Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 3
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: tirsdag 24 mai 2016

N-løype

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kristine Sanderud NordgaardOdal OL - Orientering12.069.18
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering12.29+0.239.36
3Asbjørn LandeEidskog OL13.24+1.1810.18
4Vilde MyrvangLunderseter IL15.05+2.5911.36
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL17.06+5.0013.09
6Elise MobrennaOdal OL - Orientering19.37+7.3115.05
7Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering38.28+26.2229.35

H-16C

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL33.2816.44
2Simeon BraatenOdal OL - Orientering42.11+8.4321.05
3Even MobrennaOdal OL - Orientering1.18.30+45.0239.15

D-16C

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Lohne AarstadOdal OL - Orientering43.4721.53

17-C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond LinnesOdal OL - Orientering24.1212.06
2Heidi LohneOdal OL - Orientering30.36+6.2415.18
3Vesle Mari PranOdal OL - Orientering40.36+16.2420.18
4Camilla GlomsåsOdal OL - Orientering42.18+18.0621.09
5Berit DalheimLunderseter IL54.40+30.2827.20

H-16AB

3 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL53.0916.06
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1.02.38+9.2918.58
0Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

A-Lang

4 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering40.238.46
2Eivind LandeEidskog OL40.24+0.018.46
3Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK51.49+11.2611.15
4Grethe BergersenEidskog OL1.21.52+41.2917.47

H17-AB

3 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK40.3412.17
2Stian MyrvangLunderseter IL42.18+1.4412.49
3Kjell Magne NordviGrue IL43.19+2.4513.07
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering44.45+4.1113.33
5Jon Ivar BergersenEidskog OL45.19+4.4513.43
6Leif BillingsøEidskog OL45.54+5.2013.54
7Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK46.06+5.3213.58
8Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK46.33+5.5914.06
9Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL51.13+10.3915.31
10Tormod AamodtOdal OL - Orientering56.07+15.3317.00
11Klaus EngenEidskog OL57.52+17.1817.32
12Roar SætabergetLunderseter IL1.01.48+21.1418.43
13Amund GlomsåsOdal OL - Orientering1.05.00+24.2619.41
14Jan Otto SætabergetGrue IL1.09.43+29.0921.07
15Oddbjørn BergersenEidskog OL1.21.01+40.2724.33
0Niklas StolpeEidskog OLdiskvalifisert

D17-AB

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kjersti BriskerudGrue IL45.1613.43
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.10.19+25.0321.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor