Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | Nybegynner

Lang

5 700 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per CarlvågLinkøping44.277.47
2Martin HosetNydalens SK47.25+2.588.19
3Sindre LangaasNydalens SK52.14+7.479.09
4Steinar  LågDNV52.30+8.039.12
5Niklas NormanHeming Orientering52.31+8.049.12
6Ivar SeierstadIL GeoForm53.51+9.249.26
7Christian GrotnesTyrving56.52+12.259.58
8Hallvard KorenOK Moss58.10+13.4310.12
9Rolv Anders SystadLyn58.49+14.2210.19
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK58.56+14.2910.20
11Ingunn WeltzienTyrving1.00.23+15.5610.35
12Richard BaxterDNV1.04.10+19.4311.15
13Knut OnsagerIL GeoForm1.04.54+20.2711.23
14Are EriksenOSI1.05.25+20.5811.28
15Arnfinn KringlenIndre Østfold OK1.06.31+22.0411.40
16Erik StordalAsker Skiklubb1.07.22+22.5511.49
17John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.07.23+22.5611.49
18Knut BårtveitBø OL1.08.01+23.3411.55
19Egil IversenHeming Orientering1.09.55+25.2812.15
20Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.10.50+26.2312.25
21Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.11.11+26.4412.29
22Per Jogeir KarlsbakkDNV1.11.40+27.1312.34
23Eskil ÅsmulOL Trollelg1.12.36+28.0912.44
24Elina ItkonenOSI1.13.04+28.3712.49
25Vidar ElvekrokEiker OL1.16.57+32.3013.30
26Mariken HomleidIL GeoForm1.18.05+33.3813.41
27Ivar AanerødBodø orientering1.20.32+36.0514.07
28Belinda JørandliOSI1.21.08+36.4114.14
29Øivind GylverAsker SK1.24.38+40.1114.50
30Svenja KernstockDNV1.32.51+48.2416.17
31Sirkku JuntunenOSI1.37.58+53.3117.11
32Anders HammerAker Solutions BILikke godkjent
33Stian  OverskeidIndre Østfold OKikke godkjent
34Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 700 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein BlomsethVålerenga34.459.23
2Vemund KongsnesØstmarka OK36.29+1.449.51
3Kjell MarksetKoll36.36+1.519.53
4Håkon SagbergPrivat37.55+3.1010.14
5Martin GranlySiemens Oslo38.22+3.3710.22
6Odd Arne LianVeidekke38.24+3.3910.22
7Truls KvaaseBækkelagets SK39.19+4.3410.37
8Bjørn Are  CarlssonFossum IF39.22+4.3710.38
9Øyvind SørlieHadeland OL40.02+5.1710.49
10Paul SolheimPrivat41.46+7.0111.17
11Eivind RuthDNV42.24+7.3911.27
12Hanne Maria VisterOslostudentenes IK43.27+8.4211.44
13Terje SundbergIL GeoForm44.08+9.2311.55
14Eirik TandrevoldFossum IF44.23+9.3811.59
15Håvard ChristiansenForsvarsbygg45.18+10.3312.14
16Ellen TurterNydalens SK45.31+10.4612.18
17Aleidis LøkenHeming Orientering46.00+11.1512.25
18Per KaarbyFossum IF46.14+11.2912.29
19Arnt Ove TakvamFearnsport46.35+11.5012.35
20Morten KongsbergIL Tyrving47.11+12.2612.45
21Wenche HultgreenTyrving47.58+13.1312.57
22Endre HallanNorconsult50.14+15.2913.34
23Knut Anders LøkenFossum IF50.53+16.0813.45
24Jesper GraffIndre Østfold OK50.57+16.1213.46
25Hans Henrik FremmingMeteorologen51.07+16.2213.48
26Egil Reidar OsnesPrivat51.13+16.2813.50
27Synnøve SandbergNydalens SK51.35+16.5013.56
28Anne DanielsenNydalens SK51.46+17.0113.59
29Pål W. HanssenBDO BIL52.41+17.5614.14
30Jens HetlandNydalens SK52.49+18.0414.16
31Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF53.02+18.1714.20
32Jacob DybwadHeming Orientering53.18+18.3314.24
33Bente LandmarkFossum IF53.25+18.4014.26
34Egil HusethKamp/Vestheim IF53.31+18.4614.27
35Marit Wenseth KureNydalens SK55.10+20.2514.54
36Trude FixdalIL Koll55.31+20.4615.00
37Stein MellaYara Praxair55.36+20.5115.01
38Knut Bjarne SætreBærum kommune56.04+21.1915.09
39Yngve AntonsenPrivat56.29+21.4415.15
40Kristin GoaMeteorologen57.50+23.0515.37
41Tom EdvardsenKoll57.58+23.1315.40
42Finn GangePrivat59.06+24.2115.58
43Jo Ulltveit-MoeIL Koll59.28+24.4316.04
44Anne Marit BjergaardNydalens SK1.00.40+25.5516.23
45Andre RøGeoForm1.00.55+26.1016.27
46Helge BjaalandHeming Orientering1.01.02+26.1716.29
47Margrete EngzeliusAsker SK1.03.50+29.0517.15
48Per Ole MoenGeoForm1.04.37+29.5217.27
49Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.05.53+31.0817.48
50Thomas ThorsenPrivat1.06.17+31.3217.54
51Roar NydalAsker SK1.06.48+32.0318.03
52Tor OmmundsenDNV1.07.47+33.0218.19
53Marie ArnebergKjelsås IL1.07.59+33.1418.22
54Hallvard FøllesdalOSI1.09.06+34.2118.40
55Maiken KorsagerKoll1.09.10+34.2518.41
56Morten Tandberg EriksenKongsberg OL1.12.44+37.5919.39
57Kristine AmlieTyrving1.13.59+39.1419.59
58Jarle NilsenSiemens Oslo1.18.41+43.5621.15
59Thorbjørn BreistrandNydalens SK1.19.53+45.0821.35
60Birgit KorvaldNydalens SK1.20.51+46.0621.51
61Helle Svare LorentzenNydalens SK1.23.10+48.2522.28
62Jan PelPrivat1.32.13+57.2824.55
63Knut HangeraasIL GeoForm1.47.39+1.12.5429.05
64Bernt TollefsenIL GeoFormikke godkjent
65Halvor MangsethOSIikke godkjent
66Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent
67Jakob HaldorsenIL GeoFormikke godkjent
68Per SandbergNydalens SKikke godkjent

Kort

2 600 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ArnesenPrivat31.3412.08
2Elisabeth ArvesenNydalens SK32.54+1.2012.39
3Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF34.02+2.2813.05
4Lenny EnstrømOslostudentenes IK36.43+5.0914.07
5Elena GrandNydalens SK39.16+7.4215.06
6Kjetil JacobsenHamar OK41.31+9.5715.58
7Ben CockerPrivat41.33+9.5915.58
8Alexandra DevikOSI41.51+10.1716.05
9Maren Vik EdvardsenKoll41.59+10.2516.08
10Axel Boix EscolanOslostudentenes IK44.32+12.5817.07
11Kristin SletnerRøyken OL45.09+13.3517.21
12Gunnhild Nordgaard HermstadPrivat47.46+16.1218.22
13Kåre KnudsenIL GeoForm51.27+19.5319.47
14Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF52.19+20.4520.07
15Harald AulieIL Koll52.37+21.0320.14
16Tom IbsenLommedalens IL52.46+21.1220.17
17Arne Christian ScheieØstmarka OK53.10+21.3620.26
18Anne NydalAsker55.09+23.3521.12
19Lena HatlingÅrvoll IL58.07+26.3322.21
20Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IF58.12+26.3822.23
21Silje WithDNV1.05.07+33.3325.02
22Turid BratlandOSI1.15.12+43.3828.55
23Jan  HenriksenNILU1.16.41+45.0729.29
24Francisca PergerKLP BIL1.20.58+49.2431.08
25Marianne Wright  PedersenKLP BIL1.21.03+49.2931.10
26Per  GjermoAsker SK1.33.23+1.01.4935.55
27Eilen Arctander VikKollikke godkjent
28Terje ThrondsenNittedal Olja Lynikke godkjent
29Kathy KelleyIL GeoFormikke godkjent
30Bernt TollefsenIL GeoFormikke godkjent

Nybegynner

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anil DardaganOSI38.2814.47
2Mathea HovindOSI41.26+2.5815.56
3Maylinn StomperudPrivat43.49+5.2116.51
4Torbjørn DalløkkenGeoFormikke godkjent
5Lena EndresenKollikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor