Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 7 september 2016

D -12N

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin GjetangerMåren OK9.498.10
2Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering10.50+1.019.01
3Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11.12+1.239.20
4Anna Løvik HalvorsenMåren OK12.00+2.1110.00
5Leonora FlåttingMåren OK12.01+2.1210.00
6Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OL12.49+3.0010.40
7Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering14.38+4.4912.11
8Helene HarstadKolbotn og Skimt OL29.00+19.1124.10

D 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL19.5011.01
2Eline Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL36.53+17.0320.29
3Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering50.46+30.5628.12

D 13-14

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL26.0611.20
2Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering28.06+2.0012.13
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL30.41+4.3513.20
4Celine YtternesKolbotn og Skimt OL31.57+5.5113.53

D 15-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Mei WaalerMåren OK26.1310.29
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL26.24+0.1110.33

D 17-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering29.088.19
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering34.37+5.299.53
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering38.54+9.4611.06

D 40-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda FredhMåren OK48.1519.18

D 50-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering30.5612.22
2Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering41.15+10.1916.30
3Gro Hege LudvigsenMåren OK41.56+11.0016.46

D 60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BakkenMåren OK55.3922.15
2Siri Wilberg AabelBækkelagets SK1.07.46+12.0727.06

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL36.4615.59

H -12N

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering11.019.10
2Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK12.47+1.4610.39
3Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK13.23+2.2211.09
4Henrik Vagle ValandKolbotn og Skimt OL13.50+2.4911.31
5Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering14.01+3.0011.40
6Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL14.34+3.3312.08
7Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL16.23+5.2213.39
8Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18.08+7.0715.06
9Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.42+7.4115.35
10Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering22.10+11.0918.28
Olav NordlieKolbotn og Skimt OLikke startet

H 11-12

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob GjedeboOppsal Orientering14.007.46
2Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK14.03+0.037.48
3Simen Rønning JohansenMåren OK14.57+0.578.18
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering16.33+2.339.11
5Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering16.42+2.429.16
6Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL17.56+3.569.57
7Fredrik Heistø CarlsenKolbotn og Skimt OL41.50+27.5023.14

H 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering16.107.01
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering19.06+2.568.18
3Andreas GjetangerMåren OK20.33+4.238.56
4Isak Kråkevik ÅbergMåren OK22.30+6.209.46
5Kasper Kjær JørgensenMåren OK24.15+8.0510.32
Magnus EndresenMåren OKdiskvalifisert

H 13-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander NygårdMåren OK15.258.33

H 15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus MoenMåren OK44.3012.42
2Lukas FossheimMåren OK57.43+13.1316.29

H 17-

4 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun BjerknesMåren OK34.558.30
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering35.20+0.258.37
3Andreas Aabel 38.02+3.079.16
4Morten TangenMåren OK39.27+4.329.37
5Truls Hestengen 41.17+6.2210.04
6Andreas StenstadOppsal Orientering42.00+7.0510.14

H 40-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering32.189.13
2Lars Petter EndresenMåren OK38.52+6.3411.06
3Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering50.02+17.4414.17
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering29.538.32
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL30.37+0.448.44
3Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering30.55+1.028.50
4Ove MartinsenHauketo IF31.42+1.499.03
5Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering32.33+2.409.18
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering33.13+3.209.29
7Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering34.06+4.139.44
8Erlend RehnKolbotn og Skimt OL34.21+4.289.48
9Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL36.57+7.0410.33
10Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL48.39+18.4613.54
11Petter FureOppsal Orientering56.54+27.0116.15
Bård BjørheiKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein TurtumøygardMåren OK28.0111.12
2Nils BøhnKolbotn og Skimt OL28.06+0.0511.14
3Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering28.39+0.3811.27
4Peter KlavenessMåren OK31.51+3.5012.44

H 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL31.0012.24
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL37.35+6.3515.02
3Åsmund JahrDriv IL50.31+19.3120.12
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.15.10+44.1030.04

LangLett

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering24.488.51
2Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering29.55+5.0710.41
3Lars Rønning JohansenMåren OK30.02+5.1410.43
4Svein KvåleÅs-NMBU Orientering30.15+5.2710.48

Åpen B

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenHamar OK29.1112.41
2Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL29.25+0.1412.47
Aksel Gøytil BødtkerMåren OKdiskvalifisert

Åpen C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Happiness GammelsæterKolbotn og Skimt OL23.2513.00
2Sofie Asak-Jensen 32.44+9.1918.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor