Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 19 april 2016

D 17-

2 360 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrBækkelagets SK18.037.38
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK21.39+3.369.10
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK23.04+5.019.46
4Hege Hennig LundeOK Sør24.35+6.3210.25
5Una Glende JansonKristiansand OK26.24+8.2111.11
6Målfrid KonstKristiansand OK27.00+8.5711.26
7Benedicte BeckmannOddersjaa SSK27.36+9.3311.41
8Silje BøenKristiansand OK27.43+9.4011.44
9Linn Carina DalandKristiansand OK29.17+11.1412.24
10Mari CowardOK Sør29.56+11.5312.41
11Heidi Fidje AndersenOK Sør30.02+11.5912.43
12Sanna Aurora SandellKristiansand OK31.55+13.5213.31
13Gro BørteKristiansand OK31.56+13.5313.31
14Trine EskelandOK Sør34.31+16.2814.37
15Anne Marie EkelandOddersjaa SSK35.25+17.2215.00
0Ida AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild HaldKristiansand OK29.1212.22
2May MelingStavanger Orienteringsklubb30.23+1.1112.52
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen35.27+6.1515.01
4Anne Karin RibeKristiansand OK37.58+8.4616.05

D 60-

2 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK28.2112.00
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK36.59+8.3815.40
0Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 17-

2 360 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK15.326.34
2Marius PyttenKristiansand OK16.08+0.366.50
3Holger HottKristiansand OK16.26+0.546.57
4Matias Hodne HanischKristiansand OK16.37+1.057.02
5Christian BøenKristiansand OK17.08+1.367.15
6Ole KostølKristiansand OK17.42+2.107.30
7Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK18.18+2.467.45
8Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK18.46+3.147.57
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK18.48+3.167.57
10Magnar Stav JohanssenOK Sør18.50+3.187.58
11Dovydas FreimontasKristiansand OK18.57+3.258.01
12Kjell Arne HålandOK Sør19.37+4.058.18
13Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK19.49+4.178.23
14Jon Terje EkelandOddersjaa SSK20.45+5.138.47
15Tor ÅmdalKristiansand OK20.59+5.278.53
16Einar EkelandOddersjaa SSK21.32+6.009.07
16Stein-Erik ScheieOK Sør21.32+6.009.07
18Fred-Arne SivertsenKristiansand OK21.58+6.269.18
19Øystein MidttunNOTEAM22.05+6.339.21
20Ernst PyttenKristiansand OK22.12+6.409.24
21Rune SkogerbøIL Vindbjart22.25+6.539.29
22Morten CowardOK Sør22.26+6.549.30
23Erik Glad BalchenOddersjaa SSK23.24+7.529.54
24Roar MyhreKristiansand OK25.11+9.3910.40
0Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind TorgersenKristiansand OK22.319.32
2Jan BlandkjennKristiansand OK22.33+0.029.33
3Øivind SæbøKristiansand OK23.16+0.459.51
4Jan Oddvar SkislandOddersjaa SSK24.38+2.0710.26
5Kristen RibeKristiansand OK25.22+2.5110.44
6Terje WoldOK Sør25.23+2.5210.45
7Robert CowardOK Sør25.46+3.1510.55
8Joar KvaaseOddersjaa SSK27.21+4.5011.35
9Hans Sommerfelt HelleOK Sør28.55+6.2412.15
10Steinar SkaareKristiansand OK29.36+7.0512.32
11Helge KristensenOK Sør29.38+7.0712.33
12Terje UlebergOK Sør31.55+9.2413.31
13Jørn StordalenOK Sør35.29+12.5815.02

H 60-

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn HaarrOddersjaa SSK26.1511.07
2Stein CowardOK Sør26.23+0.0811.10
3Reidar Stav JohanssenKristiansand OK27.08+0.5311.29
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK28.16+2.0111.58
5Erik HodneOddersjaa SSK30.20+4.0512.51
6Atle SolheimKristiansand OK30.40+4.2512.59
7Per LarsenKristiansand OK31.40+5.2513.25
8Audun KjøstvedtIL Høvdingen34.20+8.0514.32
9Bjørn A. SchouOK Sør36.30+10.1515.27
0Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
0Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert
0Jan Tore JørgensenOK Sørdiskvalifisert
Halvard VesterhusIL Høvdingendiskvalifisert

H-16N

1 260 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle BergKristiansand OK9.417.41
2Aksel HottKristiansand OK9.45+0.047.44
3Lars KostølKristiansand OK11.49+2.089.22
4Tobias KvarsnesKristiansand OK11.57+2.169.29
5Fabian JohannessenKristiansand OK12.56+3.1510.15
6Georg AmundrødOK Sør14.12+4.3111.16
7Peter Stav JohanssenOK Sør15.51+6.1012.34
8Fredrik PyttenKristiansand OK20.07+10.2615.57

H13-16

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian PyttenKristiansand OK18.277.49
2Jonas MyhreKristiansand OK20.43+2.168.46
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK21.05+2.388.56
4Erlend Odd BergeOddersjaa SSK22.16+3.499.26
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK23.14+4.479.50
6Brage TakleKristiansand OK23.44+5.1710.03
7Sander LindevikKristiansand OK23.59+5.3210.09
8Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK24.48+6.2110.30
9Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK25.57+7.3010.59
10Sindre Fidje AndersenOK Sør26.58+8.3111.25
11Erlend Fidje AndersenOK Sør28.36+10.0912.07
12Andreas BergeOddersjaa SSK29.40+11.1312.34
13Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK41.39+23.1217.38

H-bedr

2 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL21.399.10
2John HansenAB PIL22.36+0.579.34
3Harald EikNikkelverket BIL23.51+2.1210.06
4Øivind StenstadNikkelverket BIL26.03+4.2411.02
5Reidar SæstadDNB27.27+5.4811.37
6Arne Anton ErlandsenAsplan Viak BIL Kristiansand30.38+8.5912.58
7Stig Erik ØrumRambøll31.32+9.5313.21
0Bjarne FærestrandBroadnetdiskvalifisert
Hans Chr. GahrmannUIL BILdiskvalifisert

D-16N

1 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK11.319.08
2Hanne TønnesenOK Sør13.07+1.3610.24
3Julia RaanesKristiansand OK13.51+2.2010.59
4Emma IglebækOK Sør15.27+3.5612.15
5Andrea Nævdal FærestrandKristiansand OK19.29+7.5815.27

D12

2 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria StødleKristiansand OK28.3912.08
2Maria KostølKristiansand OK31.11+2.3213.12
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK31.20+2.4113.16

D13-16

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid EkelandOddersjaa SSK21.569.17
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK22.55+0.599.42
3Silje KregnesKristiansand OK26.46+4.5011.20
4Inga StødleKristiansand OK27.01+5.0511.26
5Tuva HepburnKristiansand OK30.04+8.0812.44
6Julie BergersenKristiansand OK30.06+8.1012.45

D17N

1 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1I.Lise JensenOddersjaa SSK14.3011.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor