Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 13 april 2016

Aker Solutions

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Anders HammerLang54.39+17.479.25

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Per SchancheLang54.05+17.139.19

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Anton PlaianLang1.00.37+23.4510.27

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Øivind GylverLang1.05.26+28.3411.16

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Hans O AugedalMellom43.59+9.1010.59

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Julia  PlaianMellom47.20+12.3111.50

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Margrete EngzeliusMellom58.30+23.4114.37

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
67Enikø BertalanMellomikke godkjent

Asker SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Per  GjermoKort50.18+25.1322.51

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Erik StordalLang51.52+15.008.56

BDO BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Pål W. HanssenMellom46.12+11.2311.33

Bekkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Louise OramLang51.01+14.098.47

Bilpost BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Uno HanslienMellom54.31+19.4213.37

Bækkelaget SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Thomas SchiveLang46.07+9.157.57

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Knut BårtveitLang48.28+11.368.21

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Jan Fredrik HelgakerLang50.08+13.168.38

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Per Jogeir KarlsbakkLang53.24+16.329.12

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Svenja KernstockLang59.09+22.1710.11

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Stefan KernstockMellom47.52+13.0311.58

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Tor OmmundsenMellom55.25+20.3613.51

DNV

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Nina  SjueMellom57.22+22.3314.20

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Vidar ElvekrokLang54.01+17.099.18

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lars Ivar AarsethLang42.17+5.257.17

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Alain FerberMellom58.39+23.5014.39

FBI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Magne GrandeKort41.19+16.1418.46

Fearnsport

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Arnt Ove TakvamMellom44.07+9.1811.01

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Per JohansonMellom37.15+2.269.18

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Liv PaltielMellom53.02+18.1313.15

Folkehelseinstituttet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Sharon BroadwellKort29.01+3.5613.11

Forsvarsbygg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Håvard ChristiansenMellom44.49+10.0011.12

Fossum IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vidar BerteigMellom36.29+1.409.07
10Eirik TandrevoldMellom40.34+5.4510.08
12Bjørn Are  CarlssonMellom41.46+6.5710.26
15Bente LandmarkMellom44.06+9.1711.01
21Knut Anders LøkenMellom45.42+10.5311.25
51Nora UrsinMellom58.42+23.5314.40

Friskis&Svettis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Anne Regine BakstadKort33.00+7.5515.00

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Tor TrøanMellom46.53+12.0411.43

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Kjetil JacobsenMellom49.14+14.2512.18

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Skage GrønnebergLang42.48+5.567.22
26Signe Astrup ArnesenLang54.32+17.409.24
38Lars-Kristian BjerkMellom53.53+19.0413.28
38Nanna Fløgstad SohlbergMellom53.53+19.0413.28
42Jacob DybwadLang1.21.57+45.0514.07
46Bjørn EgnerMellom57.01+22.1214.15
52Tormod HegdalMellom59.52+25.0314.58
58Jon C. FougnerMellom1.17.54+43.0519.28

HSK-RIFF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Bjørn Erik ReinsethKort25.24+0.1911.32

IF KIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Haakon IngvaldsenLang43.41+6.497.31

IL GeoForm

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Sturle HånesKort30.20+5.1513.47
18Ingvald SevaldsonKort38.10+13.0517.20
21Bernt TollefsenKort40.19+15.1418.19
21Knut OnsagerLang52.38+15.469.04
24Knut HangeraasKort43.32+18.2719.47
32Kathy KelleyKort1.19.29+54.2436.07
34Harald Østgaard LundLang1.00.26+23.3410.25
36Ivar-Kristian WaarumLang1.01.19+24.2710.34
37John Bjørnar BremnesLang1.02.36+25.4410.47
53Mariken HomleidMellom1.00.21+25.3215.05
54Kåre KnudsenMellom1.00.46+25.5715.11
55Eyvind AasMellom1.02.35+27.4615.38
59Jakob HaldorsenMellom1.29.31+54.4222.22
60Sigurd HaugerudMellom1.57.48+1.22.5929.27

IL Koll

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Harald AulieNybegynner50.35+5.5816.51
9Johan LundeLang44.39+7.477.41
13Trude FixdalMellom42.23+7.3410.35
39Erik BorgLang1.04.08+27.1611.03
42Christian Fredrik BorgMellom54.47+19.5813.41

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Aud Ingjerd SpjelkavikKort40.17+15.1218.18

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Fredrik LarsenMellom38.03+3.149.30
31Sjur GrindstuenKort1.08.52+43.4731.18

Kamp/Vestheim IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Morten Rambech DahlKort28.24+3.1912.54
16Fredrik KaltenbornKort37.25+12.2017.00
23Odd Eide-FredriksenMellom46.25+11.3611.36
28Einar ThorstensenLang54.49+17.579.27
30Egil HusethMellom48.54+14.0512.13

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Marie ArnebergMellomikke godkjent

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjell MarksetMellom36.21+1.329.05

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Tom EdvardsenMellomikke godkjent

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Lena EndresenNybegynnerikke godkjent

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Per HaugenKort36.00+10.5516.21
44Einar HemMellom55.45+20.5613.56
33Tor E. HenriksenKortikke godkjent

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Tom IbsenKort36.23+11.1816.32

Lundin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Tore KjølsethLangikke godkjent

Meteorologen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Hans Henrik FremmingMellom52.38+17.4913.09

NILU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Jan  HenriksenKort49.10+24.0522.20

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Anne SjønnesenKort45.54+20.4920.51
34Elin Sjønnesen NyhusMellom51.11+16.2212.47
34Arnfinn SjønnesenKortikke godkjent

Nittedal Olja Lyn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Terje ThrondsenKort37.38+12.3317.06

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thomas NipenLang36.526.21
6Sindre LangaasLang43.19+6.277.28
8Jens HetlandMellom40.00+5.1110.00
14Knut Tore SolheimKort36.40+11.3516.40
17Anne DanielsenMellom44.32+9.4311.08
20Ellen TurterMellom45.40+10.5111.25
25Sondre ØhrnKort43.56+18.5119.58
32Andreas ErichsenMellom50.38+15.4912.39
48Anne Marit BjergaardMellom57.51+23.0214.27
7Jonas AarsethNybegynnerikke godkjent
65Einar JensenMellomikke godkjent
66Mons Chr. LøvfaldMellomikke godkjent

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Eskil ÅsmulLang53.12+16.209.10

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Espen WigaardLang44.36+7.447.41

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Halvor HobølLang52.00+15.088.57

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Anette WigaardLangikke godkjent

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Petter NæssMellom44.52+10.0311.13

Oppsal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Stig Hultgreen KarlsenMellom46.58+12.0911.44

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Marthe GløersenLang45.43+8.517.52

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Guttorm L EggeLang47.29+10.378.11

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Vegard LineLang50.02+13.108.37

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Belinda JørandliLang55.56+19.049.38

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Audrun UtskarpenLang1.04.03+27.1111.02

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lea Rebekka TonjerMellom36.51+2.029.12

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Øivind Due TrierMellom41.29+6.4010.22

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Esben BachMellom46.46+11.5711.41

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Christin VangenKort36.28+11.2316.34

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil ØstensenNybegynner44.3714.52

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vorin BottenNybegynner1.02.45+18.0820.55

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sebastian  HeltbergNybegynnerikke godkjent

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ludwig ProbstNybegynnerikke godkjent

OSI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lourenzo LabayanNybegynnerikke godkjent

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Lenny EnstrømKort32.21+7.1614.42
10Axel Boix EscolanKort34.16+9.1115.34
13Bjørn GrindeLang48.16+11.248.19
57Francisco VelázquezMellom1.17.29+42.4019.22

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Holger SchlaupitzLang41.38+4.467.10

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Erik HolterLang51.47+14.558.55

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Marius BurmoLang58.55+22.0310.09

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Håkon BuggeLang1.10.29+33.3712.09

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
56Jakob RudanderMellom1.08.52+34.0317.13

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
61Finn GangeMellomikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
68Øyvind FidjeMellomikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars ArneKort25.0511.24

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Oddvar MellaKort37.22+12.1716.59

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Lene Anett KillingmoKort40.09+15.0418.15

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Alfred FidjeKort44.50+19.4520.22

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Christina HeiestadNybegynner1.05.50+21.1321.56

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Klaudia NybergNybegynnerikke godkjent

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Andrea RomarheimNybegynnerikke godkjent

Raumar OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Ivar StrømstadMellom54.33+19.4413.38

Raumar OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans LarsenKort29.59+4.5413.37

Ringnes

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Roar SigurdsenMellom51.25+16.3612.51

Rådtassene

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Harald RikheimMellom47.18+12.2911.49

Råstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Svein KvalheimKort33.31+8.2615.14

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Martin GranlyMellom37.28+2.399.22

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Kai Halvorsen AarekolMellom50.56+16.0712.44

Siemens Oslo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Jarle NilsenMellomikke godkjent

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Kjersti ThoMellom56.46+21.5714.11

Statoil Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Per OsenLang56.52+20.009.48

Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristoffer JacobsenLang38.54+2.026.42

UiO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Ivar RefslandLang56.10+19.189.41

Yara Praxair

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Stein MellaMellom40.14+5.2510.03

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vemund KongsnesMellom34.498.42
23Arne Christian ScheieKort42.40+17.3519.23
30Aage MellaKort59.08+34.0326.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor