Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 september 2016

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Andreas AabelH 17- (6)38.02+3.079.16

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Truls HestengenH 17- (6)41.17+6.2210.04

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sofie Asak-JensenÅpen C (2)32.44+9.1918.11

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Siri Wilberg AabelD 60- (2)1.07.46+12.0727.06

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Åsmund JahrH 70- (4)50.31+19.3120.12

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenÅpen B (3)29.1112.41

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ove MartinsenH 50- (13)31.42+1.499.03

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Øyvind ThømtH 40- (4)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenD 70- (1)36.4615.59
1Jon FærdenH 70- (4)31.0012.24
1Sigrid Aaby MøretrøD 11-12 (3)19.5011.01
1Happiness GammelsæterÅpen C (2)23.2513.00
1Hanna RehnD 13-14 (4)26.0611.20
2Bjørnar GammelsæterH 50- (13)30.37+0.448.44
2Nils BøhnH 60- (4)28.06+0.0511.14
2Håvard GrønliÅpen B (3)29.25+0.1412.47
2Eline Heistø CarlsenD 11-12 (3)36.53+17.0320.29
2Geir TrøanH 70- (4)37.35+6.3515.02
2Linda GammelsæterD 15-16 (2)26.24+0.1110.33
3Sofie GammelsæterD 13-14 (4)30.41+4.3513.20
3Emilie RehnD -12N (8)11.12+1.239.20
4Kolbjørn MegardH 70- (4)1.15.10+44.1030.04
4Celine YtternesD 13-14 (4)31.57+5.5113.53
4Henrik Vagle ValandH -12N (10)13.50+2.4911.31
6Sigurd OlaisenH -12N (10)14.34+3.3312.08
6Maria Megard GrønliD -12N (8)12.49+3.0010.40
6Markus Megard GrønliH 11-12 (7)17.56+3.569.57
7Henrik HarstadH -12N (10)16.23+5.2213.39
7Fredrik Heistø CarlsenH 11-12 (7)41.50+27.5023.14
8Helene HarstadD -12N (8)29.00+19.1124.10
8Erlend RehnH 50- (13)34.21+4.289.48
9Knut BjørkeloH 50- (13)36.57+7.0410.33
10Bjørn Sverre GulheimH 50- (13)48.39+18.4613.54
Bård BjørheiH 50- (13)diskvalifisert
John YtternesH 50- (13)diskvalifisert
Olav NordlieH -12N (10)ikke startet

Måren OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Malin GjetangerD -12N (8)9.498.10
1Ingeborg BakkenD 60- (2)55.3922.15
1Markus MoenH 15-16 (2)44.3012.42
1Linn Mei WaalerD 15-16 (2)26.1310.29
1Alexander NygårdH 13-16N (1)15.258.33
1Audun BjerknesH 17- (6)34.558.30
1Linda FredhD 40- (1)48.1519.18
1Stein TurtumøygardH 60- (4)28.0111.12
2Lars Petter EndresenH 40- (4)38.52+6.3411.06
2Lukas FossheimH 15-16 (2)57.43+13.1316.29
2Erlend Bjerknes FagerlidH 11-12 (7)14.03+0.037.48
2Fredrik Brandt-KjelsenH -12N (10)12.47+1.4610.39
3Andreas GjetangerH 13-14 (6)20.33+4.238.56
3Gro Hege LudvigsenD 50- (3)41.56+11.0016.46
3Magnus Friedhelm KlavenessH -12N (10)13.23+2.2211.09
3Lars Rønning JohansenLangLett (4)30.02+5.1410.43
3Simen Rønning JohansenH 11-12 (7)14.57+0.578.18
4Isak Kråkevik ÅbergH 13-14 (6)22.30+6.209.46
4Anna Løvik HalvorsenD -12N (8)12.00+2.1110.00
4Peter KlavenessH 60- (4)31.51+3.5012.44
4Morten TangenH 17- (6)39.27+4.329.37
5Leonora FlåttingD -12N (8)12.01+2.1210.00
5Kasper Kjær JørgensenH 13-14 (6)24.15+8.0510.32
Magnus EndresenH 13-14 (6)diskvalifisert
Aksel Gøytil BødtkerÅpen B (3)diskvalifisert

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jakob GjedeboH 11-12 (7)14.007.46
3Stig Hultgreen KarlsenH 60- (4)28.39+0.3811.27
6Andreas StenstadH 17- (6)42.00+7.0510.14
11Petter FureH 50- (13)56.54+27.0116.15

Ås-NMBU Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistH -12N (10)11.019.10
1Gustav Vaaje-KolstadLangLett (4)24.488.51
1Kaja Winsnes NordhagenD 17- (3)29.088.19
1Nils TveiteH 13-14 (6)16.107.01
1May Bente BrurbergD 50- (3)30.5612.22
1Jo Inge FjellstadH 40- (4)32.189.13
1Håkon DanevadH 50- (13)29.538.32
2Ellen-Christine KorenD 50- (3)41.15+10.1916.30
2Camilla LundqvistD -12N (8)10.50+1.019.01
2Marthe LundqvistD 13-14 (4)28.06+2.0012.13
2Linus OlhansH 17- (6)35.20+0.258.37
2Ingrid TveiteLangLett (4)29.55+5.0710.41
2Vegard AarstadH 13-14 (6)19.06+2.568.18
2Mari Brøndbo DahlD 17- (3)34.37+5.299.53
3Vilde Vaaje-KolstadD 11-12 (3)50.46+30.5628.12
3Rannveig W. NordhagenD 17- (3)38.54+9.4611.06
3Bjørn-Erik PedersenH 40- (4)50.02+17.4414.17
3Ivar MaalenH 50- (13)30.55+1.028.50
4Svein KvåleLangLett (4)30.15+5.2710.48
4Mikkel Vaaje-KolstadH 11-12 (7)16.33+2.339.11
5Thor Trandem KvåleH -12N (10)14.01+3.0011.40
5Håvard SteinsholtH 50- (13)32.33+2.409.18
5Anders Bredal-AndersenH 11-12 (7)16.42+2.429.16
6Gunnar TengeH 50- (13)33.13+3.209.29
7Eirik NordhagenH 50- (13)34.06+4.139.44
7Alva Bredal-AndersenD -12N (8)14.38+4.4912.11
8Jakob Klaren NielsenH -12N (10)18.08+7.0715.06
9Vegard GaustadH -12N (10)18.42+7.4115.35
10Jens StoraunetH -12N (10)22.10+11.0918.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor