Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 11
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 8 juni 2016

Lang

6 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling SommerfeldtTume56.259.24
2Per Øyvind SteneNydalens SK56.44+0.199.27
3Tore KjølsethLundin59.42+3.179.57
4Niklas NormanHeming Orientering1.00.53+4.2810.08
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.03.40+7.1510.36
6Christian GrotnesTyrving1.06.01+9.3611.00
7Peder NatvigNorges Bank BIL1.07.10+10.4511.11
8Johan SvedbergHeming Orientering1.08.28+12.0311.24
9Johan LundeIL Koll1.09.11+12.4611.31
10Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.09.14+12.4911.32
11Vegard LineOSI1.10.10+13.4511.41
12Guttorm L EggeOSI1.10.21+13.5611.43
13Ivar SeierstadIL GeoForm1.10.33+14.0811.45
14Anders HammerAker Solutions1.11.06+14.4111.51
15Daniel FløtreKongsberg OL1.11.59+15.3411.59
16Lars GrandeFBI1.14.16+17.5112.22
17Knut BårtveitBø OL1.16.17+19.5212.42
18Knut OnsagerIL GeoForm1.19.54+23.2913.19
19Are EriksenOSI1.20.57+24.3213.29
20Mari Aarseth- -1.21.49+25.2413.38
21Lars Ivar AarsethFBI1.22.00+25.3513.40
22Erik StordalAsker Skiklubb1.22.53+26.2813.48
23Halvor AurmoHeming Orientering1.22.55+26.3013.49
24Harald Østgaard LundIL GeoForm1.24.51+28.2614.08
25Peer StiansenNydalens SK1.28.12+31.4714.42
26Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.28.53+32.2814.48
27Vidar ElvekrokEiker OL1.31.40+35.1515.16
28Arnfinn KringlenIndre Østfold OK1.32.28+36.0315.24
29Mariken HomleidIL GeoForm1.34.02+37.3715.40
30Audrun UtskarpenOSI1.35.44+39.1915.57
31Stefan KernstockDNV1.36.55+40.3016.09
32Håkon BuggePrivat1.39.00+42.3516.30
33Elina ItkonenOSI1.44.44+48.1917.27
34Vendula horcickovaluhacoviceikke godkjent
35Svenja KernstockDNVikke godkjent
36Jarle RotiFossum IFikke godkjent

Mellom

4 000 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon SagbergPrivat39.299.52
2Even Angell-PetersenNydalens SK40.49+1.2010.12
3Terje SundbergIL GeoForm45.07+5.3811.16
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.31+6.0211.22
5Gaute LangaasNydalens SK45.43+6.1411.25
6Toril NesÅS UMB Orientering47.16+7.4711.49
7Torunn Drage RotiFossum IF47.33+8.0411.53
8Belinda JørandliOSI48.45+9.1612.11
9Paul SolheimPrivat48.49+9.2012.12
10Kristin Dale SelvigNydalens SK49.55+10.2612.28
11Lars BenestadIK Grane50.20+10.5112.35
12Kristin GoaMeteorologen50.53+11.2412.43
13Jesper GraffIndre Østfold OK51.04+11.3512.46
14Ellen TurterNydalens SK52.42+13.1313.10
15Tormod ØvergaardVestre Akers SK54.37+15.0813.39
16Øivind GylverAsker SK55.41+16.1213.55
17Richard BlomFBI56.15+16.4614.03
18Knut Anders LøkenFossum IF56.48+17.1914.12
19Anne DanielsenNydalens SK59.57+20.2814.59
20Rune HultgreenOpsahl1.01.09+21.4015.17
21Egil HusethKamp/Vestheim IF1.01.36+22.0715.24
22Anne Marit BjergaardNydalens SK1.01.52+22.2315.28
23Helge RevhaugRingerike OL1.02.27+22.5815.36
24Maren NorderudTyrving1.06.05+26.3616.31
25Anne Kristine NorderudTyrving1.06.11+26.4216.32
26Karen BjergaardNydalens SK1.06.37+27.0816.39
27Torstein SchjelleArmada1.07.56+28.2716.59
28Egil Reidar OsnesPrivat1.08.02+28.3317.00
29Morten SørliAimit1.09.33+30.0417.23
30Nina  SjueDNV1.11.14+31.4517.48
31Ole VignesIL GeoForm1.11.22+31.5317.50
32Lenny EnstrømOslostudentenes IK1.11.45+32.1617.56
33Tormod HegdalHeming Orientering1.12.44+33.1518.11
33Morten Tandberg EriksenKongsberg OL1.12.44+33.1518.11
35Finn GangePrivat1.15.25+35.5618.51
36Per-Arne RøstadsandNydalens SK1.17.08+37.3919.17
37Tom EdvardsenKoll1.17.25+37.5619.21
38Jarle NilsenSiemens Oslo1.18.01+38.3219.30
39 Tor OmmundsenDNV1.19.23+39.5419.50
40Marie ArnebergKjelsås IL1.23.34+44.0520.53
41Esben BachOSI1.29.35+50.0622.23
42Knut HangeraasIL GeoForm1.31.30+52.0122.52
43Thorbjørn BreistrandNydalens SK1.31.45+52.1622.56
44Eilen Arctander VikKoll1.32.10+52.4123.02
45Sturle HånesIL GeoForm1.33.57+54.2823.29
46Hallvard FøllesdalOSI1.40.04+1.00.3525.01
47Harald WibyeMoss1.44.09+1.04.4026.02
48Jakob HaldorsenIL GeoForm1.46.13+1.06.4426.33
49Sigurd HaugerudIL GeoForm2.12.35+1.33.0633.08
50Ida TangenNydalens SKikke godkjent
51Kåre KnudsenIL GeoFormikke godkjent
52Margrete EngzeliusAsker SKikke godkjent
53Kjetil JacobsenHamar OKikke godkjent

Kort

2 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra DevikOSI35.1217.36
2Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF37.26+2.1418.43
3Lars ArnesenPrivat37.32+2.2018.46
4Torbjørn DalløkkenGeoForm46.26+11.1423.13
5Gerd Berit RekveFossum IF48.34+13.2224.17
6Rita BolstadGeoForm50.38+15.2625.19
7Jan Pel- -50.52+15.4025.26
8Anne Lise OpsahlORKH51.29+16.1725.44
9Anne SjønnesenNittedal OL54.26+19.1427.13
10Tom IbsenLommedalens IL54.39+19.2727.19
11Øyvind FidjePrivat57.03+21.5128.31
12Yngve Antonsen- -58.21+23.0929.10
13Inger Johanne  EikelandNydalens SK58.23+23.1129.11
14Magne GrandeFBI1.02.59+27.4731.29
15Tor E. HenriksenLillomarka OL1.06.32+31.2033.16
16Vorin BottenOSI1.12.08+36.5636.04
17Jan  HenriksenNILU1.16.12+41.0038.06
18Odd FidjePrivat1.25.18+50.0642.39
19Alfred FidjePrivat1.25.24+50.1242.42
20Anne Cathrine VossGeoForm1.46.33+1.11.2153.16
21Sissel PlejdrupOppsal IF1.54.48+1.19.3657.24
22Jo Ulltveit-MoeIL Kollikke godkjent

Nybegynner

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena EndresenKoll32.1816.09
Aksel SanchisPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor