Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 11 mai 2016

Lang

6 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienEMAS51.078.14
2Ulf BrennaDNB52.50+1.438.31
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.00.54+9.479.49
4Niklas NormanHeming Orientering1.01.38+10.319.56
5Nils Petter FremmingHeming Orientering1.04.07+13.0010.20
6Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.07.20+16.1310.51
7Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.07.59+16.5210.57
8Trond LundIL Tyrving1.09.14+18.0711.10
9Tore KjølsethLundin1.09.41+18.3411.14
10Anton PlaianAsker SK1.12.03+20.5611.37
11Hallvard KorenOK Moss1.13.56+22.4911.55
12Guttorm L EggeOSI1.14.45+23.3812.03
13Knut BårtveitBø OL1.16.50+25.4312.23
14Halvor AurmoHeming Orientering1.18.19+27.1212.37
15Per Øyvind SteffensenSporveien T-banen1.20.14+29.0712.56
16Ivar RefslandUiO1.23.16+32.0913.25
17Erik HolterPrivat1.25.23+34.1613.46
18Harald Østgaard LundIL GeoForm1.27.36+36.2914.07
19Vidar ElvekrokEiker OL1.28.20+37.1314.14
20Per OsenStatoil Oslo BIL1.35.49+44.4215.27
21Jan Fredrik HelgakerDNV1.37.26+46.1915.42
22John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.45.52+54.4517.04
23Håkon BuggePrivat1.47.53+56.4617.24
24Ola Peter GjessingHeming Orientering2.12.59+1.21.5221.26
25Sirkku JuntunenOSI2.18.54+1.27.4722.24
26Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
27Audrun UtskarpenOSIikke godkjent
28Skage GrønnebergHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

4 200 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even Angell-PetersenNydalens SK44.4310.38
2Britta FismenFossum IF44.47+0.0410.39
3Per Kristian EkebergIL Tyrving45.45+1.0210.53
4Kjell MarksetKoll45.48+1.0510.54
5Pål TherkelsenPrivat47.22+2.3911.16
6Petter NæssOppsal IF47.26+2.4311.17
7Eirik W. MoeLierbygda47.41+2.5811.21
8Stein MellaYara Praxair53.56+9.1312.50
9Justinas MiseikisOSI56.05+11.2213.21
10Wenche HultgreenTyrving56.50+12.0713.31
11Per FosserIndre Østfold OK57.19+12.3613.38
12Paul SolheimPrivat57.42+12.5913.44
13Sigbjørn ModalsliFossum IF58.57+14.1414.02
14Andre RøGeoForm59.18+14.3514.07
15Per Jogeir KarlsbakkDNV59.47+15.0414.14
16Lars ChristensenDNV1.00.35+15.5214.25
17Tor TrøanHadeland OL1.00.41+15.5814.26
18Esben BachOSI1.02.46+18.0314.56
19Knud Bjørne-LarsenRiksteatret1.02.49+18.0614.57
20Trude FixdalIL Koll1.03.30+18.4715.07
21Fredrik SaugestadNydalens SK1.05.28+20.4515.35
22Håkon og Jonas AmundsenOSSL1.08.09+23.2616.13
23Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF1.08.15+23.3216.15
23Svenja KernstockDNV1.08.15+23.3216.15
25Petter ChristensenDNV1.10.11+25.2816.42
26Einar HemLillomarka OL1.12.39+27.5617.17
27Finn GangePrivat1.15.38+30.5518.00
28Hallvard FøllesdalOSI1.17.17+32.3418.24
29Hans Kristian Alveberg- -1.17.35+32.5218.28
30Halvard BjørgumDNV1.18.50+34.0718.46
31Kåre KnudsenIL GeoForm1.22.48+38.0519.42
32Tormod HegdalHeming Orientering1.24.25+39.4220.05
33Per AagaardHeming Orientering1.29.05+44.2221.12
34Nina  SjueDNV1.30.11+45.2821.28
35Marianne ReuschHeming Orientering1.34.21+49.3822.27
36Erik SolheimPrivatikke godkjent

Kort

3 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil HusethKamp/Vestheim IF42.2613.41
2Bjørn EgnerHeming Orientering49.43+7.1716.02
3Tor OmmundsenDNV50.30+8.0416.17
4Kristine AmlieTyrving54.15+11.4917.30
5Eyvind AasIL GeoForm1.05.32+23.0621.08
6Morten Rambech DahlKamp/Vestheim IF1.05.50+23.2421.14
7Yngve Antonsen- -1.07.14+24.4821.41
8Axel Boix EscolanOslostudentenes IK1.07.15+24.4921.41
9Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.16.36+34.1024.42
10Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.21.30+39.0426.17
11Sigurd HaugerudIL GeoForm1.23.26+41.0026.54
12Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF1.24.03+41.3727.06
13Dagfinn FøllesdalOSI1.32.00+49.3429.40
14Knut HangeraasIL GeoForm1.48.52+1.06.2635.07
15Toril EineEsso Sportikke godkjent
16Kirsti HolmboeIL GeoFormikke godkjent

Nybegynner

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll59.2920.30
2Jon FanavollKamp Vestheim1.11.31+12.0224.39
3Anil DardaganOSI1.20.00+20.3127.35
4Anne Cathrine VossGeoForm1.48.37+49.0837.27
5Marie SaugestadNydalens SKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor