Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK2
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: onsdag 11 mai 2016

H Lang

3 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magne SvendsbøeHaugesund IL Orientering37.2511.20
2Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering38.40+1.1511.43
3Einar Marius H. MartinsenHaugesund IL Orientering42.39+5.1412.55
4Einar MartinsenVikebygd IL43.55+6.3013.18
5Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering45.30+8.0513.47
6Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering48.07+10.4214.34
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering48.50+11.2514.47
8Ivar KvaleHaugesund IL Orientering53.23+15.5816.10
9Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering54.03+16.3816.22
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering59.18+21.5317.58
11Lars VestvikHaugesund IL Orientering1.00.15+22.5018.15
0Jostein BaustadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jan SteffensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering44.5613.36
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering51.21+6.2515.33

H Mellom

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering39.1315.05
2Sverre BakkevigHaugesund IL Orientering40.09+0.5615.26
3Arne StakkestadHaugesund IL Orientering41.10+1.5715.50
4Frode NystedHaugesund IL Orientering42.48+3.3516.27
5Trygve VollHaugesund IL Orientering1.18.14+39.0130.05

D Mellom

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering35.0513.29
2Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering41.13+6.0815.51
3Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL1.03.47+28.4224.31
4Hildegunn KallelandHaugesund IL Orientering1.04.13+29.0824.41

H -16K

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering19.0811.57
2Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering19.35+0.2712.14
3Victor RingdalHaugesund IL Orientering26.37+7.2916.38
4Aksel BjellandHaugesund IL Orientering34.09+15.0121.20

H 17-K

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans KristoffersenHaugesund IL Orientering20.2712.46
Henry RøthingHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D -16K

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering22.4314.11
2Emilie BjønnesHaugesund IL Orientering29.15+6.3218.16
0Mari FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Alva Østensjø RøthingHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-K

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering16.3410.21
2Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering27.15+10.4117.01
3Inger Lise BratteteigHaugesund IL Orientering29.20+12.4618.20
4Linn WikstrømHaugesund IL Orientering34.50+18.1621.46
4Marit WikstrømHaugesund IL Orientering34.50+18.1621.46
0Mari GrønlundHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Hilde VestvikHaugesund IL Orienteringbrutt

H Ny

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eivind BjørnnesHaugesund IL Orientering30.0023.04
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering14.0110.46
0Johan LundegårdHaugesund IL Orientering29.0522.22
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering6.124.46
0Kai OpedalHaugesund IL Orientering15.5812.16
0Tormod OpedalHaugesund IL Orientering15.5812.16
0Runar ReidarsonHaugesund IL Orientering20.4816.00
0Caspar RøthingHaugesund IL Orientering3.102.26
0Torstein Østensjø RøthingHaugesund IL Orientering19.0214.38
0Zeid SleemanHaugesund IL Orientering32.30+2.3025.00

D Ny

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thelma AaseHaugesund IL Orientering25.4719.50
0Tuva AlfredsenHaugesund IL Orientering25.56+0.0919.56
0Liva A. AreklettHaugesund IL Orientering20.5916.08
0Lea Bauer-NilsenHaugesund IL Orientering32.27+6.4024.57
0Sara BirkelandHaugesund IL Orientering25.0919.20
0Tea BjellandHaugesund IL Orientering24.1418.38
0Ingrid BjørnnesHaugesund IL Orientering30.00+4.1323.04
0Live BjørnnesHaugesund IL Orientering30.00+4.1323.04
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30.00+4.1323.04
0Hilde HeskedalHaugesund IL Orientering19.5315.17
0Martine HøijnessHaugesund IL Orientering21.3516.36
0Synne KappeHaugesund IL Orientering20.2315.40
0Julie Ekrene TalmuHaugesund IL Orientering18.0113.51
0Lotte Enershaug TomrenHaugesund IL Orientering30.00+4.1323.04
0Marianne WiigHaugesund IL Orientering12.339.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor