Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: torsdag 21 april 2016

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK32.34
Vilde AakreSkien OKaktiv

D -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.45

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL24.07
2Emilie WestinPorsgrunn OL26.52+2.45
3Anna MeenPorsgrunn OL31.26+7.19
Anna MeenPorsgrunn OLaktiv

D 17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne LarsenPorsgrunn OL18.00
2Lene MeenPorsgrunn OL18.39+0.39
3Inger-Lene FlatinSkien OK38.56+20.56
Marte BergslandTrøsken ILaktiv
Lill BirkenlundPorsgrunn OLdiskvalifisert
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Siri-Mette OlsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lise Emilie NilsenTrøsken ILaktiv

D 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL25.26
2Sara MathisenPorsgrunn OL27.25+1.59
3Gry AakreSkien OK33.39+8.13
4Siv WiersdalenPorsgrunn OL34.08+8.42
5Eli SæterdalSkien OK34.49+9.23
6Jorunn IsaksenPorsgrunn OL37.59+12.33

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete HoviSkien OK28.32
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL33.08+4.36
3Rita RaastadSkien OK35.14+6.42
4Turid VongravenSkien OK37.34+9.02
5Randi Grytdal KlevenOK Skeidi37.53+9.21
6Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL47.12+18.40

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristil KristensenOK Skeidi37.59
2Gun JørgensenPorsgrunn OL51.46+13.47
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL53.16+15.17

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL44.39
2Tirill Liby SeipOK Skeidi52.10+7.31
3Magnhild Tilly BagåsIL Hauken52.54+8.15

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL16.15
2Gaute NysæterSkien OK19.57+3.42
3Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20.32+4.17
4Adrian HagenPorsgrunn OL32.40+16.25
5Sindre Flatin ErichsenSkien OK38.52+22.37

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus BrodinPorsgrunn OLaktiv

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL24.39
2Anders RosenvoldPorsgrunn OL31.12+6.33
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLaktiv
Martin AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK21.43
Rasmus MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Alexander Repstad StoremyrIL Haukendiskvalifisert

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK24.13
2Ole FlaattenOK Skeidi25.47+1.34
3Fredrik PollandOK Skeidi27.59+3.46
4Vegard LandsverkSkien OK29.42+5.29
5Martin LaurantsenSkien OK31.51+7.38
Håkon KornmoPorsgrunn OLaktiv
Thore KornmoPorsgrunn OLaktiv
Børge NordliPorsgrunn OLaktiv
Fredrik RaastadSkien OKdiskvalifisert

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn LangerudPorsgrunn OL14.21
2Espen SelboskarPorsgrunn OL14.53+0.32
3Fabian Heyerdahl 26.23+12.02

H 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK23.06
2Gisle NysæterSkien OK25.51+2.45
3Øyvind FlaattenOK Skeidi26.21+3.15
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL26.30+3.24
5Dag AusenPorsgrunn OL26.41+3.35
6Hans Christian MeenPorsgrunn OL28.09+5.03
7Oscar EspelandPorsgrunn OL29.08+6.02
8Bjørn PollandOK Skeidi30.08+7.02
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL32.55+9.49
10Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL36.44+13.38
11Sigurd HoltskogSkien OK41.08+18.02

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi25.52
2Arve GlittumOK Skeidi28.03+2.11
3Jan GatevoldPorsgrunn OL30.07+4.15
4Jan GlittumOK Skeidi32.29+6.37
5Tom SagaSkien OK33.54+8.02
6Bjørn Richard KirsteSkien OK37.35+11.43
Tron SolbergOK Skeidiaktiv

H 60-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune LaurantsenSkien OK25.12
2Per FuruheimSkien OK25.30+0.18
3Per Chr. HagenBø OL26.30+1.18
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL27.08+1.56
5Atle RemmePorsgrunn OL28.40+3.28
6Ole JohanssonPorsgrunn OL28.44+3.32
7Dag KristensenOK Skeidi28.53+3.41
8Kay JørgensenPorsgrunn OL30.03+4.51
9Morten AndersenOK Skeidi31.42+6.30
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL32.52+7.40
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL35.44+10.32
12Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL36.30+11.18
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL28.49
2Carl Ove BergOK Skeidi33.57+5.08
3Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.15+8.26
4Rolf LyePorsgrunn OL41.03+12.14
5Egil RonæssPorsgrunn OL46.37+17.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor