46+2.337.00
4Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering30.31+4.187.26
5Aart Joakim int VeldGanddal IL30.53+4.407.31
6Per Olav HaarrGanddal IL31.49+5.367.45
7Trond LamarkGanddal IL34.10+7.578.20
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb34.41+8.288.27
9Tobias RøddeGanddal IL36.22+10.098.52
10Jørgen BreivoldGanddal IL36.34+10.218.55
11Per Ingar HadlandGanddal IL37.30+11.179.08
12Morten Bjerga SundliGanddal IL37.48+11.359.13
13Per Martin StoklandGanddal IL38.08+11.559.18
14Per Ivar StoklandGanddal IL38.15+12.029.19
15Kjell SvihusGanddal IL40.05+13.529.46
16Kjetil SvihusGanddal IL44.09+17.5610.46
17Odd Marius H... 192583Stavanger Orienteringsklubb57.06+30.5313.55
0Øivind HansenGanddal ILdiskvalifisert
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Norah BreivoldGanddal IL22.4314.11
0Pernille BreivoldGanddal IL27.54+5.1117.26
0Øivind FagerlundGanddal IL22.3614.07
0Anne LangmyrGanddal IL29.24+6.4118.22
0Maria LangmyrGanddal IL36.14+13.3122.38
0Tallak LangmyrGanddal IL36.08+13.2522.35
0Daniel LøiningGanddal IL19.3712.15
0Lukas de Jong NjaaGanddal IL15.519.54
0Trym Løken NødlandGanddal IL22.54+0.1114.18
0Inger RothGanddal IL39.35+16.5224.44
0Olav RothGanddal IL37.21+14.3823.20
0Marius RøddeGanddal IL29.27+6.4418.24
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL28.17+5.3417.40
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL28.33+5.5017.50
0Alfred SvihusGanddal IL21.1513.16
0Kristoffer TveitGanddal IL17.2510.53
0Lars Joshua VigesdalGanddal IL23.37+0.5414.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor