Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 august 2016

D 11-12

1 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL18.059.59
2Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL20.30+2.2511.19

D 13-14

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering28.3811.08
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL34.45+6.0713.31
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL35.32+6.5413.49
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 15-16

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Mei WaalerMåren OK30.4510.25
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL31.03+0.1810.31

D 17-

4 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SørensenNydalens SK32.577.55
2Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering33.16+0.197.59
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering41.06+8.099.52
4Ragnhild LøvliAsker Skiklubb42.33+9.3610.13
5Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering46.11+13.1411.06
6Ina StorrønningÅs-NMBU Orientering51.38+18.4112.24
7Grete WestgaardIndre Østfold OK1.01.18+28.2114.44
Sigrid BjørgenHamar OKikke startet

D 40-

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt HanssenMåren OK30.4910.26
2Monica FeylingKolbotn og Skimt OL33.01+2.1211.11
3Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL34.56+4.0711.50

D 50-

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK31.1710.36
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36.05+4.4812.13
3Grete BerntsenMåren OK48.21+17.0416.23
4Gro Hege LudvigsenMåren OK48.31+17.1416.26
5Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering52.40+21.2317.51

D 60-

2 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BakkenMåren OK56.1119.02

H 11-12

1 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob GjedeboOppsal Orientering16.199.00
2Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK18.13+1.5410.03
3Simen Rønning JohansenMåren OK18.15+1.5610.04
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering21.04+4.4511.38
5Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL28.15+11.5615.36
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 13-14

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19.117.27
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering22.40+3.298.49
3Andreas GjetangerMåren OK24.23+5.129.29
4Magnus EndresenMåren OK43.18+24.0716.50
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL44.46+25.3517.25

H 15-16

4 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MoenMåren OK56.0713.29
2Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL1.18.04+21.5718.45

H 17-

6 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.148.41
2Øystein SørensenNydalens SK52.17+0.038.41
3Espen WigaardOppsal Orientering56.35+4.219.24
4Magnus NordbrødenHalden SK57.05+4.519.29
5Andreas StenstadOppsal Orientering1.07.25+15.1111.13
6Truls Hestengen 1.08.52+16.3811.27
Audun BjerknesMåren OKdiskvalifisert

H 40-

4 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav EideBækkelagets SK33.288.02
2Lars Petter EndresenMåren OK48.10+14.4211.34
3Øyvind ThømtIndre Østfold OK51.33+18.0512.23

H 50-

4 160 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering29.587.12
2Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering37.43+7.459.03
3Erlend RehnKolbotn og Skimt OL38.22+8.249.13
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38.27+8.299.14
5Ove MartinsenHauketo IF39.35+9.379.30
6Håkon LøvliAsker Skiklubb44.59+15.0110.48
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.04+19.0611.47
8Trond HolterMåren OK52.10+22.1212.32
9Morten KarlsenMåren OK56.44+26.4613.38
10John YtternesKolbotn og Skimt OL1.06.00+36.0215.51
11Espen DelpMåren OK1.14.34+44.3617.55
12Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering1.24.33+54.3520.19
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 950 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per-Erik ØstlieDriv IL27.319.19
2Stein TurtumøygardMåren OK35.28+7.5712.01
3Harald BaugerOK Moss37.24+9.5312.40
4Nils BøhnKolbotn og Skimt OL39.21+11.5013.20

H 70-

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund JahrDriv IL51.5117.34
2Trond WettergreenDriv IL52.23+0.3217.45
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.06.15+14.2422.27
Odd KlettelidBækkelagets SKdiskvalifisert
Svein KvalheimÅrstad ILdiskvalifisert

D -12N

1 440 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tyra Borg BjerkreimMåren OK1.01.3242.43
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK1.01.4042.49
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL24.5017.14
Malin GjetangerMåren OK22.3315.39
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL26.1318.12
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL27.4319.14
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering22.5115.52
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL22.3515.40
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL29.5020.43
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL21.4115.03
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H -12N

1 440 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK16.3311.29
Aksel EideBækkelagets SK27.2118.59
Benjamin FelderÅs-NMBU Orientering29.4020.36
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL27.4419.15
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK16.5211.42
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering20.4314.23
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering16.0511.10
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering22.2315.32
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL47.1832.50
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL19.1413.21
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering30.0420.52
Iver StørksenKolbotn og Skimt OL30.3821.16
Henrik VarlandKolbotn og Skimt OL29.1720.20

Åpen B

2 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL25.159.49
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet

Åpen C

1 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli MoeÅs-NMBU Orientering18.5010.24

LangLett

4 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Rønning JohansenMåren OK38.229.34
2Svein KvåleÅs-NMBU Orientering41.14+2.5210.16
3Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering56.58+18.3614.12
4Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL1.06.59+28.3716.42
5Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1.07.01+28.3916.42
6Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering1.16.09+37.4718.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor