Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 4
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: torsdag 28 april 2016

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Cecilie MustadOK Skeidi23.38

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL24.53

D 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne LarsenPorsgrunn OL20.14

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL25.23

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL20.47
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL30.04+9.17

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK24.22
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL25.40+1.18
3Gro PedersenOK Skeidi27.44+3.22
4Eli Marie WiigPorsgrunn OL27.51+3.29
5Rita RaastadSkien OK30.57+6.35
6Randi Grytdal KlevenOK Skeidi31.41+7.19
7Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL33.29+9.07
8Anniken AusenPorsgrunn OL40.53+16.31
9Siri-Mette OlsenPorsgrunn OL43.43+19.21

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi25.22
2Tonny LindquistOK Skeidi34.57+9.35
3Kristil KristensenOK Skeidi39.45+14.23
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL41.38+16.16
5Gun JørgensenPorsgrunn OL59.39+34.17

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL39.41

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL21.21
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL23.27+2.06

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL22.21
2Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL24.08+1.47
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus MathisenPorsgrunn OL21.56

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn LangerudPorsgrunn OL17.00
2Per KristensenOK Skeidi44.18+27.18

H 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore KornmoPorsgrunn OL15.05
2Ole FlaattenOK Skeidi17.02+1.57
3Håkon KornmoPorsgrunn OL17.04+1.59
4Fredrik RaastadSkien OK17.11+2.06
5Fredrik PollandOK Skeidi20.16+5.11
6Børge NordliPorsgrunn OL22.26+7.21
7Åsmund HasaasOK Skeidi22.43+7.38

H 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind FlaattenOK Skeidi17.07
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL17.55+0.48
3Anders HolstPorsgrunn OL19.54+2.47
4Bjørn PollandOK Skeidi19.55+2.48
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL21.09+4.02
6Morten HamreIL Hauken21.34+4.27
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL22.32+5.25
8Lars Rune LieOK Skeidi23.57+6.50

H 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arve GlittumOK Skeidi17.58
2Jan GatevoldPorsgrunn OL19.20+1.22
3Jan GlittumOK Skeidi21.30+3.32
4Bjørn Richard KirsteSkien OK23.08+5.10
5Tom SagaSkien OK25.07+7.09
6Tron SolbergOK Skeidi29.23+11.25
7Harald OmlandSkien OK29.30+11.32
8Morten AndresenOK Skeidi32.20+14.22
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLaktiv

H 60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald HoviSkien OK19.38
2Ole JohanssonPorsgrunn OL23.49+4.11
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL24.10+4.32
4Kay JørgensenPorsgrunn OL24.52+5.14
5Atle RemmePorsgrunn OL25.53+6.15
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL30.33+10.55
7Eilef LandsverkSkien OK34.52+15.14
8Øystein KlevenOK Skeidi40.20+20.42
9Øivind PedersenOK Skeidi49.55+30.17
Dag KristensenOK Skeididiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob KløverødPorsgrunn OL25.33
2Carl Ove BergOK Skeidi27.04+1.31
3Ragnar HillestadLardal OL28.18+2.45
4Rolf LyePorsgrunn OL37.40+12.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor