Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 13
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 22 juni 2016

Lang

6 000 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenNydalens SK50.128.22
2Anders BjergaardNTNUI50.28+0.168.24
3Tore KjølsethLundin54.53+4.419.08
4Ivar SeierstadIL GeoForm56.39+6.279.26
5Mats NordbrødenHalden SK57.19+7.079.33
6Knut SandvenKoll57.27+7.159.34
7Karl Even RyghHeming Orientering58.45+8.339.47
8Vegard LineOSI58.56+8.449.49
9Johan SvedbergHeming Orientering59.07+8.559.51
10Lars Karelius NoerNRK59.37+9.259.56
11Steinar  LågDNV1.01.45+11.3310.17
12Lars Ivar AarsethFBI1.01.58+11.4610.19
13Guttorm L EggeOSI1.02.46+12.3410.27
14Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.03.35+13.2310.35
15Knut BårtveitBø OL1.03.54+13.4210.39
16Håkon SagbergPrivat1.04.09+13.5710.41
17Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.04.34+14.2210.45
18Jan Fredrik HelgakerDNV1.05.23+15.1110.53
19Britta FismenFossum IF1.07.46+17.3411.17
20Odin GramstadDNV1.11.11+20.5911.51
21Eskil ÅsmulOL Trollelg1.15.07+24.5512.31
22Harald Østgaard LundIL GeoForm1.15.26+25.1412.34
23Knut OnsagerIL GeoForm1.20.45+30.3313.27
24Stefan KernstockDNV1.23.29+33.1713.54
25Svenja KernstockDNV1.23.50+33.3813.58
26Olav HasaasFossum IF1.24.39+34.2714.06
27Per Jogeir KarlsbakkDNV1.25.09+34.5714.11
28Øivind GylverAsker SK1.25.52+35.4014.18
29Erik NæssSiemens Oslo1.27.12+37.0014.32
30Alain FerberFBI1.52.04+1.01.5218.40
31John Bjørnar BremnesIL GeoFormikke godkjent
32Petter ChristensenDNVikke godkjent
33Erik HolterLarvik OKikke godkjent
34Halvor AurmoHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 100 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL39.209.35
2Audun BraatenHSI44.20+5.0010.48
3Vidar BerteigFossum IF45.14+5.5411.01
4Harald IweIL GeoForm45.22+6.0211.03
5Marthe GløersenOSI46.31+7.1111.20
6Pål TherkelsenPrivat48.00+8.4011.42
7Gaute LangaasNydalens SK48.15+8.5511.46
8Kjell MarksetKoll49.54+10.3412.10
9Louise OramBekkelaget SK50.04+10.4412.12
10Bjørn Are  CarlssonFossum IF50.06+10.4612.13
11Morten TangenMåren OK50.21+11.0112.16
12Stig StrandhagenRøyken OL51.27+12.0712.32
13Are SkindloTrauma51.38+12.1812.35
14Per JohansonFolkehelseinstituttet52.18+12.5812.45
15Ellen TurterNydalens SK52.59+13.3912.55
16Stein MellaYara Praxair53.24+14.0413.01
17Øystein WiggenByåsen54.11+14.5113.12
18Paul SolheimPrivat54.35+15.1513.18
19Petter NæssOppsal IF54.38+15.1813.19
20Pål W. HanssenBDO BIL56.56+17.3613.53
21Aleidis LøkenHeming Orientering57.31+18.1114.01
22Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF57.40+18.2014.03
23Jesper GraffIndre Østfold OK58.39+19.1914.18
24Runar BjørhovdeBækkelaget58.53+19.3314.21
25Håvard ChristiansenForsvarsbygg59.10+19.5014.25
26Anne DanielsenNydalens SK1.00.18+20.5814.42
27Jone SæbbøStavanger OK1.00.43+21.2314.48
28Andre RøGeoForm1.01.04+21.4414.53
29Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.01.12+21.5214.55
30Knut Anders LøkenFossum IF1.02.55+23.3515.20
31Harald RikheimRådtassene1.03.15+23.5515.25
32Sindre GylverNTNUI1.04.34+25.1415.44
33Kristin SletnerRøyken OL1.06.01+26.4116.06
34Preben von der Lippenorsk kulturråd1.06.07+26.4716.07
35Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere1.07.00+27.4016.20
36Kåre KnudsenIL GeoForm1.11.26+32.0617.25
37 Tor OmmundsenDNV1.11.42+32.2217.29
38Ole VignesIL GeoForm1.12.09+32.4917.35
39Rune HultgreenOpsahl1.12.16+32.5617.37
40Halvard BjørgumDNV1.12.52+33.3217.46
41Jacob DybwadHeming Orientering1.13.26+34.0617.54
42Anne Marit BjergaardNydalens SK1.13.42+34.2217.58
43Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo1.13.49+34.2918.00
44Jarle NilsenSiemens Oslo1.16.52+37.3218.44
45Vilde Brand UrfjellImås IL1.18.04+38.4419.02
46Per AagaardHeming Orientering1.18.17+38.5719.05
47Jens LaugesenDNV1.20.00+40.4019.30
48Kjetil JacobsenHamar OK1.20.10+40.5019.33
49Margrete EngzeliusAsker SK1.22.02+42.4220.00
50Kjersti ThoStabæk IF1.36.03+56.4323.25
51Nina  SjueDNV1.36.29+57.0923.31
52Tom EdvardsenKoll1.37.24+58.0423.45
53Knut HangeraasIL GeoForm1.39.54+1.00.3424.21
54Tormod HegdalHeming Orientering1.49.06+1.09.4626.36
55Sigurd HaugerudIL GeoForm2.27.18+1.47.5835.55
57Hallvard FøllesdalOSIikke godkjent
58Roar NydalAsker SKikke godkjent
59Stig Hultgreen KarlsenOppsal IFikke godkjent
60Finn GangePrivatikke godkjent
61Jakob HaldorsenIL GeoFormikke godkjent
Gisela SundelinPrivatikke godkjent

Kort

2 100 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry BuraasVeidekke22.5610.55
2Egil HusethKamp/Vestheim IF27.15+4.1912.58
3Martin Christoffer BorgIL Koll28.39+5.4313.38
4Erik BorgIL Koll30.13+7.1714.23
5Alexandra DevikOSI30.59+8.0314.45
6Christian Fredrik BorgIL Koll33.27+10.3115.55
7Elena GrandNydalens SK41.00+18.0419.31
8Silje WithDNV41.52+18.5619.56
9Rita BolstadGeoForm42.17+19.2120.08
10Magne FøllesdalFolkehelseinstituttet44.57+22.0121.24
11Dagfinn FøllesdalOSI45.24+22.2821.37
12Anne NydalAsker45.36+22.4021.42
13Carl-Fredrik KolderupStabæk IF47.30+24.3422.37
14Inger Johanne  EikelandNydalens SK48.37+25.4123.09
15Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat49.52+26.5623.44
16Jenni ByvaldPrivat50.43+27.4724.09
17Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF51.56+29.0024.43
18Eyvind AasIL GeoForm53.32+30.3625.29
19Tom SletnerRøyken OL55.06+32.1026.14
20Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF56.22+33.2626.50
21Per  GjermoAsker SK57.37+34.4127.26
22Øyvind FidjePrivat57.44+34.4827.29
23Christine Rynning-TønnesenPrivat58.31+35.3527.51
24Fredrik VallestrandSiemens Oslo59.38+36.4228.23
25Tor E. HenriksenLillomarka OL1.09.25+46.2933.03
26Anne SjønnesenNittedal OL1.12.45+49.4934.38
27Audun NykvistPrivat1.13.23+50.2734.56
28Viggo WivestadPrivat1.19.43+56.4737.57
29Kirsti HolmboeIL GeoForm1.21.31+58.3538.49
30Alfred FidjePrivatikke godkjent
31Hildegunn DahlPrivatikke godkjent
32Anne Cathrine VossGeoFormikke godkjent
33Kathy KelleyIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor