Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 13 april 2016

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | Nybegynner

Mellom

4 000 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund KongsnesØstmarka OK34.49
2Kjell MarksetKoll36.21+1.32
3Vidar BerteigFossum IF36.29+1.40
4Lea Rebekka TonjerOSI36.51+2.02
5Per JohansonFolkehelseinstituttet37.15+2.26
6Martin GranlySiemens Oslo37.28+2.39
7Fredrik LarsenIndre Østfold OK38.03+3.14
8Jens HetlandNydalens SK40.00+5.11
9Stein MellaYara Praxair40.14+5.25
10Eirik TandrevoldFossum IF40.34+5.45
11Øivind Due TrierOSI41.29+6.40
12Bjørn Are  CarlssonFossum IF41.46+6.57
13Trude FixdalIL Koll42.23+7.34
14Hans O AugedalAsker SK43.59+9.10
15Bente LandmarkFossum IF44.06+9.17
16Arnt Ove TakvamFearnsport44.07+9.18
17Anne DanielsenNydalens SK44.32+9.43
18Håvard ChristiansenForsvarsbygg44.49+10.00
19Petter NæssOppsal IF44.52+10.03
20Ellen TurterNydalens SK45.40+10.51
21Knut Anders LøkenFossum IF45.42+10.53
22Pål W. HanssenBDO BIL46.12+11.23
23Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF46.25+11.36
24Esben BachOSI46.46+11.57
25Tor TrøanHadeland OL46.53+12.04
26Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF46.58+12.09
27Harald RikheimRådtassene47.18+12.29
28Julia  PlaianAsker SK47.20+12.31
29Stefan KernstockDNV47.52+13.03
30Egil HusethKamp/Vestheim IF48.54+14.05
31Kjetil JacobsenHamar OK49.14+14.25
32Andreas ErichsenNydalens SK50.38+15.49
33Kai Halvorsen AarekolSiemens Oslo50.56+16.07
34Elin Sjønnesen NyhusNittedal OL51.11+16.22
35Roar SigurdsenRingnes51.25+16.36
36Hans Henrik FremmingMeteorologen52.38+17.49
37Liv PaltielFolkehelseinstituttet53.02+18.13
38Lars-Kristian BjerkHeming Orientering53.53+19.04
38Nanna Fløgstad SohlbergHeming Orientering53.53+19.04
40Uno HanslienBilpost BIL54.31+19.42
41Ivar StrømstadRaumar OL54.33+19.44
42Christian Fredrik BorgIL Koll54.47+19.58
43Tor OmmundsenDNV55.25+20.36
44Einar HemLillomarka OL55.45+20.56
45Kjersti ThoStabæk IF56.46+21.57
46Bjørn EgnerHeming Orientering57.01+22.12
47Nina  SjueDNV57.22+22.33
48Anne Marit BjergaardNydalens SK57.51+23.02
49Margrete EngzeliusAsker SK58.30+23.41
50Alain FerberFBI58.39+23.50
51Nora UrsinFossum IF58.42+23.53
52Tormod HegdalHeming Orientering59.52+25.03
53Mariken HomleidIL GeoForm1.00.21+25.32
54Kåre KnudsenIL GeoForm1.00.46+25.57
55Eyvind AasIL GeoForm1.02.35+27.46
56Jakob RudanderPrivat1.08.52+34.03
57Francisco VelázquezOslostudentenes IK1.17.29+42.40
58Jon C. FougnerHeming Orientering1.17.54+43.05
59Jakob HaldorsenIL GeoForm1.29.31+54.42
60Sigurd HaugerudIL GeoForm1.57.48+1.22.59
61Finn GangePrivatikke godkjent
62Marie ArnebergKjelsås ILikke godkjent
63Jarle NilsenSiemens Osloikke godkjent
64Tom EdvardsenKollikke godkjent
65Einar JensenNydalens SKikke godkjent
66Mons Chr. LøvfaldNydalens SKikke godkjent
67Enikø BertalanAsker SKikke godkjent
68Øyvind FidjePrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor