Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordmarkskarusellen løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarkskarusellen løp 3
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: torsdag 2 juni 2016

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegardLillomarka OL21.05

C-åpen

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karine UllebergHeming Orientering18.308.24
2Harald AulieKoll IL20.359.21
3Terje ThrondsenNittedal46.3721.11

B-åpen

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPRIVAT52.4917.02
2Bjørn LydersenNydalens SK55.2817.53
3Kristoffer LehreHeming Orientering1.36.1331.02

Åpen ekstra kort

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene AkselsonNydalens SK33.3912.27
2Ludwig ProbstOslostudentenes IK35.1213.02
3Kristin SletnerRøyken O-lag43.2416.04
4Kjetil JacobsenHamar o-klubb45.5717.01
5Axel BoixOslostudentenes IK47.1217.28
6Mali TronshaugAker Solutions47.5917.46

Åpen kort

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Anders FlågenHeming orientering39.4310.44
2Emma GreenNydalens SK46.0212.26
3Atgeir TakleGLT52.3314.12
4Adam MillbergDsv1.03.3617.11
5Fredrik SaugestadNydalens SK1.11.4819.24

Åpen mellomlang

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikael OlaussonOslostudentenes IK48.0510.01
2Elina ItkonenOslostudentenes IK55.5011.37
3Gaute BerganNydalens SK58.3612.12
4Per OsenStatoil Oslo Bil1.08.1214.12

D -12N

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Josefine RyghNydalens SK20.3611.26
2Anna Elisabeth RyghHeming Orientering21.4212.03
3Victoria LøvenskioldHeming Orientering35.1419.34
4Astrid ReuschHeming Orientering35.1919.37
Signe Fluge UllebergHeming Orienteringbrutt

D 10-12

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK15.246.59
2Marie SaugestadNydalens SK19.288.50
3Josefine LydersenNydalens SK22.3210.14
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.0110.27
5Julie RødstenHeming Orientering25.2911.34
6Helene KristensenHeming Orientering30.5814.04
7Marte SkirbekkHeming Orientering33.3615.16
8Anne ØstvoldHeming Orientering49.4822.38

D 13-14

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene JebsenHeming Orientering45.2414.38
2Live ØstvoldHeming Orientering54.0017.25
3Ella BerstadHeming Orientering54.0917.28
4Ida Marie FlågenHeming Orientering56.1118.07
5Hanna AndersenHeming Orientering57.0918.26
6Elise Wærp HaugeNydalens SK1.10.5722.53
7Paul Johan SlungaardHeming Orientering1.36.5531.15
Maya Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt

D 15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline BryneHeming Orientering1.10.5619.10

D 17-

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Maria VisterOslostudentenes IK53.2314.25
2Marit Wenseth KurenNydalen SK57.2515.31
3Selma Næss-UlsethNydalens SK57.4615.36

D 35-

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Liv PaltielFolkehelseinstituttetbrutt

D 45-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne ReuschHeming Orientering1.10.3919.05
2Susannah MalmStatnett BIL1.11.5319.25
3Solveig BerganNydalens SK1.16.4520.44
4Ann Elin FlågenHeming Orientering1.19.4721.33

D 50-

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Dale SelvigNydalens SK50.1613.35
2Trude FixdalKoll IL56.1815.12

D 55-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleidis LøkenHeming Orientering36.5713.41
2Ellen TurterNydalens SK43.2816.05
3Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue48.3417.59
4Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet52.3919.30

D 60-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud GranTYRVING44.2716.27
2Randi NilstadTyrving, IL50.4118.46
3Eilen Arctander VikKoll IL1.05.0124.04

D 65-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sidsel Graff-IversenFossum IF46.2617.11
2Nora UrsinBærum kom.47.3617.37
3Marit VågsnesOUS49.1918.15
4Aud I SpjelkavikFBI1.00.2222.21

D 75-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageAker Solutions46.0517.04
2Anne Lise ØfsthusAsker SK59.2622.00

D 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva FixdalHeming Orientering1.31.0133.42

H -12N

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan SkodvinHeming Orientering21.5512.10
2Samuel LindsethNydalens SK27.1015.05
3Trygve GrønstadHeming Orientering38.3821.27
4Ludvig KristiansenHeming Orientering39.2421.53

H 10-12

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Axel AaldeNydalens SK15.257.00
2Fridtjof ReuschHeming Orientering28.3112.57
3Christian LøvenskioldHeming Orientering28.3312.58
4Henrik Westtrym KarlsenKjelsås30.2213.48

H 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik ReuschHeming Orientering33.2510.46
2Magnus Eide FredriksenHeming Orientering34.5711.16
3Kristan ØstermannHeming Orientering35.5711.35
4Nicolai SølvbergFossum IF1.09.5322.32

H 15-16

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HaugmoHeming Orientering56.0015.08
2Kristoffer BryneHeming Orientering1.52.0630.17

H 17-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas NormannHeming Orientering46.049.35
2Vegard LineOslostudentenes IK52.5111.00
3Magnus DahlVarden Entrepenør54.0311.15
4Knut GjertsenAkeR SOLUTIONS55.3711.35

H 35-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling SommerfeldtTuron Metsænkævijæt42.378.52
2Christian VogelsangNIVA42.538.56
3Knut AaldeSweco47.069.48
4Charles HalaasAibel49.3010.18
5Bjørn HaugeNydalens SK50.1910.28
6Knut BårtveitBø O-lag58.2912.11
7Atle PedersenReload1.03.3213.14
8Marius BurmoPrivat1.09.4414.31

H 45-

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NygårdNORGES BANK45.289.28
2Jomaas ChristianFossum IF52.2510.55
3Hallvard KorenOK Moss54.5311.26
4Ronny HarsvikAker Solutions1.02.3813.02
5Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.10.2914.41
6Anders FlågenHeming Orientering1.10.4714.44
7Mats CarlinFBI1.26.1317.57

H 50-

4 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar RefslandUniversitetet Oslo5.571.14
2Øystein ØstermannHeming Orientering37.467.52
3Jan Tore HenriksenNORGES BANK43.129.00
4Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL49.5510.23
5Bjørn SolbergseterBILPOST53.3211.09
6Espen HolmStandard Norge58.4212.13
7Øysten WiggenLIndorff58.4812.15
8Ove MartinsenLeithe&Christiansen58.5712.16
9Tom SlungaardTeam Ambita59.4612.27
10Helge VatnStatoil Oslo BIL1.05.2113.36
11Olav OmtveitTelenor BIL1.10.5314.46
12Uno HanslienBilpost1.25.3517.49
13Håkon HalvorsenStatnett BIL1.31.4719.07

H 55-

3 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre LangaasNydalen SK39.0510.33
2Audun BråtenHSI42.0811.23
3Kjell MarksetKOLL42.1011.23
4Jan Olsen NytveitKjelsås43.4111.48
5Bjørn SolhjemHægland & Svanberg44.3912.04
6Martin GranlySiemens46.5512.40
7Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN48.4113.09
8Per Morten LefdalOEC Consulting50.4113.41
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.1313.50
10Knut Anders LøkenFossum IF53.0214.20
11Knud Bjørne-LarsenRiksteatret54.2614.42
12Tor Eigil HodneStatnett BIL1.10.2219.01

H 60-

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GrindeFolkehelsa39.4810.45
2Are EriksenOslostudentenes IK42.4911.34
3Tom PettersenKPP/Runners52.4814.16
4Alf PettersenTYRVING52.5914.19
5Magne VollenOslostudentenes IK53.4614.31
6Olav NipenTYRVING1.00.2616.20
7Stein MyhreOslo Sporveiers BIL1.01.4316.40
8Per MagnusFHI1.03.0017.01

H 65-

2 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldar BørsumBækkelagets Spkl.27.0310.01
2Vidar BerteigEasyPetro28.0110.22
3Per NermoCOWI BIL38.5414.24
4Reidar KierulfRKP41.2515.20
5Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping41.3215.22
6Egil HusethKamp Vestheim43.5316.15
7Fridulv SagbergFBI44.0716.20
8Knut G KarlsenOmega AS47.3417.37
9Tom EdvardsenKoll IL57.0321.07
10Fredrik KaltenbornKamp Vestheim59.1521.56
11Pål BenjaminsenKamp Vestheim1.10.0225.56

H 70-

2 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenNittedal37.0613.44
2Hasse BergstrømSki VG Skole38.4514.21
3Knut Erik ØstengenThales BIL39.0314.27
4Jørgen HolmboeHELSETILSYNET40.2414.57
5Kjell StenstadvoldHydro Oslo40.4615.05
6Bjørn SpjelkavikTYRVING42.5915.55
7Knut Tore SolheimNydalens SK44.5116.36
8Arild BlyverketNydalens SK45.1716.46
9Roar GuddingVet BIL45.5517.00
10Knut MøgedalAker Solutions50.3818.45
11Karl A LangerødLouisenberg BIL53.2719.47
12Tor SandbySkattedirektoratet1.09.3025.44
13Sigurd HaugerudIL Geoform1.21.0130.00

H 75-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerHeming Orientering40.2814.59
2Jon C. FougnerFugro46.1917.09
3Sturle HånesIL Geoform51.1718.59
4Erling TidemannLommedalens IL52.4419.31
5Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55.0920.25
6Annar BrustadFOBIL55.1320.27
7Per MeilandDNB NOR59.2622.00
8Arne ØfsthusFugro1.02.0022.57
9Per Eric StåhlbrandOUS1.17.5128.50

H 80-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell H EriksenNorges Bank20.597.46
2Tor DrageAker Solutions53.3719.51
3Ingvald SevaldsonPermakem1.10.2426.04
4Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.21.0230.00
5Tor E. HenriksenLillomarka OL1.50.3540.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor