Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 12 april 2016

AB PIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John HansenH-bedr (9)19.017.49

Broadnet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjarne FærestrandH-bedr (9)23.42+4.419.45

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrD 17- (17)18.077.27

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Reidar SæstadH-bedr (9)24.39+5.3810.08

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Inger SkjæveslandD 17- (17)31.11+13.0412.49

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anita Wiberg GjelstenD 50- (5)31.25+5.0112.55

Kristiansand OK

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aksel HottH-16N (10)8.036.26
1Julie BergersenD-16N (5)8.587.10
1Jan BlandkjennH 50- (14)19.568.12
1Maria KostølD12 (4)28.3611.46
1Ragnhild HaldD 50- (5)26.2410.51
1David RundeH13-16 (13)17.067.02
1Holger HottH 17- (21)15.236.19
2Maria StødleD12 (4)29.35+0.5912.10
2Odd-Anton HermansenH13-16 (13)19.39+2.338.05
2Vetle BergH-16N (10)8.51+0.487.04
2Kristen RibeH 50- (14)21.39+1.438.54
2Ole KostølH 17- (21)16.07+0.446.37
2Marianne AndersenD 17- (17)18.49+0.427.44
3Lars KostølH-16N (10)12.37+4.3410.05
3Kristian PyttenH13-16 (13)21.27+4.218.49
3Inga StødleD13-16 (5)25.25+3.1110.27
3Øivind SæbøH 50- (14)22.00+2.049.03
4Julie ChristiansenD13-16 (5)30.50+8.3612.41
4Tina BoothD12 (4)47.38+19.0219.36
4Øyvind TorgersenH 50- (14)22.11+2.159.07
5Kurt Kristian Willam ThistedH-16N (10)14.44+6.4111.47
5Tuva HepburnD13-16 (5)31.27+9.1312.56
5Anne Karin RibeD 50- (5)34.28+8.0414.11
5Stig DalsørenH 17- (21)18.03+2.407.25
5Jonas MyhreH13-16 (13)21.50+4.448.59
5Vegard MyhreH 17- (21)18.03+2.407.25
6Bent Aaris Willam ThistedH-16N (10)14.45+6.4211.48
6Brage TakleH13-16 (13)21.51+4.458.59
7Fabian JohannessenH-16N (10)14.49+6.4611.51
7Andrea DrangsholtD 17- (17)25.21+7.1410.25
8Gro BørteD 17- (17)25.38+7.3110.32
8Trygve Børte NomelandH13-16 (13)22.43+5.379.20
9Sander Vaksvik SkaareH13-16 (13)24.45+7.3910.11
9Linn Carina DalandD 17- (17)26.12+8.0510.46
10Reidar Stav JohanssenH 60- (17)27.39+7.3811.22
10Marius PyttenH 17- (21)19.05+3.427.51
10Sanna SandellD 17- (17)26.40+8.3310.58
11Sander LindevikH13-16 (13)29.35+12.2912.10
11Målfrid KonstD 17- (17)27.12+9.0511.11
11Dovydas FreimontasH 17- (21)19.18+3.557.56
12Bjørn A FriestadH 50- (14)31.39+11.4313.01
12Anders Bjørnholmen ØvensenH13-16 (13)30.23+13.1712.30
12Per LarsenH 60- (17)30.08+10.0712.24
13Oskar Salthaug MessenlienH13-16 (13)30.40+13.3412.37
13Sigmund BergH 60- (17)31.56+11.5513.08
13Asle KregnesH 50- (14)31.52+11.5613.06
13Bjørnar KregnesH 17- (21)20.10+4.478.17
14Steinar SkaareH 50- (14)38.31+18.3515.51
14Magne Reier JørgensenH 60- (17)35.17+15.1614.31
0Tobias KvarsnesH-16N (10)diskvalifisert
0Håvar Birkeland StormoenH 17- (21)diskvalifisert
0Tor ÅmdalH 17- (21)diskvalifisert
0Åse Reidun KregnesD 17- (17)diskvalifisert
John RundeH 17- (21)diskvalifisert

Nikkelverket BIL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elke ThistedD-bedr (1)39.1816.10
2Ulrik ThistedH-bedr (9)19.48+0.478.08
4Harald EikH-bedr (9)23.55+4.549.50
5Øivind StenstadH-bedr (9)24.33+5.3210.06
8Steinar R BergeH-bedr (9)31.57+12.5613.08
0Kai JohansenH-bedr (9)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadD 60- (5)29.2512.06
1Sigrid EkelandD13-16 (5)22.149.08
2Linne AuslandD-16N (5)9.49+0.517.51
2Elin Glad BalchenD 60- (5)35.14+5.4914.29
2Ingrid Meling SpikkelandD13-16 (5)22.43+0.299.20
2Frank Glad BalchenH 60- (17)20.54+0.538.36
2Unni MyhreD 50- (5)26.39+0.1510.58
3Eirik Sundby HålandH 17- (21)16.29+1.066.46
3Per W. TorgersenH 60- (17)20.59+0.588.38
5Jan Oddvar SkislandH 50- (14)22.21+2.259.11
6Benedicte BeckmannD 17- (17)25.10+7.0310.21
7Simon Beckmann KristiansenH13-16 (13)22.26+5.209.13
7Erik HodneH 60- (17)25.15+5.1410.23
7Dag Petter SødalH 50- (14)24.09+4.139.56
8Dagfinn HaarrH 60- (17)25.36+5.3510.32
10Erlend Odd BergeH13-16 (13)25.52+8.4610.38
12Jon Terje EkelandH 17- (21)19.48+4.258.08
15Sven Atle SødalH 17- (21)24.14+8.519.58
16Einar EkelandH 17- (21)24.55+9.3210.15
Aud Sørbø AuslandD 17- (17)diskvalifisert

OK Sør

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isa Bønnhoff UclerH12 (1)42.0717.19
4Georg AmundsenH-16N (10)14.30+6.2711.36
4Hanne TønnesenD-16N (5)14.57+5.5911.57
4Gudveig JørundlandD 60- (5)40.06+10.4116.30
4Sindre Fidje AndersenH13-16 (13)21.45+4.398.57
4Jostein KorsvikH 60- (17)22.37+2.369.18
5Emma IglebækD-16N (5)16.28+7.3013.10
5Hege Hennig LundeD 17- (17)23.16+5.099.34
6Stein CowardH 60- (17)23.56+3.559.50
6Robert CowardH 50- (14)23.50+3.549.48
7Kjell Arne HålandH 17- (21)18.13+2.507.29
8Peter Stav JohanssenH-16N (10)15.02+6.5912.01
8Terje WoldH 50- (14)25.17+5.2110.24
8Stein-Erik ScheieH 17- (21)18.25+3.027.34
9Fredrik IglebækH-16N (10)19.12+11.0915.21
9Helge KristensenH 50- (14)27.47+7.5111.26
9Magnar Stav JohanssenH 17- (21)18.44+3.217.42
9Kåre JacobsenH 60- (17)25.46+5.4510.36
10Hans Sommerfelt HelleH 50- (14)28.32+8.3611.44
11Terje UlebergH 50- (14)28.59+9.0311.55
12Heidi Fidje AndersenD 17- (17)27.24+9.1711.16
14Morten CowardH 17- (21)22.11+6.489.07
14Mari CowardD 17- (17)33.59+15.5213.59
15Trine EskelandD 17- (17)34.36+16.2914.14
15Magne MoyH 60- (17)36.45+16.4415.07
16Einar JørundlandH 60- (17)41.16+21.1516.58
0Jan Tore JørgensenH 60- (17)diskvalifisert

Rambøll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kirsten SalthaugD 60- (5)38.02+8.3715.39
7Stig Erik ØrumH-bedr (9)24.49+5.4810.12
11Sigmund SalthaugH 60- (17)29.54+9.5312.18

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4May MelingD 50- (5)31.31+5.0712.58

Søgne og Songdalen OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollH 60- (17)20.018.14
3Selma WhiteD-16N (5)13.26+4.2810.44
3Astrid WhiteD12 (4)32.13+3.3713.15
3Christina WhiteD 17- (17)19.55+1.488.11
4Irene Beate Øhrn ArnevikD 17- (17)22.44+4.379.21
4Leiv-Terje ArnevikH 17- (21)17.15+1.527.05
5Else-Margrethe BredlandD 60- (5)42.52+13.2717.38
5Tore BerntsenH 60- (17)23.42+3.419.45
17Steinar SundeH 17- (21)26.43+11.2010.59
0Ståle ThortveitH 17- (21)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival