Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 april 2016

Kristiansand OK

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aksel HottH-16N (10)8.036.26
1Julie BergersenD-16N (5)8.587.10
1Jan BlandkjennH 50- (14)19.568.12
1Maria KostølD12 (4)28.3611.46
1Ragnhild HaldD 50- (5)26.2410.51
1David RundeH13-16 (13)17.067.02
1Holger HottH 17- (21)15.236.19
2Maria StødleD12 (4)29.35+0.5912.10
2Odd-Anton HermansenH13-16 (13)19.39+2.338.05
2Vetle BergH-16N (10)8.51+0.487.04
2Kristen RibeH 50- (14)21.39+1.438.54
2Ole KostølH 17- (21)16.07+0.446.37
2Marianne AndersenD 17- (17)18.49+0.427.44
3Lars KostølH-16N (10)12.37+4.3410.05
3Kristian PyttenH13-16 (13)21.27+4.218.49
3Inga StødleD13-16 (5)25.25+3.1110.27
3Øivind SæbøH 50- (14)22.00+2.049.03
4Julie ChristiansenD13-16 (5)30.50+8.3612.41
4Tina BoothD12 (4)47.38+19.0219.36
4Øyvind TorgersenH 50- (14)22.11+2.159.07
5Kurt Kristian Willam ThistedH-16N (10)14.44+6.4111.47
5Tuva HepburnD13-16 (5)31.27+9.1312.56
5Anne Karin RibeD 50- (5)34.28+8.0414.11
5Stig DalsørenH 17- (21)18.03+2.407.25
5Jonas MyhreH13-16 (13)21.50+4.448.59
5Vegard MyhreH 17- (21)18.03+2.407.25
6Bent Aaris Willam ThistedH-16N (10)14.45+6.4211.48
6Brage TakleH13-16 (13)21.51+4.458.59
7Fabian JohannessenH-16N (10)14.49+6.4611.51
7Andrea DrangsholtD 17- (17)25.21+7.1410.25
8Gro BørteD 17- (17)25.38+7.3110.32
8Trygve Børte NomelandH13-16 (13)22.43+5.379.20
9Sander Vaksvik SkaareH13-16 (13)24.45+7.3910.11
9Linn Carina DalandD 17- (17)26.12+8.0510.46
10Reidar Stav JohanssenH 60- (17)27.39+7.3811.22
10Marius PyttenH 17- (21)19.05+3.427.51
10Sanna SandellD 17- (17)26.40+8.3310.58
11Sander LindevikH13-16 (13)29.35+12.2912.10
11Målfrid KonstD 17- (17)27.12+9.0511.11
11Dovydas FreimontasH 17- (21)19.18+3.557.56
12Bjørn A FriestadH 50- (14)31.39+11.4313.01
12Anders Bjørnholmen ØvensenH13-16 (13)30.23+13.1712.30
12Per LarsenH 60- (17)30.08+10.0712.24
13Oskar Salthaug MessenlienH13-16 (13)30.40+13.3412.37
13Sigmund BergH 60- (17)31.56+11.5513.08
13Asle KregnesH 50- (14)31.52+11.5613.06
13Bjørnar KregnesH 17- (21)20.10+4.478.17
14Steinar SkaareH 50- (14)38.31+18.3515.51
14Magne Reier JørgensenH 60- (17)35.17+15.1614.31
0Tobias KvarsnesH-16N (10)diskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenH 17- (21)diskvalifisert
0Tor ÅmdalH 17- (21)diskvalifisert
0Åse Reidun KregnesD 17- (17)diskvalifisert
John RundeH 17- (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor