Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 27 april 2016

Asker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Roar NydalMellom (54)1.06.23+28.2815.05

Asker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Anne NydalKort (28)51.26+16.2220.34

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hans O AugedalMellom (54)48.05+10.1010.55

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Margrete EngzeliusMellom (54)1.05.43+27.4814.56

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Øivind GylverMellom (54)ikke godkjent

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Erik StordalLang (41)1.08.02+17.2410.47

ATN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Knut Erik ØstengenMellom (54)58.20+20.2513.15

Bekkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olav EideLang (41)50.44+0.068.03

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Odd KletteliKort (28)40.00+4.5616.00
19Johs HjelmstadLang (41)1.07.00+16.2210.38

DNB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ulf BrennaLang (41)53.26+2.488.28

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Stefan KernstockLang (41)1.23.55+33.1713.19

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Svenja KernstockLang (41)1.35.42+45.0415.11

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Halvard BjørgumMellom (54)1.12.01+34.0616.22

Esso Sport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Toril EineKort (28)43.34+8.3017.25

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Arnt Ove TakvamMellom (54)52.30+14.3511.55

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
48Alexander GaardendahlMellom (54)1.30.34+52.3920.34

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Håvard ChristiansenMellom (54)56.06+18.1112.44

Fossum IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten FismenMellom (54)37.558.37
6Bjørn Are  CarlssonMellom (54)44.02+6.0710.00
12Knut Anders LøkenMellom (54)50.57+13.0211.34
24Richard Zeiner-GundersenLang (41)1.11.48+21.1011.23

Friskis&Svettis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Jon FossMellom (54)1.03.23+25.2814.24

GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Andre RøLang (41)1.33.04+42.2614.46

GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lisbeth SimonsdenNybegynner (8)1.04.44+43.4025.53

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Kjetil JacobsenMellom (54)1.01.09+23.1413.53

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan SvedbergLang (41)50.388.02
7Niklas NormanLang (41)55.23+4.458.47
13Skage GrønnebergLang (41)58.54+8.169.20
16Halvor AurmoLang (41)1.02.48+12.109.58
39Jacob DybwadLang (41)1.39.20+48.4215.46
40Tormod HegdalMellom (54)1.10.59+33.0416.07
28Eva FixdalKort (28)ikke godkjent

IL GeoForm

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sturle HånesKort (28)41.05+6.0116.26
8Eyvind AasKort (28)45.57+10.5318.22
8Ivar SeierstadLang (41)56.09+5.318.54
16Knut HangeraasKort (28)51.31+16.2720.36
23Sigurd HaugerudKort (28)1.01.15+26.1124.30
26Knut OnsagerLang (41)1.14.09+23.3111.46
27Mariken HomleidMellom (54)58.33+20.3813.18
43Kåre KnudsenMellom (54)1.23.28+45.3318.58

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Balder Gammelli-MesselNybegynner (8)41.33+20.2916.37
5Jon FixdalMellom (54)43.42+5.479.55
6Odin Gammelli-MesselNybegynner (8)1.02.08+41.0424.51
47Jo Ulltveit-MoeMellom (54)1.30.22+52.2720.32

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Per FosserMellom (54)54.42+16.4712.25

Kamp/Vestheim IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Odd Eide-FredriksenKort (28)44.37+9.3317.50
24Fredrik KaltenbornKort (28)1.02.00+26.5624.48

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Villiam OnstadMellom (54)1.09.03+31.0815.41

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Espen MesselLang (41)1.19.24+28.4612.36

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kjell MarksetMellom (54)41.15+3.209.22

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Tom EdvardsenMellom (54)ikke godkjent

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Maren Vik VedvartsenKort (28)44.03+8.5917.37

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Eilen Arctander VikKort (28)58.48+23.4423.31

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lena EndresenNybegynner (8)ikke godkjent

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Erik PaulsrudLang (41)55.07+4.298.44

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Maiken ForsagerMellom (54)1.27.13+49.1819.49

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Daniel FløtreLang (41)1.13.01+22.2311.35

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Einar HemMellom (54)56.43+18.4812.53

Lyberg & Partnere

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Claus Frimann ClasenMellom (54)51.49+13.5411.46

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kristin GoaMellom (54)45.15+7.2010.17

NILU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Jan  HenriksenKort (28)59.32+24.2823.48

Norges Bank BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Svein NygårdLang (41)55.16+4.388.46
11Jan Tore HenriksenLang (41)58.08+7.309.13

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Erlend GjestrudLang (41)59.21+8.439.25
49Tov Arne BondalMellom (54)ikke godkjent

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut Tore SolheimKort (28)37.28+2.2414.59
4Gard LindsethLang (41)53.35+2.578.30
8Andreas ErichsenMellom (54)45.37+7.4210.22
9Sindre LangaasLang (41)57.20+6.429.06
10Mons Chr. LøvfaldMellom (54)48.59+11.0411.07
15Eivind SelvigMellom (54)52.11+14.1611.51
17Ina VesterlundLang (41)1.04.02+13.2410.09
18Elena GrandKort (28)53.15+18.1121.18
18Kristin Dale SelvigMellom (54)54.28+16.3312.22
24Per-Arne RøstadsandMellom (54)57.38+19.4313.05
25Fredrik SaugestadMellom (54)58.05+20.1013.12
31Anne Berit EidMellom (54)59.49+21.5413.35
34Jens HetlandLang (41)1.27.48+37.1013.56
35Anne Marit BjergaardMellom (54)1.06.13+28.1815.02
51Thorbjørn BreistrandMellom (54)ikke godkjent
54Anne DanielsenMellom (54)ikke godkjent

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Eskil ÅsmulLang (41)1.21.27+30.4912.55

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Espen WigaardLang (41)59.49+9.119.29

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Vigdis HobølLang (41)1.06.17+15.3910.31

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Stig Hultgreen KarlsenMellom (54)57.31+19.3613.04

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Petter NæssMellom (54)59.05+21.1013.25

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Guttorm L EggeLang (41)1.08.18+17.4010.50

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Belinda JørandliLang (41)1.31.59+41.2114.36

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Justinas MiseikisMellom (54)55.38+17.4312.38

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Tor Olav HystadMellom (54)1.13.02+35.0716.35

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Christine ParnemoKort (28)47.47+12.4319.06

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Dagfinn FøllesdalKort (28)48.56+13.5219.34

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vorind BottenNybegynner (8)29.12+8.0811.40

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3sjoerd fra FjelletNybegynner (8)32.04+11.0012.49

Oslostudentenes IK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Lenny EnstrømKort (28)47.51+12.4719.08
17Axel Boix EscolanKort (28)52.04+17.0020.49
27Mikael OlaussonLang (41)1.14.43+24.0511.51
28Hanne Maria VisterLang (41)1.15.19+24.4111.57
29Bjørn GrindeLang (41)1.16.02+25.2412.04
39Lars OnstadMellom (54)1.09.20+31.2515.45

privar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40sirkku juntunenLang (41)2.26.00+1.35.2223.10

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Erik HolterLang (41)1.07.30+16.5210.42

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Atle FossestølLang (41)1.11.08+20.3011.17

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Marius BurmoLang (41)1.20.08+29.3012.43

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Håkon BuggeLang (41)1.33.58+43.2014.54

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Pål TherkelsenMellom (54)51.37+13.4211.43

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Finn GangeMellom (54)1.08.25+30.3015.32

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Christina HeiestadMellom (54)1.26.02+48.0719.33

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Tommaso QueriniMellom (54)1.29.20+51.2520.18

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
52Yngve AntonsenMellom (54)ikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Øyvind FidjeKort (28)51.08+16.0420.27

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Lene Anett KillingmoKort (28)1.00.39+25.3524.15

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Alfred FidjeKort (28)1.08.52+33.4827.32

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nicolas BarthelemyNybegynner (8)21.048.25

Raumar OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Frank FinstadKort (28)48.05+13.0119.14

Raumar OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Inger FinstadKort (28)48.22+13.1819.20

Riksteateret

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Knud Bjørne LarsenMellom (54)58.58+21.0313.24

Ringnes

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Roar SigurdsenMellom (54)52.58+15.0312.02

Seltor bolig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Magnus GodakerLang (41)ikke godkjent

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Martin GranlyMellom (54)43.39+5.449.55

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jarle NilsenMellom (54)58.53+20.5813.22

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Kerstin BaetzNybegynner (8)43.07+22.0317.14

Statnett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Stefan RingLang (41)57.43+7.059.09

Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Merete SchauKort (28)35.0414.01

Vanersborg sk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Peter WesterbergLang (41)58.48+8.109.20

Yara Praxair

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Stein MellaMellom (54)50.54+12.5911.34

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vemund KongsnesMellom (54)39.15+1.208.55
21Aage MellaKort (28)1.00.29+25.2524.11

Årvoll IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Helde WanneikKort (28)ikke godkjent
27Lena HatlingKort (28)ikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor